1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
29. črc 2012

@mmirunda jé, ty jsi měla taky předtuchu? mě se o saraha2 zdálo, že testila a opravdu dalnici měla. Vid, @saraha2? to jsme si psali nekdy předevčírem.... a já někdy mívám pravdivý sny-jako ted opět! .... já snad půjdu věštit,holky 😀

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Já jdu na IVM víš, to vysávají ještě nezralá vajíčka. Na co chceš ascorutin a proč si nechala píchnout ten agolutin??

mmirunda
29. črc 2012

@verry noooo 🙂 a nechceš vyvěštit // i mě 😲?

martina_81
29. črc 2012

@mmirunda to doufám, ještě pěkně mačkej palečky na tu zítřejší krev. 😀 😀 😀

mmirunda
29. črc 2012

@martina_81 jasně že furt mačkám 😀

martina_81
29. črc 2012

@mmirunda ty seš prostě zlatíčko. 😉 😉 Ale neboj, my Ti to pak se @saraha2 oplatíme,viď? 😀 😀 😀

verry
29. črc 2012

@mmirunda no to byl sen, ne věštění. Se Sarah jsme si psali a ona mi psala jak ji je a tak. A jak ted furt spím, tak jsem najednou lehla a zdalo se mi o ní. Tak jsem ji to hned psala. A ona mi odpovídala,že to je naprd že začla špinit. Nevím proč ale nějak jsem to cítila, že to vyjde. a špinení vlasne nemusí vůbec nic znamenat. Tak jsem ji furt psala, at je v klidku a věří. A dneska mi udělala takovou radost, holka jedna! 😵

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 také Ti držím palečky 🙂

mmirunda
29. črc 2012

@verry mě taky 🙂 jen už jsem myslela že ji za ty negativní myšlenky bacím 😀

mmirunda
29. črc 2012

@martina_81 Budu to potřebovat kočičko

verry
29. črc 2012

jinak ráda bych vám ty dalnice vyvěštila nejradši všem! Ale nebojte holky, taky se dočkáte! Jen trpělivost růže přináší, a na každýho to mimčo čeká dřív nebo později. Já jsem toho zdárný ukaz. Po 4,5 letech snažení mám v sobě mimíska! 😵

malinka_02
29. črc 2012

@rory_g a to si měla takhle od začátku? 1-0-1? Mě to příjde divné v poledne nic nemít i když je pravda že aby mi to vytékalo v práci 2x je taky na nic.. to si ale taky říkám, že když to vyteče jestli by se v poledne neměla doplnit dávka..
@saraha2 je tam čárka jak blázen!!To je super! Gratuluju! 😵 😵 😵 😵
Holky a ten agolutin se dává na co a kdy? Mě dali jen utrogestan a nic jinýho ani neříkali..
My sme se šli projít na hrad a nakonec z toho byla vycházka dlouho, když sem už měla dost tak to bylo k autu zas daleko, tak sem pak byla dost vystresovaná jestli sem to nepřehnala hodinu čtvrt chodit, i když sem chodila pomalu, ale schody tam byly..
Já chci taky najít // 😀 😀 😀 😀

malinka_02
29. črc 2012

@martina_81 ty to máš jasný jen jde o to jestki bude jedno mimčo či dvě 😵 😵

Holky ještě se zeptám když počítáte dny po ET tak ET počítáte jako den 0?

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

holky jak dlouho se bere od ET ten utrogestan?

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 neboj najdeš 🙂 na kolikátém ivf si byla??

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 mačkáme všechny!!neboj se nic!!!!! 😉
@janulkaa23 agolutin by měl podržet těhotenství..jak říká pawla-je to ochránce těhotenství...a ascorutin holky píšou,že je proti špinění,že holky?

malinka_02
29. črc 2012

@janulkaa23 mě říkali že když to vyjde tak do 8tt..
Byla jsem na prvním.. hrozně dlouho trvalo než sme začli vubec stimulovat..

saraha2
29. črc 2012

@malinka_02 jj,den ET nepočítám 😉

saraha2
29. črc 2012

@janulkaa23 já měla OPu v pondělí-to mě píchli agolutin a utrogestan jsem začla brát od středy a beru pořád 2-2-2

saraha2
29. črc 2012

@janulkaa23 no a pak prý až do 12tt

rory_g
autor
29. črc 2012

@malinka_02 jj, od druhého dne IUI...ona dr říkala, že to je Progesteron, který pomáhá embryjku v rozjezdu, že ho tělo vyrábí, ale nemusí dostatečně, no a že tahle dávka bohatě stačí, že víc ho tělo stejně nevyužije 😉 Agolutin je v podstatě to samé, akorát se píchá do svalu, Utroš pak vyteče...

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 aha děkuji za vysvětlení 🙂 takže utrogestan se bere až do doby než jdeš na krev??

pawlla
29. črc 2012

@saraha2 ascorutin se da koupit normalne v lekarne i bez prdpisu ja ho ted beru k utrosi abych to nedostala moc brzo tu mrchu je to proti krvacivosti

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 já jdu taky na první tak sem zvědavá

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 takže agolutin mi píchnou v den OPU a utrogestan začnu brát ještě před ET???

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 a proč sis nechala píchnout ten agolutin dnes???

rory_g
autor
29. črc 2012

@janulkaa23 Ty to asi budeš mít vše jinak, když máš IVM 😉

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g je to stejný až na to, že vajíčka dozrávají ještě 2dny v laboratoři a pak až je oplodní víš??

martina_81
29. črc 2012

@janulkaa23 děkuji. 😉 U nás se Utroš bere od OPU tuším 1-1-1 a od trasnféru pak 2-2-2 a v případě pozitivní krve do 12 tt. 🙂 u nás ten agolutin vůbec nedávají, máme jen Utroš.
@malinka_02 já to zatím tak jasně nevidím,už aby bylo zítra odpoledne. 🙂 když nemáš možnost po zavedení Utroše ležet, tak ho radši polkni,je to lepší. 😉 jj, den ET se nepočítá.

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 ok děkuji...sem na to zvědavá co mi řeknou