1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda rikal mi co mam sevou donest od sveho gyndarea taky zpravu z nemocnice a takove veci no musela jsem si to napsat jinak bych to vse uz zapomela 😀 jo a ptal se na MS jaka byla a moc radost nemel 😖

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Aha ☹ no ze mě teda taky nebudou mít radost, když mi začala ms o dost později než normálně. No sama jsem zvědavá. Jsem nervózní ☹

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda aleee neboj to bude dobre..... Ja jsem po te revizi tak asi proto takova kontrola MS jestli sliznice dost narostla a tak noo uvidime

martina_81
27. čer 2012

@ivapo Ty jsi koukala do profilu na ty fotky? 😉 To jsem měla po tom prvním ostříhání. Zase uvažuju, že se k blond vrátím, ale pak vidím nějakou pěknou červenou a je konec. 😒 Jsem dnes přesně týden po ET.

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Aha vidíš, na to jsem zapomněla ☹ Tak snad jo, už abych byla v práci a přišla na jiné myšlenky a nejen čekala na telefon

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda ty delas v lekarne ze jo 🙂 nevis neco dobreho na jizvy na vyblednuti a hojeni a tak jak jsem se ptala tady v lekarne tak mi baba nabizela neco za litr tak to uz jako je kapek moc

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla No ono toho moc není, jen to co ti nabízela v lékárně, to se jmenuje Dermatix a je to teda pálka jak blázen. Ještě bys mohla zkusit Contratubex gel, ten je za dvě stovky, ale moc nepůsobí na staré jizvy, tak nevím na jakou jizvu to máš 😖

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda nooo ja se z tech hormonu a stimulaci snad rozpadnu doufam ze to bude stat za to a bude mimco pac mi ty vlasy padaji kuze o tom ani nemluvim nehty se mi lamou a ted me jeste voli zub 😀 😀 A mam strach jit k zubari 😀 😀 ....

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla tak mě k zubaři nedostane nikdo ani heverm. Mám z něho panickou hrůzu 😔 😔 😔 takže i kdyby mě bolel, tak se něčím nadopuju. V práci toho mám dost a dost 😀 😀

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no ja bych tam nesla ani naaahodou ale sestricka mi u gyndare rikala ze v tehotenstvi to muze byt problem ze nemoc zubu atak muze ovlivnit dite no tak jsem se odhodlala a obednala se ale booojim se

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla tak já snad se zubama nic nemám 🙂 ale kdybych musela, tak se holt taky objednám. Kdyby to šlo, nechám se u zubaře hodit do celkové anestezie 😀

kive76
27. čer 2012

@marmina něco s brusinkama si koupím...

kive76
27. čer 2012

@marmina no jak jsme byli v tom Podolí včera...tak nám dr. říkal, že ať počítáme s tím, že až počnem,a mimčo se narodí, že budou starosti...tak jsme říkali, že to víme...tak nám popřál, at se nám brzo zadaří..ten Madar je příjemnej chlápek, milej...tu a tam vtipnej na těch konzulacích..

kive76
27. čer 2012

@pawlla mě se párkrát stalo že jsem měla menzes skončila mi, a pak mi třeba za 2-3 dni se objevila znova...a pak už to bylo v pořádku..

kive76
27. čer 2012

@pawlla anebo prostě zajít do lékárny, a říct co se děje, že ti padaj vlasy, a oni ti poraděj.

kive76
27. čer 2012

@mmirunda to já se taky zubaře bojím..ale minulej měsíc jsem musela jít..musel mi dr. vyrvat zub, měla jsem pod ním zánět a ted pohodička...nebolí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
27. čer 2012

@mia75 no vidis to je dobre vedet..jezis chudacek..a proc si v nemocnivi, jake mas problemy?
@martina_81 tsk to tady na dlouhe vlasy me melir vysel na 1500 tak sme ukecaly kadernici vzdy k nam prijede udela me i kamaradku a zastrihne manzela a mam to za 400.

pawlla
27. čer 2012

@kive76 no neco jsem vygooglovala na netu a jeste se poptam a snad to bude ok.... Pockam jeste tak dva dny a snad uz to bude ok to krvaceni to se mi nestalo vzy jsem spinila pred MS a ne po tak uvidime

mmirunda
27. čer 2012

@kive76 tak mě jednou bolela osmička, ale tak, že už nezabraly ani opiáty z lékárny 😀 😀 myslela jsem že budu narážet hlavou do zdi a tak jsem musela a nakonec jsem to odnesla tak, že mě vyrvali ty osmičky všechny čtyři. vždy dvě a dvě naráz a od té doby mě tam fakt nikdo nedostane 😀

pawlla
27. čer 2012

@kive76 mas problem s mocakem ? Ja jsem na to trpela po porodu male ty brusinky jsou fakt skvela vec pomaha to temer okamzite 🙂

@mmirunda jooo v celkove anestezii to by byla pohodickaaa to bychtam chodila i na ty preventivky 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla klidně, to bych tam klidně byla furt 😀 já pořád tvrdím ža raději půjdu tisíckrát na gyndu než jednou k zubařovi. možná milionkrát 😀 😀 ale třeba budu po IVF mluvit jinak 😖

kive76
27. čer 2012

@mmirunda no tak tohle bych asi nepřežila....já doufám, že k zubaři ted hodně dlouho nebudu muset

kive76
27. čer 2012

@pawlla jojo mám..protože mě to trápí už týden...tak jsem si došla k doktorce a něco mi předepsala...ale dojdu si do lékárny až odpol...do Dr. Maxe...tam se poplatek neplatí 😀 a něco s brusinkama si koupím..

mmirunda
27. čer 2012

@kive76 já jsem taky myslela, že to nepřežiju. Hubu jsem měla jak kubánskej hudebník 😀 A tvář jsem měla celou modrou, pak žlutou a postupně to bledlo. Jak kdybych dostala po tlamě. tak strašně mě to páčili. Je fakt že samotnej zákrok nebolel ( a strach jsem měla příšernej, dokonce jsem i bulela jak malá holka a řekla, že pusu neotevřu 😀 ) ale potom když to přišlo k sobě, jsem myslela že umřu

mmirunda
27. čer 2012

@kive76 u nás se taky poplatek neplatí 😉

martina_81
27. čer 2012

@malinka_02 tak to je krásná cena. 😉 Já si to teď ostříhala sama, tak mám zas na dlouho pokoj. 😀

malinka_02
27. čer 2012

@kive76 ja na mocak hrozne trpim ted sem byla na operaci a nejcasteji sem to mela po sexu a to ne zadna divocina ale dostanou se tam bakterie, pak treba po nejakem vecirku kdy sem malo spala a pila vino ktere drszdi..
@mmirunda super ze mrcha dorazila a bohuzel jo vsechno se furt podunuje..co uz mate za sebou za testy?

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda to tvrdim taky a nektere kamosky me nechapou..... No ja se bala ale et me teda vubec nebolel bylo to takove uvolnene prostredi na sala sero hrala potichucku hudba a embryolog byl moc molej prej tak a ted vam udelam miminko 😀

kive76
27. čer 2012

@mmirunda jseš můj člověk 😀 😀 😀 já taky kolegyním - kámoškám v práci říkala, radši budu chodit obden na gyndu,,než k zubaři

mmirunda
27. čer 2012

@malinka_02 jj jsem za mrchu ráda, ale jemi blbě jak psovi a kroutím se jak žížala, chci se vidět jak to vydržím dneska do večera v práci ☹ Za testy nemám za sebou nic, já bych měla být v pořádku, jen máme hodně špatné spermio. Takže proto to IVF. Mě dr dělal jen hormonální profil a teď mě ještě před IVF bude čekat odstranění cysty, tak snad to zvládnu, jsem posera