1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
14. črc 2012

@saraha2 tak ctu vas pravidelne jsem doma jn s malou tak proc bych se toho neujala ze 🙂

mmirunda
14. črc 2012

@pawlla a jinak jasně, novinyk do IP 😉

pawlla
14. črc 2012

@mmirunda ja uz si s tim nejak pohraju od zitrka budou tabulky slibuju 🙂

saraha2
14. črc 2012

@pawlla
@mmirunda už jsem napsala do IP 😉 beztak jako první aktivka 😀 😀 😀

kive76
14. črc 2012

@pawlla díky...novinky v srpnu pak napíšu do IP

mmirunda
14. črc 2012

@saraha2 No jasně, ale jedině tebe čeká dnes a v pondělí něco nového 😀 Já se tak těším, až objevíš dvě // protože pak už jen chvíle a budu se do všeho pouštět já ... 😵 😵

pawlla
14. črc 2012

@saraha2 si pis ale to je dobre tak to tam budu mit prehledne vse. At je tabulka ok

mmirunda
14. črc 2012

@pawlla Jsi zlato ♥♥ aspoň budeš mít myšlenky i na něco jiného 😉

mmirunda
14. črc 2012

Holky, já už nechci být v práci 😠 😠

radina
14. črc 2012

@saraha2 Ano, klasicke injekcie do brucha 😉

martina_81
14. črc 2012

@mmirunda jj, Miru,v pondělí mi to tam šoupnou. 😀 Akorát mi to bude dělat dr.,který ve mně nevzbudil moc důvěry,tak mám strach, aby to neodbyl a něco nepo*ral. 😒
@pawlla Ty jsi nadšenec. 😀

mmirunda
14. črc 2012

@martina_81 Tak na Tebe budu moc myslet a neboj, nedobyde to, to si nedovolí 😉 A tý jo, pak budeme 14 dnů čekat na dvě // Konečně se tady začíná něco dít, a mě to s Váma bude rychleji utíkat, protože se mi to šíleně vleče ☹

saraha2
14. črc 2012

@radina já už píchám 10dní a poslední dvě už jsem cítila dost ☹ dnes ještě pregnyl..a v den OPu agolutin do zadnice...a pak zas budu bláznit po ET..to jsou vyhlídky toto 😀 tak to pícháš taky vysoké dávky,jako já..

martina_81
14. črc 2012

@mmirunda Chytla jsem ho jednou na UTZ při stimulce,protože mi to vyšlo na pondělí a to tam ten můj dr. není a on napočítal asi o polovinu míň folíků než ten můj a byl hned hotovej. 😒 Tak snad máš pravdu a neodbyde to. Taky se mi to děsně vleče,to čekání je nejhorší. 😖
@saraha2 joo, ty poslední injekce už mě taky docela bolely a bylo to nepříjemný, byla jsem ráda,že je konec. A ten agolutin máš na co?

zelvik
14. črc 2012

@pawlla Jsi super - dííky. U mě si dej pohov minimálně do poloviny srpna🙂

briuska
14. črc 2012

@marmina držím palce...hodně odpočívej, úplně tě chápu, potřebuješ se od všeho oprostit a myslet jen na svoji rodinku....tak načerpej hodně sil a držím palce, třeba se vám to mezitím podaří přirozeně 🙂

pawli, napsala jsem ti IP ...bohužel ani 2. IUI nevyšlo, 16 DC a test negativní. Teď už jen čekám na MS a pak IVF ...ale nedořešili jsme, zda ICSI a najednou se budu muset brzy rozhodnout....poradíte??? Manžel má spermio OK, v podstatě nám na nic nepřišli, až na to že mám trochu nižší AMH. Ovulaci mám...jsme asi případ bez určité diagnosy, i když Dr. mi říká, že mám již malé jaksi scvrklé vaječníky, tedy méně kvalitní vajucha. Byl jste někdo na ICSI??????? díky

pawlla
14. črc 2012

@martina_81 jej no ja mela agolutin celou stimulku a pak i po et do tesku taudej den jednu do zadlu to byl des uz pomalu nebylo kam pochnout jehla vypada teda desne je velka neboli to ale jak to clovek picha kazdej den tak to pak boli. Je to dobre prej na delozni sliznici agolutin je "ochrance tehotenstvi " rikali v car

pawlla
14. črc 2012

@briuska jo my ho meli i kdyz spermio je vpodstate ok ale je to zvyseni sance tim nic nezkazis

briuska
14. črc 2012

@pawlla a povedlo se?máte z ICSI dcerku?

martina_81
14. črc 2012

@briuska ahooj, mrzí mě,že Ti to nevyšlo. 😒 My měli ICSI kvůli horšímu SPG,doporučili nám to sami,tak jsme do toho šli. A z 10ti vajíček,co nám oplodňovali, se jich zadařilo krásných 9, to jedno se špatně rozdělilo.

martina_81
14. črc 2012

@pawlla o agolutinu mi teda v caru nic neříkali,dostala jsem jen Utroš a teď před KETem Estrofem na sliznici a od včerejšku zavádím Utroš.

saraha2
14. črc 2012

@martina_81 to nevím teda..jsem si říkala,že se tentokrát zeptám,k čemu to píchají..

saraha2
14. črc 2012

@briuska tak u nás problém nenašli žádný..spermio máme nadprůměr..já mám cykly pravidelné...máme diagnozu bez pozoruhodností..měli jsme 8vajíček a ICSI jsme dali na všechny..i tak nám zůstaly jen dvě embryjka a to ne žádné super kvality po PK...tentokrát dáme ICSI s PICSI..a uvidíme..samozřejmě podle počtu..ale chceme dát na 6kousků icsi s picsi a zbytek nechat přirozeně...

pawlla
14. črc 2012

@briuska bhuzel ne dcerka je prirozene to bylo me prvni ivf otehotnela jsem ale v 7tt jsem samovolne potratila ted zacatkem srpna zacinam 2 ivf

martina_81
14. črc 2012

@saraha2 si tady pak připadám ochuzená. 😀 😀 Já píchala jen Gonal a ten cetrotide. a pak samozřejmě pregnyl. a vy zas všechny ještě agolutin, já se v tom fakt nevyznám. 😖
proč chceš nekterý vajíčka zkoušet přirozeně?

pawlla
14. črc 2012

@martina_81 no jak ja prestala pichat afolutin a nasadila utros do dvou dnu jsem potratila nevim jestli to bylo tim ale priste budu chtit mit agolitin co nejdele to pujde misto utrose estroferm budu mit taky 3 krat denne pak prednison pak pichnout pregnyl a stimiluvat budu gonalem v perku

mmirunda
14. črc 2012

@martina_81 Víš co Marti? U nás v CAR se píchá Agolutin na udržení těhu, vy místo něj berete ten Utroš víš? Přijde mi to pohodlnější, raději jednu včelku než zavádět 4 ráno a 4 večer 😖

pawlla
14. črc 2012

@saraha2 no vidis my meli vse AH PK ICSI PICSI a pulka bajuch byli supr kvality blastocysty a stejne to tak dopadlo noo

pawlla
14. črc 2012

@mmirunda no to zavadeni je neprijemne vytekato pak a podobne je to neprijemne a ja mam strach z utrose po tom mi ulem tehu budu chtit agolutin tak dlouho jak to pujde

mmirunda
14. črc 2012

@pawlla Vy jste měli i AH? A myslíš že je teda potřeba nebo ne?