1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
19. dub 2012

@pawlla já jsem teda žádné multivitamíny nebrala, bylo mi po nich blbě, ale od gyndr. jsem měla předepsané železo s kys. listovou a hořčík, protože mi tvrdlo břicho. Sama jsem k tomu brala jen lactobacily - až po prvním trimestru, jinak jsem je vždycky "vyhodila", tak mi to přišlo škoda brát

marmina
19. dub 2012

jak asi dneska dopadla @vall83? snad se brzy ukáže a pochlubí se kdy bude KET

plumeria
19. dub 2012

@pawlla Já mám Calibrum Babyplan.

zelvik
19. dub 2012

A jééééé, už to začíná 😎 ..se bojím i zakašlat 😀 , no holky, jestli mi z toho hrábne.... 😝

marmina
19. dub 2012

@zelvik to nic, já se bála jít po ET na WC 😀 No, ale počkej až se bude blížit termín možného testování, to budeš mít testovací horečku jako předtím holky 🙂

zana21
19. dub 2012

@rory_g Aha, ta já tam příští týden zavolám, že jsme se rozhodli pro IVF 🙂 Ještě se tě prosím tě zeptám, během stimulace chodíš na kontrolní UTZ a berou ti i krev na zjištění hormonů? Pozítří tě čeká už OPU? ...jeje to utíká 🙂

evikj33
19. dub 2012

@zelvik Moc gratululuji k bublince at se pořádně zakousne na 9měsícu. 😉

alinah
19. dub 2012

cau holky, s tim barvenim je to tak, ze se doporucuje nijak zvlast nebarvit (zvlast pokud odbarvujete) nejak silnyma barvama pac se nevi jak ty vlasy zareagujou. ze vlasy, kuze vsechno muze mit jine reakce nez normalne tak abyste si pak neznicily vlasy a nechodily se zelenou/oranzovou hlavou 🙂 ted jsem to probirala s kadernici (je sama maminka a velmi zkusena). takze fakt se nebojte - miminku to neublizi, ale neexperimentujte 🙂

@zelvik tak at se u tebe tomu sampionovi libi!!

ja jdu zitra na krev, tak doufam ze nebudu mit nejake vesele sny zase..

zelvik
19. dub 2012

@evikj33 Díky.
@alinah Děkuju!!! Nene, dneska budou sny růžovoučké.

rory_g
autor
19. dub 2012

@zana21 byla jsem na utz 6DC a 8DC, krev mi nebrali, to v Čechách snad nedělají nikde, nebo o tom alespoň nevím 🙂 V sobotu jdu na OPU, to jsem 10DC a v úterý bude ET, pokud půjde vše dobře...
@zelvik tak těhulko, pěkně odpočívej 😵

rory_g
autor
19. dub 2012

Tak za hodinku poslední injekce - Pregnyl do stehna...holky, nemůže dojít k předčasné ovulaci? Co by se potom dělo? Asi by byl konec, že? 😒 Pekelně mě bolí pravá strana, kam jsem si píchla poslední Menopur a bojím se, že to je ovu...

marmina
19. dub 2012

@rory_g neboj, ovu by měla být až po pregnylu! mě řekli ať si ho píchnu normálně do břicha jako Puregon...zase jiné postupy... 😕

marmina
19. dub 2012

Miminko si moc přejí:
@zelvik OPU 16.4. - 6 vajíček a z toho 4 E, dnes 19.4. ET (1 E), zbývající 3 se dále kultivují - ať ti to do testu rychle utíká! 😉
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček), 25 embryí hned zamraženo, 12.4. stimulace na KET, UZV 19.4. – jak jsi dopadla?

@rory_g 12.4. začala stimulovat na 1. IVF, OPU bude 21.4., ET plánován na 24.4.
@saraha2 ET 3.4. (2 E), mrazáčky nemá, 13.4. přišla MS, tento cyklus jde na IUI bez stimulace
@mia75 ET 17.4. (2.IVF - 2 embrya), mrazáčci nejsou, kontrola krve 30.4.
@lucka2601 začátkem května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna
@evikj33 1.IVF v únoru (nedošlo k transferu), 2.IVF začátkem května
@marmina březen 1.IVF (neúspěšný ET 2 embryí), 15.5. výsledky imuna, KET červen (?)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací 🙂
@nemorosis 15.3. ET (1.IVF), 6.4. - potvrzeno těhu - konec 6tt, UZV 20.4.-už by měla být fotka!
@plumeria 20.3. ET (1.IVF), 30.3. - potvrzeno těhu, UZV 18.4. - 6+6tt propuštěna z CAR
@verry 4.4. ET (1 E), 5 embryí zamraženo, 13.4. našla na testu //, krev 18.4. - oficiální potvrzení těhu
@alinah ET 9.4. (1 E), 2 zamrazena, 17.4. pozitivní těhu test!, test krve 20.4.

rory_g
autor
19. dub 2012

@marmina no já si na IUI také píchala do břicha, ale teď chce dr do svalu, opakovala několikrát a důrazně, že je to důležité a jestli to udělám jindy nebo jinak, může být všechno zhaceno..dostala jsem obr jehlu a sbírám odvahu 😅

marmina
19. dub 2012

@rory_g tyjo, to je fakt zajímavý!!! docela mě to hlodá, že každý dr. říká něco jiného 😒 co když mi to nevyšlo kvůli blbě píchlému pregnylu??? achjo, nevím, jestli je lepší být málo informovaný optimista nebo plně informovaná zmatená dušička 😀

marmina
19. dub 2012

@rory_g neboj, to dáš!!! já si před IUI píchala vždy Ovitrelle....taky do břuch

mia75
19. dub 2012

Ahojte, tak ja som po oddychu dnes až teraz prišla z práce, aspoň že je už zajtra piatok. Cítim sa podozrivo dobre ☹ až mám strach. Len som v kuse hladná 🙂 @zelvik gratulujem k embryjku v brušku, nech sa mu tam páči 9 mesiacov 🙂

rory_g
autor
19. dub 2012

@marmina to snad ne..já věřím, že to dr určuje podle velikosti folíků, množství a tak 😉

marmina
19. dub 2012

@mia75 šetři se! a dej si něco dobrého 😉 trochu se nech rozmazlovat, ať se ti vyplaví endorfiny, to mají miminka rády 🙂

kive76
20. dub 2012

ahojky, holky může bejt tím prednisonem co ted beru tak 2 týdny ráno 5 mg, že mě tak nějak svědí prso?

kive76
20. dub 2012

@marmina to kvůli tomu pregnylu nebude, já si taky jednou píchala do břicha, a kamarádka říkala, že ona měla do svalu...bud je to tak nebo tak..

saraha2
20. dub 2012

@zelvik chválím za PN!!je lepší nic neriskovat!!!takže ti zavedli osmibuněčné??nebo jaké?nelakovat nehty?,to slyším poprvé!!a i to s tím barvením!to jsem fakt neslyšela..

saraha2
20. dub 2012

@rory_g chuďátko!!do stehna??já taky píchala-teda manžel do břicha!!!

saraha2
20. dub 2012

@mia75 není nic špatného na tom,že se cítíš dobře!!ale ty jsi už byla jednou těhu po IVF,tak jak srovnáváš pocity???máš bolesti v podbřišku??

verry
20. dub 2012

@marmina ahooj, musím tě pochválit za tabulku... super a ty komentáře nemaj chybu! 😉

marmina
20. dub 2012

@verry jé díky 😉 se to snažím trochu zlidštit 😀

Holky, tak MS furt nikde ☹ doufám, že si to ještě rozmyslí, vínko dochází 😀

saraha2
20. dub 2012

@marmina tak honem dokůpit 😉 to je tak,když potřebujem,aby přišla,že??potovora červená!když nemá,tak se hlásí a když na ni čekáme,tak nic ☹

verry
20. dub 2012

@marmina děláš to výborně! 😉
krámy ne a ne přijít? co teplou vanu? a trochu víc pohybu? Mě pomahalo jít třeba na kolo nebo zumbu a hned po tom se mi to rozjelo.. jinak červené víno-to je jasný, dokup další láhvinku 😀

verry
20. dub 2012

@saraha2 ahooj, tak kdy ty se chystáš na IUI? kolikaty den cyklu jsi? a kdy jdes na UTZ?

kive76
20. dub 2012

@verry no to já mám teda opačně víc sportu a dostala jsem to o pár dní pozdějc,