1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
26. črc 2012

@saraha2 no drrikal ze pokud to fakt nejsou embrya top kvality tak je nemrazi protoze by pak nemuseli ani prezit rozmrazeni. No z toho ma strach aby z tech 3 byli aspon dve na ket

martina_81
26. črc 2012

@mmirunda @saraha2 vy mi teda dáváte zabrat, holky. 😉 Pár hodin tady nejsem a hned mám 15 upozornění, než to dočtu, tak tady usnu. 😀 😀 Si představte,že nám na barák (panelák) hodili papír, že ve středu a ve čtvrtek od rána až do večera nepoteče teplá voda. Ale o tom,že nepůjde ani elektrika,tam nebylo ani slovo. 😠 😠 😠 Dneska to zapli UŽ ve tři,tak píšu. Včera ráno jsem zkoušela testík a byl tam nepatrný náznak druhé čárky,ale to tam byl i minule,když jsem testovala chvíli předtím,než se mi rozjela ms,takže pro mě výsledek negativní,ale protože to bylo teprve 9.den,tak jsem byla v klidu.Dneska jsem nakoupila další testy,že to zítra zkusím znovu,ale nevydržela jsem to a 1 jsem hned prubla. A druhá čárka už vyskočila jasněji, do růžova. Snažím se moc nejásat a být v klidu,abych to nezakřikla. 😉 @mmirunda byla jsem dneska v tom Lidlu a ukořistila jsem dvoje těhu tepláky -ty jsou tak pohodlný, nikde nic netlačí, no paráda. 😉 A dokonce mi stačilo Sko. 😀 😀

strapula
26. črc 2012

@saraha2 to je zaujimave,vidis,nikto ti nic poriadne nevysvetli..ja som len zvedava co mi zajtra povedia...inak vsetky injekcie si picham sama,naposledy ked sme boli v centre mi po utz mala pichnut sestricka...a teraz sa podrz,ona to nevedela,proste nesla jej ihla do bruska a tak mi hovori, "vy sa bojite vsak?" a ja na to ze asi tazko ked si to picham kazde rano sama 🙂 tak potom hovori "tak vela cvicite vsak?" a ja ze vobec,lebo nemam na to cas 😀 nakoniec sa jej to podarilo,no mala som dost 😀 a pritom nebola nejaka mlada a nevyzerala ani nejaka neskusena🙂 mala som jej chut povedat ze si to pichnem sama 😉

saraha2
26. črc 2012

@martina_81 no beruško našééé!!jsem moooc ráda,že jsi se ozvala..ale hlavně..potichounku-co nejvíc to jde gratuluju k druhé čárečce!!!!!!!!!a ať už jen sílí!!já si dnes říkala,že ti asi nejde net..a fakt 😉 joo..takže ty si nakupuješ a my tady blázníme!!!!!!????? 😀 😀 😀 néé,si dělám srandu!!je dobře,že jsi vyrazila a dobře pokoupila!!!!!

saraha2
26. črc 2012

@martina_81 už jsem se tě určitě ptala..ale už to nevím..tak se zeptám zas..kdy ti už nepřijde ta mrcha??nebo už tu neměla být?

martina_81
26. črc 2012

@saraha2 víš, jakej to byl včera šok? 😖 Jsem vám chtěla napsat a ono prd. A když pak nejde elektrika celej den,to je pěknej opruz. a to hnusný ticho. 😒 Jinak výsledek nikde neříkám,až pokud by se to potrvdilo v pondělí z krve, zatím jsem jen pozitivněji naladěná, ale fakt nejásám,to se bojím. 😖

martina_81
26. črc 2012

@saraha2 podle normálního cyklu by měla dneska,ale mám to teď navozený uměle,takže by přišla až po vysazení estrofemu.

rory_g
autor
26. črc 2012

@martina_81 potochoučku MOC gratuluju, ať sílí 😵

martina_81
26. črc 2012

@malinka_02 ahooj, už jsem zase na příjmu, vysvětlení o kousek výše,tak koukni,ať to nemusím zase vypisovat. 😉

petris82
26. črc 2012

@martina_81 potichoucku polehoucku moc gratuluji!!! 🙂 uplne jsem z toho hrozne moc pozitivni a verim, ze takhle se nam to povede vsem tady .... 😉

martina_81
26. črc 2012

@rory_g děkuji, ale fakt se zatím bojím radovat. 😒

martina_81
26. črc 2012

@petris82 díky. Za to vděčím určitě @mmirunda ,tak mi tam tu druhou čárku vymodlila. Tak snad tam vydrží. 😉

pawlla
26. črc 2012

@martina_81 to uplne chapu ale musis verit, taky potichounku gratujuji 🙂

martina_81
26. črc 2012

@radina holky Ti na to asi už odpovídali,dočítám toho spoustu,ale v den transféru se Utrogestan polyká, ráno i v poledne a večer už se normálně zavádí. ale to ti měli říct v caru. 😒

martina_81
26. črc 2012

@malinka_02 @radina nám mrazili 4 embryjka den 4 kultivace a 3 embryjka v den transféru,kdy už to byly blastocysty,takže je určitě nevyhodí. a na KET nám rozmrazovali nejdřív ty ze dne 4,prý to tak dělají,kdyby náhodu nepřežily a bylo nutný rozmrazit ještě další,tak by vzali ty blastocysty. ale záleží asi i na caru. Prý kdybych trvala nejdřív na rozmrazení těch blastocyst,tak není problém. A vypadalo to,že kdybych chtěla transfér o půlnoci,tak taky není problém, oni se přizpůsobí. 😉 to mě docela dostalo.

martina_81
26. črc 2012

@pawlla my za KET dali 4100, za rozmražení embryjek 3800 a 300 za stacionář (jen svačina byla nejmíň za stovku).
@kiwisek ahooj, výsledky testů o kousek výše,tak koukni,zatím to vypadá nadějně,tak uvidíme,jak dopadnem v pondělí na krvi.

Tak jsem to neskutečný množství stran dočetla a dojalo mě,jak jste na mě všechny myslely. 😀 Jste super, díky moc za podporu.

pawlla
26. črc 2012

@martina_81 a meli jste AH i pri KETu?

martina_81
26. črc 2012

@pawlla neměli jsme AH ani teď ani předtím. to jsem si říkala,že bych se na to zeptala, kdyby se nám teď opět nezadařilo.

pawlla
26. črc 2012

@martina_81 no my ho mli pri ivf ale nevim jestli se to dava i na rozmrazena embrya ale asi snad jo musim se zitra poptat uz zase zacinam byt pekne nervozni

martina_81
26. črc 2012

@pawlla nám jen řekli,co je za možnosti,ale že při prvním transféru je to zbytečný, že první transfér berou jako takovej zkušební a že když se nezadaří,tak třeba doporučí něco navíc.

pawlla
26. črc 2012

@martina_81 no my meli skoro vse na prvnim et miminko se sice chytilo ale ne na moc dlouho tak uvidim co nam poradi dr.

martina_81
26. črc 2012

@pawlla a toho se právě bojím, abych se neradovala předčasně. 😖

radina
26. črc 2012

@saraha2 to je divne, ved v cz maju viac skusenosti s ivfkami 😖

pawlla
26. črc 2012

@martina_81 no ja se radovala ale trvalo to jen 6 tydnu noo ☹ . Ale neboj miminko je u tebe urcite uz pekne zabydlene a kdy mas utz ?

radina
26. črc 2012

@martina_81 to je divnee, ved ja sa ich v sobotu spytam, ked mi budu volat. Tak ho preistotu prehltnem 🙂
je to asi to iste, ze?

martina_81
26. črc 2012

@pawlla nevím, v pondělí jdu na krev,tak uvidím,podle toho,jak to dopadne.
@radina to jo, zeptej se. Je jedno, jestli ho polkneš nebo zavedeš. Já ho dnes v poledne taky polykala, protože jsem se chystala do města a jinak ho zavádím. Jen v den transféru prostě chtějí polknout, asi aby jim tam nepřekážely ty zbytky Utrogestanu při zavádění embryjek. 😉

radina
26. črc 2012

@martina_81 No pekne, aspon ze sa snazia prisposobit klientkam 🙂 .... uff, to mi ale odlahlo, ze ich zamrazia , lebo to by mi pripadalo take nehumanne, keby to len tak splachli 😖

pawlla
26. črc 2012

@martina_81 tak uvidis v pondeli to uz budes vedet na sto procent 🙂

radina
26. črc 2012

@martina_81 To ma svoju logiku. 😀 Lebo mam pocit, ze dnes zo mna dokonca tie zvysky vypadli. 😖

danny38
26. črc 2012

@martina_81 Hooodně potichoučku gratuluji a dál držím pěsti 😉