1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

strapula
21. čer 2012

@kiwisek my sme sa snazili dva roky a mala som aj mimomaternicove tehotenstvo...teraz sme to zacali riesit a mame zly spermiogram ☹ je ich malo a su aj malo pohyblive.. a ja uz mam len jeden vajickovod,po tom mimomaternicovom mi museli jeden zobrat...takze proste cele zle 😢

b.bardyova
21. čer 2012

@strapula Ahojky my s manzelom tiez chodime do Iscaru dnes sme pisali ziadost na IVF tak snad nam ju schvalia ...uz si bola na odbere vajicok ??

strapula
21. čer 2012

@b.bardyova ahoj🙂 nie este som nebola,ideme az na buduci mesiac..ku ktoremu doktorovi chodite?

malinka_02
21. čer 2012

@kcvrcekz to me mrzi..Ale super, ze mate snehulacky..
@tulipanek82 pry ten rozdil je asi 2 tisice tak to uz nas v tech polozkach asi nezabije a budu si to moct delat sama kdyz bude mm pryc a nebude mi to pichat kdyz to nezvladne.

b.bardyova
21. čer 2012

@strapula Chodik k Zackovi a v Iscare chodim k Lattakovej ..ty chodis ku komu ..kolko sa snazite ??? a bola si na IUI???

strapula
21. čer 2012

@b.bardyova my chodime k Valkymu..snazime sa ked to spolu ratam tri roky...a nas dali rovno na IVF,vzhladom na vysledky spg..

rox
21. čer 2012

@danny38 Takze to paradni ti ted okupuje brisko co? 🙂 ....no me to taky teda hodne prekvapilo, a sestra mi rekla ze rekne dr aby mi neco napsal - no aby mi dr psal zpravu misto embryologa? Fakt jsem z jejich pristupu teda uplne mimo, uplne jako Kiwisek....se nestacim divit co mame obe za specialni procedury, ktere zadna z vas tady nemate.

marmina
21. čer 2012

@dadenka111 tak ty bobísky hezky zahřívej 😵 😵 😵 šetři se, opatruj se, nech se rozmazlovat a spi co to jen půjde 😉

marmina
21. čer 2012

@sarinka_nevesta já jsem tam chodila, mám od nich synka po IUI, ale druhé mimi se nedaří, po neúspěšném IVF a neuskutečněném KET přecházím do Gennetu Liberec.

malinka_02
21. čer 2012

@kiwisek tak to pujdu radeji do pera, pokud si budu pichat jeste leky na redeni tak je blbost abych jedno pichala ja a druhe manzel kdyz nechce.
@pupidu ja tohle chapu ja si o tom taky potrebuju popovidat s kamaradkama..
@dadenka111 drzim palce!

kiwisek
21. čer 2012

@malinka_02 no jestli i léky na ředení krvi jsou v peru, tak to netuším 😒

pupidu
21. čer 2012

@malinka_02 Já tomu na jednu stranu rozumím, taky to probírám s pár kamarádkama. Ale na druhou stranu - když se každý ptá, jak su na tom, jak to vypadá, jak to dopadlo atd., tak su z toho už unavená 😒

rory_g
autor
21. čer 2012

@absti my máme taky problém s NK buňkami...spermio ukázkové 😒
@malinka_02 píchat budeš tak i tak, pero nebo injekce...rozdíl je pouze v tom, že v peru je vše už smíchané, kdežto k injekci musíš smíchat prášek a vodičku, to je to nejmenší 🙂 a jehly jsou naprosto srovnatelné a bezbolestné 😉
@tulipanek82 já píchala večer, dr mi to i tak nakázala, mezi 20-21 hodinou
@kcvrcekz hodně sil, posílám virtuální obejmutí

danny38
21. čer 2012

@rox Jj, okupuje 😀
Já jsem z toho v Jiříkově vidění, že nejsou schopný napsat ti zprávu o průběhu. Musejí mít nějaký záznam, přece to kontrolují každý den a měli vést poznámky o průběhu. Fakt je to akorát tak je nakopat do pr*elí 😠

lolitka25
21. čer 2012

@rox a v ktorom gennet si? v arche? troska si ma vylakala, ja tam o chvilku zacinam 1. IVF...

zana21
21. čer 2012

@kiwisek Tak už se ti to zítra blíží 🙂 Hodně štěstí, Jo a pokud je ti na zvracení já to měla také, tak to může být příznak začínajícího hyperstimuláku, tak hodně pij a přidej bílkovinu .
@dadenka111 Skvělá zpráva, až si odpočneš, múžeš mi pls napsat, jak to probíhá 🙂 A máte i nějaké mrazáčky a další mimíšky za pár let, kromě těch 2, co ti zamrazili hned?

zana21
21. čer 2012

@rox No, to je síla. Jsem zvědavá, zda ti něco pošlou...

zana21
21. čer 2012

@kcvrcekz tak hlavně, že máte mrazáčky 🙂 Neboj, min. jeden bude ten pravý a silný 🙂

rox
21. čer 2012

@lolitka25 ano jsem v Arche (nebo Arse? 😀 😀 😀 ) Na Letnou si ale nikdo nestezoval......ale sama vidis jak jsem dopadla, po OPU mi embryolozka kecala a ted ani nemaji zpravu. A 30 tis v coudu. Jak mam potom uvazovat o dalsi akci? 😠 😠 😠

malinka_02
21. čer 2012

@kiwisek meli by byt prave taky v peru..
@pupidu no to pak jo, zuzit to na uzky okruh, ale ja bych to nemohla rict jen rodicum a kamaradkam ne, nevedeli by pak jakse citim a proc sem treba podrazdena, ale treba casem zmenim nazor..
@rory_g normalni injekce se taky muzou do bricha abych mohla sama?
@zana21 v jake forme pridavas bilkovinu?

malinka_02
21. čer 2012

Holky jeste mam dotaz..vim ze sou hrszena 4 IVF kdyz se pri prvnivh dvou zavede jen jedno embryo.Znamena to ze kdyz dam 1 ale zbydou mi mrazacky takze dam vlastne pak dalsi tak pak mam hrazene jen 3?Dekuji.

unkarka
21. čer 2012

@kcvrcekz je mi to líto ale jednou to tady všichni musíme sakra porazit a konečně byt v tabulce těhu.Vyplakej se uleví se ti 😒

zana21
21. čer 2012

@malinka_02 Dr mi doporučila protifar z lékárny, tak poctivě piji 🙂

b.bardyova
21. čer 2012

@strapula nam odporucili IUI, ale teraz nas poslali na IVF:D kolko trvalo kym vam schvalili ziadost??

dadenka111
21. čer 2012

@rox hehe uz sa tesim aj na dvojicky 😵
@zana21 diky. prebieha to skoro ako IUI, len pred tym a potom mi robil vnutorny ultrazvuk. najskor asi pozeral sliznicu ci co a potom mi ukazal tie biele machula aj s nejakou tekutonou to bolo vlozene tusim. mame dvoch snehuliakov a do zajtra este nechame tie 4E dovyvijat a pojdnu k nim na lad tiez. Musim si este zavolat ako vyzeraju.
@marmina To sa mi paci rozmazlovat. v podstate je mi dobre a cely den podriemkavam 😵 juchuu, len ked dlho spim ma rozboli hlava. nesmiem to prehanat. 🙂

zana21
21. čer 2012

@dadenka111 Ty jo, tak to je úžasný, tak pěkně se vám vyvíjejí 🙂 A musíš mít ten plný močový měchýř, nebo to není potřeba? Jen odpočívek a nech se hezky rozmazlovat, ať se tě už oba dva sněhuláčci nepustí 🙂

saraha2
21. čer 2012

@dadenka111 ty se máš,že ti je ukázali!!!!!!!!!!!!!!!!tak at se pěkně a pevně zavrtají!!!!!!

dadenka111
21. čer 2012

@zana21 kazali nam poloplny az plny mechur, ze je potom lepsi sklon maternice a lahsie sa vkladaju.

martina_81
21. čer 2012

@dadenka111 to Tě pustili už po půl hodině??? Já jsem musela 2 hodiny ležet, než jsem mohla vstát, tak mi to přijde strašně krátká doba. Jinak přeju, ať se pěkně uchytí. 😉

radina
21. čer 2012

@kiwisek Uvidim teda , ci mi to navrhnu alebo nie. A hlavne budem rada ak daco vobec vysedim 🙂
Sakra, teraz som si spomenula , ze som si zasa zabudla dat antikon. 😀 Esteze ju budem brat uz len 9 dni 🙂