1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
15. čer 2012

Ahojte, som rada, že sa držíte a vesměs sú dobré správy 🙂 My uz po 3 injekciach na zastavenie krvacania a 4 infuziach magnezia lepšie, pred chvíľou krvácanie ustalo. Dúfam, že malé sa drží, ráno při té krvavé lázni (promiňte) vydržalo. Držte sa a veľmi ďakujeme za priania a držanie palčekov. Hovorila som malému, že nemôžeme sklamať tety z koníka 🙂

winterska
15. čer 2012

@danny38 opožděně blahopřeji k potvrzenému těhu 🙂

fakt to nestíhám sem za vámi chodit a ještě vás dočítat., jak chodím do práce.. tam sice nějaká možnost brouzdání je, ale musím zaučovat nováčky, a to člověk nemá soukromí... Snad za 14 dní dostanu průkazku a PN - jako stará prvorodička 😀
@marmina děkuji za úžasně vedenou tabulku, kde nám píše všechny novinky 😀

ivapo
15. čer 2012

@mia75 ahoj ... Moc ti držím palecky... Dlouho jsem tu nebyla... Protože jsem nakukovala k holka mna 2 Ivf... Já jsem podstupovala vse ted po druhe... Ted spinim uz 8 my den... A k tomu chřipka... Tak se taky modlim aby to moc ne krvacela.... Na ultrazvuk jdu az 3. 7 .. Dlouha to doba...v nemocnici. Jsem si po ležela take.. Na podezření s mimodel. Tehoten. A nakonec vse o. K srdíčko bije... Ta chřipka do toho a ted to spí neni... Hladím m bříško a myslím snad pozitivně... Snažím se... Ty tez mysli pozitivně!!!

chmurkaxy
15. čer 2012

no baby, tak vas uz zdravim zo Slovenska, pozeram, ze pisete odusu, ani to snad nestihnem docitat.. 🙂 @dadenka111 a @pixie18, na zajtra drzim paste! a vy moje ostatne mile konikarky, dufam, ze vsetko pokracuje ako ma, lebo ved viete, ze rok 2012 ma byt obzvlast plodny, tak sup sup, nenechavajme si to vsetky na poslednu chvilu! 🙂
mne dnes nasli cystu na stitnej zlaze a vraj autoimunitnu poruchu, v pondelok idem na hematologiu a imuno testy odkladame na jesen, kedze bude manzel do konca septembra v USA, tak ktovie, co nam este najdu.. no ale podla mna aj dobre, ze nieco nasli, takto mam aspon nadej, ze mi daju lieky a konecne to vyjde 🙂)

marmina
15. čer 2012

@rory_g jeden folík přeci bohatě stačí!!! a že až v úterý? kolikátý to máš DC, to je víc jak 14 že jo, to by mohlo vyjít jestli máš normálně ovulku později!
@mia75 tak díky bohu, že to přestalo, dost jsi mě (a určitě i ostatní) vyděsila, to jsou ale zkoušky nervů...držte se a brzy domů 😵
@winterska jé, díky za pochvalu 😵 no jasně, šupky dupky na PN ať si těhotenství trochu stihneš vychutnat! 😉
@chmurkaxy ahojky, tak už píšeš ze sousedství to je prima, s tou štítnou žlázou to bývá častý problém jak tak tady čtu, taky mám problém - autoimunitní zánět a v uhnízdění embryjka to hraje roli, tak když se budeš léčit, určitě se šance hodně zvýší!!!

dadenka111
15. čer 2012

dakujem, @chmurkaxy @zana21
@marmina
dam vediet urodicku hned ako budem moct. paaa

dadenka111
15. čer 2012

@zana21 pit a pit jj. ja cim viac pijem tym som viac smadna. 😉 tak som na teba zvedava. podla mna ma tromfnes s vajkami. Ja budem mat Velkonocnu sobotu a ty Velkonocny pondelok 😀 😀 😀 vela sibacou prajem

rory_g
autor
15. čer 2012

@marmina nejsi Ty náááhodou moje mudra? Mluvíš přesně jako ona 😵 😀 Jj, budu 16DC, to mívám obvykle ovu 😉
@dadenka111 veľa šťastia, budem Ti držať palčeky 😵 😀

dadenka111
15. čer 2012

@rory_g tolko palcov, ze to fakt musi uspesne vsetko klapnut. nasavam tu energiu a neviem ist spat. 😀
ale uz ma lomi. este nieco kuknem a padaaaam. rano o 6tej vstavame. dobru nocku

rory_g
autor
15. čer 2012

@dadenka111 hned zahlaš, až budeš vědět!!! Dobrou noc 😵

marmina
16. čer 2012

@rory_g jé, tak to jsi mě pobavila, ale když už je to venku, jj, jsem dr. Lang., která tady sonduje, jestli někdo nepomlouvá Gennet 😀 😀 😀 a že budeš 16. DC jsem vlastně věděla, mám to tady v papírech 😉
@dadenka111 tak buď dneska statečná a pak se hodně šetři ať se bříško do ET hezky zahojí 😵

@mia75 jak se cítíš dneska? jak dlouho si tě tam plánují nechat? vaří ti am dobře? 😉

kacaul
16. čer 2012

@mia75 uf 🙂 to jsem ráda, tak hlavně už jen odpočívejte .. žádnou námahu.. Kdy tě pusti domu?

danny38
16. čer 2012

@mia75 Jej, taky se mi ulevilo, jste oba šikulové, jen tak dál a co nejdříve domu, budu dál na vás myslet, aby bylo všechno už jen dobré 😉
@dadenka111 Moooc mačkám pěsti, ať je pořádná a kvalitní úroda vajuch a ať se všechny oplodní 😉
@pixie18 Přeji dnes samé dobré zprávy, že folíky pěkně rostou 😉

mia75
16. čer 2012

Ahojte, dnes už krvácam mierne, tá strana s prasknutou cievou bolí, ale všetko lepšie ako včera. Sono bude asi az v pondelok, neviem, ako je na tom mimi. Nech ma radšej ani tak skoro domov nepúšťajú, bojím sa, tu som aspoň pod dozorom a blízko injekcií. Nech sa vám holčičky toto určite neprihodí. Držím palce.

danny38
16. čer 2012

@mia75 Máš pravdu, to že jsi tam pod dohledem je nejlepší. Budu moc držet pěsti, aby v pondělí bylo Sono v pořádku 😉 A neboj se, malý bojovníček se nedá, protože u maminky je mu nejlépe 🙂

kcvrcekz
16. čer 2012

Dobré ránko holky. Dnes tu zase moc nebudu jdeme na ten výlet, ale řekla jsem že ne moc chození. Břicho už tak nebolí, nohy vůbec jen v kříži, ale to se dá zatím přežít. Doufám, že to fakt nic není☹

kcvrcekz
16. čer 2012

@mia75 až teď jsem si četla co se stalo😲. Teda je dobře že tě hlídají. A ať si tě pod dozorem raději nechají déle ať je vše v pořádku.

ivapo
16. čer 2012

Dobře rano všem!! To je nádhern ě co? Az ted jsem vytáhla... Bolehlav z tě rýmu je porád.. Tak piji piji... Co vařit? Já asi vepřové na slehacces bramborem . A je mi na zvraceni a jak je u vás? Taky sluneční co?

zana21
16. čer 2012

@mia75 Jsem moc ráda, že už je líp a mimíšek ví i o nás, o tetách 🙂
@rory_g Neboj, jeden bojovník stačí 🙂 Mě se na posledním IUI stalo to samé, krásný folík na pravé straně a na levé nic, pak poslední kontrola úplný obrat a levý folík byl to pravý a IUI vyšlo 🙂, jen ne zdárného konce. Ale to není to hlavní, jen jsem tě chtěla povzbudit, abys neměla kvůli tomu těžkou hlavu. Ten jeden je ten pravý 🙂 Děkuji za podporu, snažím se hodně pít a piju i tu bílkovinu, už se cítím líp. Nemám pocity na zvracení a necítím se tak slabě 🙂

zana21
16. čer 2012

@chmurkaxy Jsme rády, že jsi se ozvala. Tak min. pozitivní zpráva je,že našli problém a bude se řešit. Určitě brzo budeš v pořádku 🙂
@dadenka111 Těším se na pozitivní zprávy o pěkné a hlavně kvalitní úrodičce. No, nevím, jestli trumfnu ale Velikonoce bychom so mohly udělat obě 🙂

mmirunda
16. čer 2012

Bááááááááááááááááááááááf jsem tady a jsem znechucená 🙂 takhle krásně a já tvrdnu v práci 😠 😠 už vidím jak odpo budou chodit samý spařenci pro panthenol. Jinak už jsem v práci oznámila dřívější odchod a že teda jdeme už v červenci a docela to vzali v pohodě, tak mám o jednu starost míň 🙂

rox
16. čer 2012

ahoj holky, tak uz vim cenu - cele me to stalo 30 tis (4 tis z toho uhradil skorootec, zbytek je na me) Vcera odpoledne me zacaly kvalitne bolet vajecniky a bolest stale trva. Ale hyperstimulak to urcite nebude, spis nejaka reakce. A jak budu pokracovat? Nijak. Ten muj se sice tvari jako hrdina, ale nejak to psychicky nezvladnul, vecer jsme se opet desne pohadali kvuli zasadnimu zivotnimu problemu- ze se blbe tvarim (pac me desne bolelo to bricho). Takze ted jsem ve stavu ze se uz o nic snazit nebudu, kdyz chlap ani nedokaze pochopit, ze mi je sakra blbe a misto aby me polozil do postele tak mi vynada
Vsem vam holky moc dekuji za vcerejsi podporu!! Prakticky se nezname, ale podrzely jste me vice nez vlastni chlap. Moc si toho od vas vazim!!
@zana21 gratuluji ke krasne urode
@mia75 broucinkovi narizuji aby se poradne drzel maminy a nedelal blbosti 😉
Zdravim vsechny ostatni a drzim pesticky!

danny38
16. čer 2012

@mmirunda Tak to je skvělá zpráva, že to vzali v pohodě 🙂 Dnešek v práci ti teda nezávidím 😒 Já budu muset jít zítra do práce asi tak na 3 hodiny a nejsem z toho vůbec nadšená 😒

mmirunda
16. čer 2012

@rox Beruško, to je mi líto, no jo ti chlapi jsou prostě chlapi, oni podržet mnohdy neumí. nebuď smutná, dej tomu teď čas a ono se to spraví 🙂 Věřím tomu. I ten chlap se s tím musí srovnat. A když ti bude těžko, taky napiš tady, my tě s radostí podržíme ( že jo holky ????) Hlavně se snaž teď odpočívat a ono bude zase dobře

mmirunda
16. čer 2012

@danny38 Já dřív sloužila celý víkendy v tahu, jako že jsem šla týden osmičky, celý víkend dvanáctky a pak další týden osmičky bez den volna, ale už bych se na to mohla víš co ☹ Byla jsem vždy sedřená jak Bulhar. A hlavně nejsem tady sama, jsou tu i jiné dámy, které by mohly chodit do práce, jen se jim nechce. Tak proč mě by mělo?

unkarka
16. čer 2012

@rox rox normalne bys me rozbulela ☹ Vsak ty jsi taky spouste holkam tady opora,i ja dekuji ze tu jsi a nevzdavej to!!!!!

unkarka
16. čer 2012

@mmirunda práce????co to je za slovo 😀 😀 😀 ,tak ja si za tebe dam jeden bazen jo????Nééé je fajn ze to v praci vzali v pohode:Tak at Ti to tam rychle utika!

mmirunda
16. čer 2012

@unkarka tssssssss 😠 😠 😠 ale joo dej 🙂 Tak snad touteče ale já se zabavím, mám tady internet, knihu, křížovky a odpoledne určitě budou chodit lidi 🙂 Ale zítra mám volníčko a za chvíli už budu snad jenom doma 🙂

danny38
16. čer 2012

@rox To mě teda vážně mrzí ☹ Ty chlapi by potřebovali někdy pořádně proplesknout 😠 Já bych jim přála, aby to čím si musíme projít my, prošli oni. A zajímalo by mě jak by se tvářili, kdyby jsme se zachovali jako oni a hádali se s nima o tom, že se nemožně tváří. Znám spousta chlapů, kteří jsou opravdu bolestínci. Jen je někde píchne, hned jsou na umření, ale aby je napadlo jak nás asi bolí, když do sebe ládujeme hormony, rostou nám folíky, které z nás operativně musí dostat, pak do sebe cpeme další léky, pak jdeme na transfér a musíme se hlídat, aby se drobečkovi nic nestalo, to všechno absolvujeme pod velkým psychickým tlakem a provází nás bolesti. To by mě pak trefil šlak, když se pak je schopen chlap pohádat jen proto, že si ženská dovolí zkřivit obličej, protože má bolesti. Ááááá, musela bych ho nakopat do zadku. Chlap má být oporou a nehrát si na machra, když nic nedokázal a jediné co udělá je to, že nabryndá do skleničky 😠 Takový by měli dostávat za každej blbej kec lepáka po hlavě a dostávali by tak dlouho, dokud by si neuvědomili podstatu věci. Snaž se být v klidu rox a dej tomu všemu čas. Možná, že i ten tvůj chlap jednou dospěje a bude se na všechno dívat jinak. Hlavně neházej flintu do žita, ona ta chvíle přijde a toho miminka se tak jako tak dočkáš, věřím tomu a hlavně ti to moc přeji 😉

unkarka
16. čer 2012

@mmirunda tak to je dobry kdyz muzez brouzdat po metu,ja cely den taky mam pc zapnuty a fort do nej cucim.Mam fcb a to je nestesti furt tam mastim hry 😀