1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

cuddle
7. dub 2012

@saraha2 Obilnak cenik na netu nema, davaji jen pri kazdem vykonu - a jinak jsou pekne drazi ☹

rory_g
autor
7. dub 2012

Ahojček babenky 🙂
@zelvik já se taky divila, že toho mám tolik, těch jednotek...ale jsem velká, tak třeba proto 😀 Jinak pro léky si pojedu v den, kdy dostanu MS, protože jsem byla na utz týden před očekávanou MS, tak kdyby náááhodou nepřišla, tak aby mi prý zbytečně neběžel pokus... A jak jsi na tom s pícháním?
@vall82 jj, zůstávám na PN 😉
@kive76 ahojky, vítej a přeju Ti hodně štěstí!
@saraha2 @verry jak se cítí čerstvé (doufám)těhulky? 😵
@nemorosis teda v Gestu fakt paráda...asi bych jim tam udělala pořádný "bugr"! A jak se cítíš s @plumeria, naše oficiální první těhulíny 😵
@cuddle Ty máš plánovaný KET?

kive76
7. dub 2012

@rory_g ahojky, též děkuji za přivítání

cuddle
8. dub 2012

@rory_g ano pujdu mame 1 zamrazene embryo z IVF z listopadu , ale porad se to odklada kvuli necemu, takze ted prelecuju zanet co mi nasli a snad pak - kveten ?

saraha2
8. dub 2012

@rory_g ahoj!no já teda zatím nepozoruju ale vůůůbec nic,což mě trošku děsí ☹

verry
8. dub 2012

@rory_g
@saraha2 ahoooj, jsem na tom jak saraha2.....taky nijak nic nepocituju... 😨

verry
8. dub 2012

@saraha2 ale to je jeste brzy na příznaky ne????? 😅

saraha2
8. dub 2012

@verry na příznaky asi jooo..ale většina píše,že kolem 5-7dne měly bolesti jako na MS..tak jsem z toho matěj..jinak bych si samozřejmě myslela,že je to v pořádku,že zatím nic...no ne?už nic číst nikde nebudu a fertig ☹

verry
8. dub 2012

@saraha2 co chceš, seš dnes 5 den,že jo??? tak klídek,jůůů 😠
já jsem 4...
vůbec to neutíká,co?? jsem doma takovou chvíli, a už me to přijde,jak kdybych byla doma tak měsíc...jak se hryžu nudouu 😅

saraha2
8. dub 2012

@verry jj,pátý den..já se zatím nenudím 😀 dnes jsem se ještě nezastavila třeba...už se těším,až sednu..ale to čekání neutíká teda,to je fakt...

verry
8. dub 2012

@saraha2 tak to máš fajn, já jen telkuju a leháruju 😀 😀 a ted přemejšlím,co uvařit k obídku, a uvažuju nad dortíkem-že bych šla udělat...aby to aspon trochu uteklo.

saraha2
8. dub 2012

@verry fáákt??já tak střídavě..už mám skoro uvařeno,ještě dopíkám kačenku 😉 upekla jsem i beránka 🙂 a odpoledne pojedeme na nákup..večer zas padnu a usnu se slépkama..

verry
8. dub 2012

@saraha2 tééda, ty jsi žena domácnosti! 😉 hele,ty po těch práškách unavená nejsi? přes den? ja chodím furt po obědě na hodku spát a nekdy pak jeste k večeru... na mě to teda působí pěkně unavově 😅

saraha2
8. dub 2012

@verry jo,jo..jsem unavenější..ale taky v noci moc nespím,budím se,tak to může být taky tím..no já jsem úplná hospodyňka 😀 dnes jsem donutila manžela vysát,to byl zážitek 😀 jsem mu do toho brblala,že začal blbě,že mu nevyjde šňůra..no chudák si užije... 😀 a to tam mám žehlení..on nikdy nežehlil,tak nevím,co s tím..chjooo..prý žehlit bysme neměly..tak nevím...

rory_g
autor
8. dub 2012

@verry @saraha2 holky vůůbec se neděste, že nemáte příznaky, spousta holek je taky nemělo a jsou těhotné nebo už chovají 😉 Verry Ty máš Utroš a polykáš ho?
@cuddle ten zánět Tě taky trápí už dlouho, co?

saraha2
8. dub 2012

@verry já tím,že vstávám kolem šesté,tak ráno vždy něco tak podělám..dám si tu bezkofeinovou žbrundu..a pak si jdu lehnout..pak nachystám na oběd,uvařím a zas lehnu 😀 takže taky polehávám..ale dnes lehnu až večer,nebude čas.. ☹

verry
8. dub 2012

@saraha2 dobře jdeš na něj. Já taky furt fofruju přítele, a naštěstí je to bez prupovídek 😀 žehlení? no na to se radši vyprdni, já si udělala vše než jsem šla na opu. A ted to hold chvili počká,to se neda nic dělat,přeci...
v noci se taky parkrat vzbudim a otáčím...pak zaberu a rano vstanu kolem osmy, udělám snídani lehnu k tv... nekdy taky usnu 😀 a pak po obede to jdu rovnou lehnout-to tu hodku dám.. a pak nekdy i k večeru.. a chodím spát kolem desaté.

verry
8. dub 2012

@rory_g jo, utroš mám ale zavadím 2tab. 3denně...-asi po něm jsem unavená. A ještě beru prednison.
@saraha2 bereš taky prednison?? ani nevím

saraha2
8. dub 2012

@verry jj,uroš mám jako ty 2-2-2 a prednison beru 1-1,2-

cuddle
8. dub 2012

@rory_g tak ja byla na preventivni prohlidce na steru z cipku a doktorka mi pak volala, ze to je v poradku, ale ze tam v laboratori nasli " maly " zanet a ze vi , ze chci otehotnet, a ze se to musi predtim prelecit
to uz jsem mela domluveny KET a napestovanou sliznici, takze se to rusilo, cekala jsem zase na ms a ted uz to beru asi 14 den a jeste tyden me ceka a pak teprve muzu

marmina
8. dub 2012

ahoj holky, včera už jsem se sem moc nedostala, ale to jste toho stihly napovídat! Jsem se pustila do svatebních koláčků a večer jsem zase dostala horečku, už se to se mnou táhne od úterý, to je hrůza 😖

@rory_g myslíš, že můžu na imuno když jsem teď marodila? nezkreslí se ty výsledky? když mi se tam příští týden nedostaneme a pak už by to bylo asi pozdě....chtěla jsem jít dost s předstihem, aby stihli mít výsledky

@saraha2 zrovna včera jsem četla o kávě bez kofeinu, že to není zrovna moc dobré pít, prý ten kofein z toho odstraňují nějak chemicky nebo co 😒 raději zkus pít Caro, nebo vitakávu nebo meltu, to máš chuťově moc dobré a pro mimčo 100% neškodné!

@verry
@saraha2 holky, fakt se šetřete, úklid a žehlení počká 😉 Úplně vás chápu, to čekání po ET je na ivf asi úplně nejhorší!!!

@kive76 také tě vítám a přeji hodně štěstí na cestě za mimčem!

@alinah tak co? jak se daří embryjkům? jdeš zítra na ET? budeme na tebe myslet 😉

rory_g
autor
8. dub 2012

@cuddle tak tenhle zánět jsem měla na začátku roku, zjistili mi ho z cytologie 😝
@marmina no asi jo, já jsem tam měla něco zvýšeného a dr na imunu říkala, že je to ukazatel, že jsem prodělala třeba nachlazení. Radši tam zavolej, já si myslím, že ty "důležité" hodnoty zjišťované pro otěhotnění to neovlivní, ale jistota je jistota...

marmina
8. dub 2012

@rory_g no, zavolat tam bohužel nestihnu, v pondělí jsou Velikonoce a v úterý v pět ráno vyrážíme do Prahy...já si taky říkám, že to max. zjistí, ale že ty dlouhodobé hodnoty a ukazatele kvůli těhu to snad neovlivní

rory_g
autor
8. dub 2012

@marmina přesně tak, spíš jestli manža nebyl nemocný, tam by se to asi ve spermiu ukázalo...

marmina
8. dub 2012

@rory_g hmmm, byl taky 😒 Ale on má jinak spermio dobré. Oni asi stejně hodnotí něco jiného než v CARu...achjo, tak nás snad nepošlou zpátky domů 😢

zana21
8. dub 2012

@nemorosis Ahojky, když jsem četla tvé zkušenosti s carem, tak se mi úplně vybavily mé zážítky s gestem. Také jsem od nich utekla, naštěstí před nějakým větším snažením. Nás hned nutili do IVF, ani nechtěli jednou zkusit IUI, přitom spermiogram mm výborný. O vše jsem si musela říkat a ještě se ksichtili a nechtěli mi nic udělat...hrozný přístup. Ale důležitý je, že vám to vyšlo 🙂 Potichounku gratuluji 🙂

zana21
8. dub 2012

Holky, tak jsme se nakonec dohodli s mm, ze po jeho návratu, zkusíme v červnu IVF. Už jsem i objednaná na imunulogii, sice jenom já, ale snad to bude stačit. Chtěla jsem se zeptat, co jste si píchali, měli jste pero nebo samomíchání? Myslíte, že kromě lepší aplikace v tom může být rozdíl v kvalitě vajíček a třeba negatovních účinků? Díky moc za Vaše zkušenosti
Jinak vás čtu pravidelně a doufám, že se brzo k vám do diskuze přidám. Jste moc fajn 🙂 Těhulkám moooc gratuluji, samozřejmě potichoučku 🙂 A snažilkám držím palečky 🙂

saraha2
8. dub 2012

@marmina t=da!koláčky?i sestřenka dnes peče 😉 vidíš..mám uvařenou žbrundu a akorát to tady od tebe čtu..už to teda dopiju,takové dobré presíčko 😀 ta imunologie nevím teda,ale podle mě by to výsledky zkreslit nemělo!jedná se o hormonálné testy,pokud se nepletu,ne?na internetu jsi nic nenašla?pokud se dovolám kamošce doktorce,tak se jí zeptám,at jsi klidnějkší přes velikonoční svátky 😉

marmina
8. dub 2012

ahoj @zana21 tak ať ti to rychle uteče! Já půjdu koncem května na KET tak to budeme blízko sebe, si pak můžeme sdělovat dojmy 🙂

@saraha2 jé, já ti znechutila kafčo a ty by ses mi zeptala u kamarádky? jsi moc hodná! 😉 Akorát je blbý, že nám asi nic jiného nezbyde než tam jet hned po Velikonocích, pak by to bylo komplikované a nebo by už se nestihly výsledky...hlavně abych byla zdravá na tu svatbu! Nojo, koláčky jsem dělala poprvé a jsou nějak moc křupavé, možná měly být spíš naslano večer k televizi 😀