1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

chmurkaxy
8. kvě 2012

@mia75 fiiha, to si tiez vygooglim 🙂 ja som v Azii skusala shiatsu masaz, to je take stlacanie bodov, skoro ako akupunktura, len mozno cez moje tukove zasoby to az tak nepomohlo :D ale zase, aspon mi trosku ulavili od bolesti chrbta kvoli mojej skolioze 🙂 kedy ides na sono?

chmurkaxy
8. kvě 2012

rory_g a uz si v poriadku? taketo stavy su hrozne, clovek nevie, ci ma plakat alebo co.. papaj tmavu cokoladku 🙂

vall83
8. kvě 2012

@zelvik ja bych ozaj moc rada, ale nejak namam test doma ☹ ☹

chmurkaxy
8. kvě 2012

@vall83 ved ked si mala hladinu 14, to znamena, ze to tam je 🙂 tu v slovenskych centrach sa to od 10 jednotiek berie tak, ze tehotenstvo. takze sa raduj, hladkaj bruskovy domcek ostosest a som si ista, ze dalsie vysledky iba ukazu, ako to hcg krasne rastie 🙂

vall83
8. kvě 2012

@chmurkaxy dakujem moc si hodna....verim tomu ze to tak bude...
holky mna z toho zehlenia mrdne....tak dlho som neohla zehlit a teraz...ajaj... 🙄 🙄

chmurkaxy
8. kvě 2012

@vall83 Vall, urcite to tak je, som si na 180% ista 🙂 zehli pomalicky, pusti si film alebo telku a staci par veci denne.. nech si drobca/drobcov neunavis 🙂

dadenka111
8. kvě 2012

@marmina nie este neviem aky. v pondelok sa vsetko dozviem, ale myslim si, ze mi da dlhy lebo aj clostil mi posledny krat moc nezabral. uvidime...

mia75
9. kvě 2012

@chmurkaxy Ja som žila istý čas v Japonsku, shiatsu je podobný systém ako Bowen, len pohyb prstov maséra je iný. Vyskúšaj určite všetko. A keď píšeš o adopcii a ste v zahranici - neskusali ste náhradnú matku oficiálne? Napr. V USA, myslim, ze Texas to ma povolene? Kocky tu na MK o tom píšu - náklad cca 2 mil CZK, ale je to právne nepriestrelne.

marmina
9. kvě 2012

@chmurkaxy teda nemáš to vůbec jednoduchý! Řeknu ti, že já bych to asi nezvládla, kdyby byl manžel pořád takhle daleko na cestách! Cítila bych se na všechno strašně sama a zrovna když si přejete mimčo.... ☹ Vím, že často cestuješ za ním, poznáš zase jiné možnosti kolem těhu, o kterých my tady nic netušíme. Ani jsem nevěděla, že uvažujete o adopci! To je asi běh na dlouhou trať a vyžaduje kupu trpělivosti s úřadama 😒 Moc bych ti přála, aby ti to vyšlo bez adopce. Já kolem 20.5. začnu stimulaci na KET. Nově se léčím se štítnou žlázou a imunitou, takže snad se tentokrát zadaří...

@rory_g ajaj, to bude nějaká ta jednodenní střevní viroza, prý hodně nepříjemné překvapení 😒
@dadenka111 tak hlavně, že už se něco začne dít! 😵

kiwisek
9. kvě 2012

@mia75 krásné // 🙂

kiwisek
9. kvě 2012

@vall83 no mm uz ma syna z predchadzajuceho manzelstva, takze vieme, ze pred par rokmi to bolo uplne OK, no ma sedave zamestnanie, viac rokov vela fajcil, stres :( takze sa to asi podpisalo na plodnosti... aj to rozhodenie hormonov neviem z coho vznika 😖 ale verime a vkladame nadeje do IVF.. aj ked som dnes zistila, ze sme chrumkali asi presne v den ovu, tak aj maly zazrak by sa mohlol stat 🙂 by som sa vobec nehnevala 😀

zana21
9. kvě 2012

@dadenka111 Tak už se ti alespoň něco děje 🙂 Závidím, mě čeká konzultace až 30.5., kde se teprve dohodneme co a jak. A ty bys raději dlouhý nebo krátký protokol? No, hlavně, aby to vše dopadlo do zdárného konce 🙂
@vall83 Tak snad dneska už nás poctíš info, těším se moc na krásnou hodnotu 🙂
@chmurkaxy Můžu se zeptat prosím tě z jiného soudku, jak to řešíš ohledně pojištění a atd.? Máš doma odhlášené pojištění nebo si ho platíš + máš nějaké zahraniční připojištění? Díky moc, čeká nás s mm pobyt v zahraničí na delší dobu, ale až tak za 1-2 roky 🙂

alinah
9. kvě 2012

bre rano holky, hlasim se z kontroly - dnes 6+5, srdicko busilo a jsem ofiko predana ke sve gyndr.
Nas velikonocni zajicek ma 9,5mm.

fotku poslu az se mi podari ji naskenovat aby to asistentka nevidela 🙂

zana21
9. kvě 2012

@alinah Velká velká gratulace, těším se na fotečku 🙂

saraha2
9. kvě 2012

@vall83 tak už zase čekám a čekám 😉
@alinah mooooc velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vall83
9. kvě 2012

@alinah ahojcek veeelka gratulacia....je to musi byt uzasny zvuk..... 🙂 🙂

marmina
9. kvě 2012

@alinah takové krásné zprávy potřebujeme častěji! gratuluji k srdíčku!😵
@vall83 furt nic???

vall83
9. kvě 2012

@marmina ece nist 😠

rory_g
autor
9. kvě 2012

@chmurkaxy @marmina jj naštěští mi je už dobře, byl to nějaký jednodenní hnus, no přes noc mám dole 3kg, tak si umíte představit, co to bylo za utrpení 😝 😀
@zana21 já jdu 29.5., takže v tom budeme spolu 😉
@alinah krásná zprávička a moooc závidím a moooc Ti to přeju 😵

saraha2
9. kvě 2012

@vall83 pořád nic? ☹

saraha2
9. kvě 2012

@vall83 ti nám teda dávají zabrat... ☹

rox
9. kvě 2012

Ahoj holky - jsem pred stimulaci na kratky protokol. Vezmete mezi sebe a trosicku poucite co mam cekat?? 🙂

kiwisek
9. kvě 2012

@rox ahojky! 2 DC bys měla na UTZ a pokud bude vše OK tak začneš se stimulací (nejpíš injekce) - můžu doporučit injekční pero - aplikace je příjemnější - aspoň pro mě byla (nesnáším jehly!) 😖 a pak budeš cca každé 3 dny chodit na UTZ, kde bude Dr. sledovat jak Ti rostou folikulky. když budou dost velké, tak Ti je odeberou a hurá na embryjka 😉 tak stručně 🙂 ptej se co víc Tě zajímá. holky jsou tady moc fajn a zkušené 😵

vall83
9. kvě 2012

ahojte holky...holky zlate....radostna sprava je tam 130...to je dobry ne? 😀 😀 😀 😀

saraha2
9. kvě 2012

@vall83 to je výborný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!už jsem myslela,že se nedočkám!!takže utíkej koupit testík a chceme fotečku!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

saraha2
9. kvě 2012

@rox vítám tě 😉 konečně jsi dorazila 🙂

vall83
9. kvě 2012

@saraha2 no rekla sem mangelovi ze trvate na teste, tak ze koupi jeden.... 😉 😉 no napisali tam ze uz som tehotna, len este treba ultrazvuk...aby to 100 pero potvrdili a ze aj uvidia ci tam je jedno alebo dve....tak asi buduci tyzden nas caka ultr. ...o jednej tam budeme volat....

verry
9. kvě 2012

@vall83 ty brdooooooo, to je nádherá'' 🙂 😵 😵 moooooooooooooooc potiichouůnku gratuluju! 😉

verry
9. kvě 2012

@vall83 jojoooo, chceme testííííík 😉

zana21
9. kvě 2012

@rory_g To doufám, moc ráda bych to měla stejně jako ty, přeci jenom chodíme do stejného car i k dr, tak můžeme porovnávat 🙂 Když už jsi jednou žádost měla schválenou, tak nemusíš podávat znova a platí ti ta samá? Abys mi neutekla 🙂