1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sudabe
2. dub 2013

@cuculik1 Ahoj mozes mi napisat co to presne je to biochemicke tehu å ako sa prejavuje diky

cuculik1
2. dub 2013

@sudabe tehu ked hcg nepresiahne hodnotu kde by bolo na ultrazvuku nieco vidno....

sudabe
2. dub 2013

@cuculik1 aku hodnotu neptesiahne mozno sa pitam blbo ale nic o tom neviem å zaujima må to. å ziadne bolesti niesu?

cuculik1
2. dub 2013

@sudabe vacsinou je to velmi nizka hodnota, do nejakych 1000 jednotiek... symptomy mozes mat rovnake ako pri klasickom tehu.... ja som normalne vzdy mala bolave prsia, ale hcg nerastlo tak ako by malo, nakoniec zacalo klesat a nakoniec to samo odislo....

sudabe
2. dub 2013

@cuculik1 diky tak to sa bojim lebo som bola na krv len raz å nå ultrzv idem o 2 tyzne sa zblaznim z cakania

meyryen
2. dub 2013

@sudabe Taky jsem měla biochemické těhotenství, 12 den po ET hcg někde kolem 300, ale špinila jsem a potom jsem začala krvácet, bolesti břicha, přesně jsem cítila, jak se děloha snažila embryo vypudit.

cuculik1
2. dub 2013

@sudabe prebohan preco az o dva tyzdne? moj gynekolog vzdy opakuje prve hcg po dvoch dnoch a ked sa mu to nezdalo tak po dalsich dvoch ... a tak som vedela na com som

sudabe
2. dub 2013

@cuculik1 si predstav 1 krat na krv som bola 18.3. kolo svojho gyn. å mala som odporucanie z caru ale potom som volala do caru že krv je pozitivna å ze mu man zavolat o 3 tyzdne to vychadza 8.4 a estelen mi povie len kedy mám prist dø caru. å chcela som ist ku svojmu gyn este nå krv a sestricka že ona nevie opyta sa doktora a mám zavolat no potom som sa nedovolala uz å hned boli sviatky tak nic dnes som tam isla ale zbytocne lebo nerobia no uz må idé porazit zajtra tam zajdem som zvedava
@meyryen to si malá pekne vysoke hcg, ja na 11 den 89 hcg oproti tvojmu velmi måle. å to si malá ivf?

cuculik1
2. dub 2013

@sudabe 89 si mala 11 dni po oplodnení alebo 11 dni po transfere? Transfere blastocysty ci nie?

sudabe
2. dub 2013

11 dni pi vlozeni vklad-7.3 å odber vajicok-4.3 priplatili sne si len icsi.

meyryen
2. dub 2013

@sudabe IVF po 5 PK, ještě o další dva dny o 200 vyrostlo a pak už šlo do háje....

sudabe
2. dub 2013

@meyryen je mi to luto a máš mrazacikov? alebo uz viac nejdes? å kolko si si dala vlozit?

meyryen
2. dub 2013

@sudabe z 9 oplodněných zůstalo 5. den jen jedno a to jsem si nechala vložit, žádné nezbylo. Takže po povinné tříměsíční pauze se chystáme v květnu znovu.

cuculik1
2. dub 2013

baby pridávam moju skusenost... dnes 6dp5dt, ducha na teste som mala aj vcera aj dnes rano, kvoli opakovaným chemickym tehu mi moj gynekolog dnes zobral krv a HCG 0. po tom ako som prisla od lekara som si urobila dlasie testy, ja viem, sialene a na kazdom jednom troch rozlicnych znaciek vsade duch..., tento je posledny z podvecera dnes. Stretli ste sa tým? je mozne ze v krvi HCG nemam a v moci este je?

martina_81
2. dub 2013

@malinka_02 tak jak jsi to nakonec vyřešila? 😉

darazv
2. dub 2013

@cuculik1 ahoj nechapem načo utracaš penazí za TT ked sama musis vediet že HCG z krvi je sto krat spolahlivejšie jak dáky test ..je vela testov co robia duchy a pritom zena v tehu nieje o tom by som mohla knihu napisat!!!preto ja uz ani testy nekupujem ked raz mi bude menzes meškat tak pojdem rovno k dr,,ako sa zbytocne stresovat!!!inac hcg na tt može byt aj napriklad ked ma žena cystu ale to urcite vieš 😉

cuculik1
2. dub 2013

@darazv cystu nemam, a keby som ju aj mala, tak by predsa hcg bolo aj v krvi nie len v moci.... , vysledok z mamtestu je este viditelnejsi nez tie co som tu dala...ja som len chcela vediet, ci sa to niekomu stalo... 😉

cuculik1
2. dub 2013

toto uz podla mna nie je duch ale pekne viditelna slaba ciarka, mamatest....

malinka_02
2. dub 2013

@martina_81 vykaslala sem se na to a pockam mesic.. Najednou dnes mam chut se na vse vykaslat..

martina_81
2. dub 2013

@malinka_02 to bude jen přechodnej stav, neboj. 😉 Mně zas "naštvala" mamka. Prostě nechápe, že nechci čekat buhvíjak dlouho, jak ona by si představovala. Tak jsem jí naznačila, že přece není zaručený, že se to při dalším ketu povede, takže tím spíš nechci moc ztrácet čas. 😖

malinka_02
2. dub 2013

@martina_81 ono to je tezky vis.. Ja treba prave cekat nechtela jak ted ty a chtela sem to sekat za sebou -ivf bylo v cervenci ja chtela hned v srpnu ket ale prosvihnul se kdyz praskňul folik, pak byl teda v zari, v rijnu byl anovulak tak nic tak sme sli v listopadu a pak sme nechali vanoce a sli ted no a ted to ma zas presne naopak najednou pocit ze je to stejne marny..

martina_81
2. dub 2013

@malinka_02 hele, kdyby mi v caru řekl 6 měsíců a přes to nejede vlak, tak prostě počkám a nikam se neženu, ten červenec narhl on - je fakt, že na mě viděl, že 6 měsíců je pro mě jako celou věčnost... ☹ a Tobě prostě pořád radím změnit car, ne proto, že se Ti tam nedaří, ale proto, že mám prostě za celou tu dobu, co si píšem, pocit, že prostě nic nedělají pro to,aby se Ti dařilo. ☹

malinka_02
2. dub 2013

@martina_81 ja nemyslim ze to je u tebe spatny, naopak , pokud to tak citis tak hura do toho!!
Hele je to tezky vlastne vsechny vysledky dopadli dobre takze by to vyjit melo. Zkusim jest to 1 ivf tady a pak uvidim no. Ono kdyz ctu diskuse o jinych carech tak ono si nevyberes ☹

martina_81
2. dub 2013

@malinka_02 tak já si na svůj car teda nemůžu stěžovat. Dokonce i ta kámoška, co jsem ji tam přetáhla odjinud (ale taky ze Sanusu, jen z Hradce - chodím do Pardubic), tak byla nadšená, že ten přístup se neda srovnat. V Hradci jí nechtěli udělat ani genetiku, že prý je to zbytečný - má za sebou 2 neúspěšný ivf, žádná snaha, jen to vždycky svedli na to, že je prostě stará. A v Pardubkách? Probral s ní všechny možnosti, poslal ji na vyšetření dělohy a nějaké další testy. Prostě o něčem jiným. Už jen to Tě nakopne. 😉

reennddyy
2. dub 2013

Holky,omlouvám že sem se vám sem tak vetřela,ale mám na vás otázku,dnes jsem 15 dní po et (pozitivní těhu test od 10den po et i dnes 15 den po et) a pobolívá mě už 2 den na levé straně Začínám panikařit z mimoděložního Stalo se vám to některé?

martina_81
2. dub 2013

@reennddyy a jak moc Tě to bolí? Já mám zrovna mimoděložní za sebou (původně bylo v děloze, ale prorvalo se ven) a ty bolesti byly tak šílený, že jsem se nemohla ani pohnout. 😒 Takže u Tebe to určitě bude v poho,jestli jsou to jen slabé bolesti.

malinka_02
2. dub 2013

@martina_81 ja rozumim jak to myslis a co ma tady za sebou? A otehotnela? To je prece to nejdulezitejsi.. Ve spouste caru lidi chvali ale vysledky zadny.. 😒 je to tezky bojim se ze pujdu jinam a bude to horsi..
@reennddyy a kdy jdes k dr?

martina_81
2. dub 2013

@malinka_02 jj, v tom Tě chápu. 😒 No dr. jí doporučil ivf s dárkyní, protože ona sama vždycky měla 2 vajíčka a nic moc kvality. ☹ Tak se musí domluvit s přítelem, jestli do toho půjdou a taky má teď starosti doma, takže to zase tak nějak odsunuli na neurčito. ☹

marverka
3. dub 2013

@martina_81 ahoj, ako sa mas?uz si bola v centre na ko?co ti povedali?

sandra077
3. dub 2013

cafte baby chcem sa opytat ci mam sancu byt este tehu ked som si 10den po et robila test a nic...lebo vklad som mala len 2dnove embrisko...nemala som 3dnove ani pk...a mam len jedno...tak neviem ☹