1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivvka29
4. dub 2013

@sandra077 sandrik nesmúť ešte nič nieje stratené uvidíš zajtra, špinenie je normálne 🙂 hlavu hore

sandra077
4. dub 2013

@ivvka29 no sak ratam s mrchou zajtra mne tak vzdy zacina ze slabo a potom sa rozbehne ☹

sandra077
4. dub 2013

@ivvka29 @summer_103 tak som si robila test a samozrejme nic takze je to jasne...aj som zacala krvacat normalne sice slabsie ale krvacam...myslite ze ma zmysel vobec ist na krv zajtra?

summer_103
4. dub 2013

@sandra077 kolky den po ET si vlastne? Ja by som na krv radsej isla na tvojom mieste. nikdy nevies...
A co utrogestan, ten si uz vysadila, ci este ho beries?

ivvka29
4. dub 2013

@sandra077 určite áno chod na krv!

sandra077
4. dub 2013

@summer_103 @ivvka29 tak som volala do centra ze mam ist zajtra na krv ze to potrebuju mat potvrdene...a utros este beriem i ked krvacam 😠

sandra077
4. dub 2013

@summer_103 som 13den po et a 27 den cyklu...

ratatooy
4. dub 2013

@sandra077 určite u nas to taky chteji hned po dni tetovani pokud je negativni jet na krev

herbie
4. dub 2013

@sandra077 no co to ctu 😠 ach jo nadeje umira posledni zitra urcite na tu krev jdi a budeme se modlit, ze to dopadne dobre kdyz ne tak hlavu vzhuru melo to tak bejt urcite se zadari priste nic jineho nez myslet pozitivne nam stejne nezbyva jinak me taky boli bricho uz od druheho dne ET jako na mrchu vcera bolelo hodne nekdo rika, ze je to normalni tak nevim tohle cekani je hrozny uz aby byla sobota nebo nedele urcite testnu 😉

sandra077
4. dub 2013

@herbie myslis ze si mozem dat ibac ked mam krce z mrchy? Ja si ich davam vzdy ked mam krce...:-/ drzim tebe palce nech sa ti to podari 😉

herbie
4. dub 2013

@sandra077 co je to ibac? ja jak jsem tady uz leta tak vubec nektery ty zkratky nebo veci neznam 😠 no diky doufam, ze to vyjde ale jak pisu mam taky bolesti jako na mrchu 😒

mauerka
4. dub 2013

@sandra077 Sandri, mozes dat ibac, aj keby si bola tehu, babu to este neublizi... aspon bolesti si zmierni - teda tie, kt. sa liekom zmiernit daju ☹

sudabe
4. dub 2013

@sandra077 nestracaj nadej å chod nå krv drzim palce, ja by som si inac nedavala je to svinstvo. aspon ja som tala ze lieky neberiem iba vynimocne.

@herbie to že ta boli brucho je ok aj mna tak stale boli jak nå mrchu, som uz 28 dni po et. netestuj to je velmi skoro, ja som testla na 15 den å to ta druha ciarka bola slabucka å krv som mala pozitivnu

herbie
4. dub 2013

@sudabe myslis? tak mam pockat az do krve na tu jdu ted v pondeli jezis to nevydrzim 😀 zitra budu 9 po ET tak jsem myslela treba v sobotu nebo v nedeli cetla jsem, ze holky uz testovali 7-8 den po ET ale vim kazda jsme jina i doktorka me zakazala testovat a oni asi vi proc co 😎 jinak bricho me boli stale jako na mrchu kazdej den musim jsi lehnout aby me to preslo zatim nekrvacim nic ani jsem nemela ruzovy vytok to me uz boli asi od toho 2 dne po ET no tak plasim ja jsem uz mela pred trema rokama potrat samovolnej a prave to zaclo bolestmi na mrchu a pak spineni a pak krev takze jsem o to vic vystresovana jinak jsem otehotnela prirozenou cestou pak nam to uz neslo nejak ty dva roky ale moc jsme tomu nedavali teda 😝 to me uklidni pokazdy kdyz ctu, ze to ma nekdo taky ty bolesti jako na mrchu a je presto tehu 🙂 😅

sudabe
4. dub 2013

@herbie to je moj nazor ale kazda sme ina, tie bolesty jak pred mrchou som mala od zaciatku az dø teraz stale som sa bala ze dostanem å chvala bohu nic. to mo je luto ze so mala potrat ake neboj vsetko bude ok å v pondelok bude krv pozitivna drzim palce

herbie
4. dub 2013

@sudabe dekuju ja doufam taky pokazdy kdyz jdu na wc tak se modlim at tam neni krev 🙂

herbie
4. dub 2013

@sudabe ja jsem takova pinda hahaha nedalo me to a udelala jsem si ted test nebyl z rani moci jsem 8 den po ET a ja tam vidim dusicka ale nevim nevim dalsi udelam v sobotu a nedeli a uvidim jestli carka bude tloustnout muze to bejt i reakce na leky? 😎 no uvidime

herbie
4. dub 2013

Tady Je ja Ho mojim okem vidim musela jsem to prefotit tak snad to taky uvidite

herbie
4. dub 2013
sandra077
4. dub 2013

@mauerka aaa boli ma brusko ale idem spat este mam slabe krvacanie ale krvacam stale ale to podla mna to brzi utros ze kebyze ho vysadim normalne krvacam....aaa blee takto ma tyrat..krce....:-/ mne pomaha len ibac na krce... @herbie ibac je skratka pre liek ibuprofen alebo ibalgin taka ruzova 400 tabletka pomaha mi vzdy pri ms ked mam krce prve dva dni...

herbie
4. dub 2013

@sandra077 jasny znam akorat Ty zkratky v Tom mam bordel nekdy drzim palce na zitrek na krev bud statecna

malinka_02
4. dub 2013

@reennddyy no jenze to ze budu nezamestnana nevyresi spermie 😀
@melisska tak drzim palce!!
@ratatooy tak doufam ze to vyjde i me 😀
@sandra077 moc me to mrzi..

malinka_02
4. dub 2013

@herbie super tak drzim palce aby silil dusik!

herbie
4. dub 2013

@malinka_02 dekuju

summer_103
5. dub 2013

@herbie to je super, drzim palceky nech su tam zajtra rano krasne //. To by uz mohli byt, ked si testovala teraz z vecerneho mocu. Testni zajtra z ranneho 🙂 Tebe vkladali blastocystu, vsak?

sandra077
5. dub 2013

@malinka_02 nevadi vyjde nabuduce 😉 @herbie dakujem. 🙂

martina_81
5. dub 2013

@marverka Kyretáž jsem neměla, jen laparku, teď v neděli to bude 5 týdnů. Neboj, břicho mě taky bolelo ještě docela dlouho. 😒 Když jsi to měla ve vejcovodu, tak možná tak dlouho čekat nemusíš, jenže já měla roztrženou dělohu, tak musíme čekat kvůli tomu, protože by jinak hrozilo, že by v tom místě pak nevydržela a povolila, tak se musí dobře zahojit. Nevím, jestli jsem Ti to psala, že už jsme v caru domluvení na další ket na červenec. 😉
@malinka_02 proč by se lidi měli rozvádět? 😲 Je teda fakt, že u nás v práci máme holku a s přítelem nezvládli ani jedno ivfko. Měla 30 vajíček a nedošlo ani k et, protože on měl tak špatný sperma. Tak to asi neustáli a šli od sebe. 😖 ale jestli jen kvůli tomuhle, těžko říct.

sandra077
5. dub 2013

cafte takze mam to negativne ako som si myslela... chcem sa odmlcat na par mesiacov od mk ...dakujem za pochopenie...majte sa pekne a zelam nech sa vam to co najskor podari 😉

summer_103
5. dub 2013

@sandra077 je mi to luto moja, drz sa a neboj nabuduce sa to podari. Oddychni si a uzivaj si zivot bez hormonov 😉

sandra077
5. dub 2013

@summer_103 uz sa tesim na to 🙂 ty sa drzkaj a uvidis ze ti to vyjde 🙂