1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
3. čer 2012

ahoj holky, včera mi vypadl internet, tak jsem vypadla i já...
@mmirunda zrovna předvčírem jsme měli malou přeháňku, ale všechno se už urovnalo 😉
@kcvrcekz chápu, já taky nikde neroztrubuji, že jdu na KET, ví to jen moji rodiče a sestra. Ale tady na MK jsme přeci od toho, abychom si dodávali odvahu!!! My ti to štěstíčko nezakřikneme 😉 Ničeho se neboj, podívej se třeba na verry a winterska, jsou po KET těhotné!!! 😉 Mě osobně to teda dodává hodně velkou naději! A na druhou stranu vím, že když to nevyjde, půjdu do toho znova a zase nebudu sama, na konci léta už je tady slušná fronta 😉

kacaul
3. čer 2012

@marmina ahojky, tak dnes jsem zkusila test a bílo :( ach jo.. No nedá se nic dělat..

danny38
3. čer 2012

@kacaul A není ještě brzo?

verry
3. čer 2012

@kcvrcekz ahooj, přesně tak jak říka @marmina KET má velkou úspěšnošt, a jak chceš abysme tě podporovali,když nebudeme ani vědět kdy na to jdeš? 😅 neboj, určitě to dopadne! Musíš věřit, jako já 😉

verry
3. čer 2012

@kacaul ahoj, jestli koukam dobre,na transferu jsi byla 28.5.? - tak to je fakt brzy na testík, vydrž ještě tak 3dny 😉

verry
3. čer 2012

jinak krásnou neděli všem! vypadá to dnes na pěkné počasí 🙂

marmina
3. čer 2012

@kacaul neházej flintu do žita! jak píše @verry ještě je brzy! 😉 někdo má čárku až 12.den 🙂

kcvrcekz
3. čer 2012

@marmina
@verry
Vy dvě provokaterky🙂 tak mi držte děsti přilští víkend a je to🙂. Půl jsem řekla a půl ne😉.

marmina
3. čer 2012

@verry no nevím, u nás začíná pršet 😒

marmina
3. čer 2012

@kcvrcekz no já bych ti je asi tak nějak držela, 9. jsi 19. DC a 10.6. budeš 20.DC tak nějak se na KET chodí 😉

verry
3. čer 2012

@kcvrcekz tak nam to prozrad jakej den,ne? však tady každej píše datum kdy ho co čeká... na tomhle opravdu není co k zakřiknutí, KET je naplánovanej a bude! a basta fidly 😀

kcvrcekz
3. čer 2012

@mmirunda no já vím že by asi nepřišla, ale mám strach...🙂 tak je letos raději oželím. I když ty číňany bych ráda viděla.🙂 pokud už nebyli včera. I ty australany. Chjoooo☹

verry
3. čer 2012

@marmina u nás svítí slunko,tak doufam,ze to vydrží co nejdýl

kcvrcekz
3. čer 2012

@marmina no ty jsi šikulka🙂
@verry no marmina na to tak kápla 😉. Nech mi alespoň to malé tajemství🙂. Vím že to už naplánované je, ale fakt bojím bojím😅

verry
3. čer 2012

@kcvrcekz ale ty se toho nesmíš bát! ty musíš bojovat 😉 takže datum do tabulky bude.... bud 9.x 10. no to bude zajímavé 😀

mortiiss
3. čer 2012

Ahojte, kočky. Chcela by som zvysit priemer uspesnych snaziliek 🙂 a snad dodat aj trochu povzbudenia pre tie, ktore este len umele oplodnenie zvazuju ako jednu z moznosti, ale maju obavy.
Tak moj pribeh v skratke. Mam 37 rokov, 7 rokov planovaneho rodicovstva bez vysledku. No a tento rok vo februari padlo rozhodnutie IVF v Gin Five. Problem mame v SPG. Mala som dlhy protokol, pichanie injekcii bolo bezproblemove, tesila som sa na kazdu jednu. Vysledky kontrol v poriadku. 14. 5. som mala OPU, 13 vajicok, 9 zrelych, 6 oplodnenych s ISCI, 4 prezili kultivaciu, 18.5. mi jedno embryjko vlozili, 3 zamrazili.
No a vysledok: 28.5. HCG 220, 1.6. HCG 1119 😀 .

@marmina mozes ma pridat, ak mozes 🙂

verry
3. čer 2012

@mortiiss super! gratuluju! 😉

kcvrcekz
3. čer 2012

@verry já nevím jak to vysvětlit. Mám prostě strach, ale věřím, že to teď výjde. Jen chci udělat opak než před prvním transferem. 😉

kcvrcekz
3. čer 2012

@mortiiss pecka gratuluju moc🙂

kacaul
3. čer 2012

@verry Děkuju kočko ;) asi už testovat nebudu, jsem na dovče a akorát mě to rozhodilo .. Tak děj se vůle boží..

kacaul
3. čer 2012

@marmina děkuju za podporu 🙂 zvedly jste mi náladu, hned se cítím líp .. Hezký den ;) .. Tady začalo pršet, nevím jak u nás.

verry
3. čer 2012

@kacaul na testování je fakt brzy...ještě tomu dej časík 😉

danny38
3. čer 2012

Já jsem dneska 10.den od ET a čárka opět zesílila, takže to vypadá nadějně 🙂 Poslední test udělám ve čtvrtek 14.den po ET a pak zavolám do caru a domluvím si kdy přijdu na krev 🙂

danny38
3. čer 2012

@kacaul Přesně jak píšou holky, každá jsme individuální a čárka se objevuje každé jinak 🙂 Každopádně budu moc držet pěstičky, aby tam co nejdříve // byly 😉

zana21
3. čer 2012

Ahojky holky, ještě jsem vás nestihla od čtvrtka dočíst, kecalky jedny 🙂 Tak budu reagovat později. Jen jsem se chtěla zeptat, kolikátý DC jste měli OPU? Děkuji moc

rory_g
autor
3. čer 2012

Ahoj kočky 🙂
@zana21 já byla na OPU 10DC myslím, nebo 11? 😀
@kcvrcekz chápu Tě, že nechceš nic zakřiknout, prostě příští týden na Avon pochodu na Tebe budu myslet 😀
Jinak začínám špinit, takže moje mrcha pravidelná jak hodinky je za rohem a zítra se budu objednávat na utz před IUI 😝

zana21
3. čer 2012

@rory_g Díky moc, ty jo, tak to je docela brzo. Čekala jsem, že bývá tak min 14 DC. Budu držet palečky na IUI, třeba vám to právě teď vyjde 😎 😎

danny38
3. čer 2012

@zana21 Já měla OPU 14 DC 🙂

rory_g
autor
3. čer 2012

@zana21 tak jsem ještě vytáhla stimulační plán a byla jsem 11DC, také mi to přišlo brzy...ale začala jsem píchat 2DC, bylo 8 injekcí, pak den bez a OPU...

marmina
3. čer 2012

@zana21 já měla odběr 13.DC 😉