1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@malinka_02 to je fakt, porod bude asi o fous horší než nějaké OPU a ET, ale víš jak, spousta holčin má mimíska za mnohem příjemnějších okolností než my tady 😖 Je to prostě nefér

malinka_02
31. črc 2012

@janulkaa23 ja jdu az pristi tyden, rikala ve ctr nebo v patek..zda se to nekonecny..
Tak ti zitra drzim palce.V narkoze nic nevis, ja ted byla jen v analgosedaci a ti napul vzhuru, tak bud rada za narkozu 😉

mmirunda
31. črc 2012

@janulkaa23 neboj se, bude to určitě dobré 😉

mmirunda
31. črc 2012

@malinka_02 hele a kolikátý den jsi po ET?

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 děkuji, doufám že to bude ok...a měla si pak bolesti??

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda děkuji...dám vědět co a jak... jen doufám že vše bude ok a najdou se ty správný, ktery si budou lebedit u mě v bříšku 🙂)

deinad
31. črc 2012

@pawlla ahoj, trochu sa zamiesam, citala som dotaz od jednej kocky, ze je alergicka na arasidy a soju a utrogestan prave stopy po orechoch a soji obsahuje, mozno to je ono...lenze doktori nemozu vediet, ci ma zena nejake alergie, mna sa to zakazdym pytali a kedze som si nedala ziadne alergie otestovat, tak som vzdy povedala, ze alergicka nie som...a prave mozno viacej dievcat o tomto nevie...drzim paste, nech vsetko zvladnes, drz sa..

mmirunda
31. črc 2012

@janulkaa23 jasně že jo. A hele i chlap bude zítra odevzdávat vzorek nebo ne?

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj může zítra nebo ve čt, ale půjde se mnou zítra

mmirunda
31. črc 2012

@janulkaa23 tak aspoň na to nebudeš sama, pak ještě pár dnů a vloží ti mimíska ( mimísky ) do bříška 😉

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj doufám 🙂 rovnou tam na mě zítra počká prý 2 až 2a půl hodiny..no sem zvědavá

mmirunda
31. črc 2012

@janulkaa23 neboj se nic, závidím ti, že už to budeš mít za sebou. Mě to všechno ještě čeká ☹

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda neboj uteče to a budeš mít taky mimísky v bříšku 🙂

malinka_02
31. črc 2012

@mmirunda jenze vis jak budeme zase ty svoje deticky milovat a vazit si jich?

mmirunda
31. črc 2012

@malinka_02 tak to určitě budeme, protože budou vymodlené 😉

martina_81
31. črc 2012

@mmirunda díky, ono to nějak dopadne.
@malinka_02 je mi to jasný, neboj. 😉 Jinak teda nechápu, co ta těhotná kolegyně (ještě v 9.měsíci) má co společnýho s prací, bych tu šéfovou poslala asi někam. 😠

saraha2
31. črc 2012

@janulkaa23 neboj se ničeho!!chvilinku si zdřímneš a bude!! 😉

danny38
31. črc 2012

@saraha2 No děláš mi velikou radost, kočko, držím dál pěstíky 😉

danny38
31. črc 2012

@martina_81 Myslím, že pro tebe bude lepší klidově normální režim, protože jenom ležení rozhodně ničemu nepomůže. Příroda si s tím poradí po svém a já ti dál držím moooc pěsti, aby se to podařilo a neboj mimísek určitě bojuje 😉

danny38
31. črc 2012

@janulkaa23 Držím pěsti, ať to zítra všechno zvládneš 😉

danny38
31. črc 2012

@mmirunda Tobě se to Miru už taky krátí, né? 🙂

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 děkuji... začínám mít sevřený žaludek a divný pocity :(

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 děkuji...jinak Ti ještě jednou mooc gratuluji 🙂

malinka_02
31. črc 2012

@mmirunda no teprve 4 !Byla sem teprv v patek a vubec mi to neutika!
@janulkaa23 no ja mam v podstate bolesti doted, boleli me vajecniky jak kdyby byli nafoukle a ted boli jako na MS ale da se to..

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 jjj s tím mám počítat taky..ale takový bolesti jaký sem měla v sobtu v noci to byl děs, ale prý to k tomu patří... mám ve vaječnících dost vajíček :(

danny38
31. črc 2012

@janulkaa23 Kliiiid, vše proběhne v poho 🙂 Já byla taky nervozní, ale šlo to jak na běžícím pásu, takže než jsem se nadála, byla jsem na pokoji 🙂

malinka_02
31. črc 2012

@martina_81 oni od te doby za mesic zrusili cele oddeleni kde byla tak mozna ji nabidnou ukonceni dohodou taky, strjne by se pak nemela kam vracet, ale nevim.nase sefova je prave furie a je to tskhle furt..

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 no uvidíme... snad to bude ok a za pár dní mi vloží mimísky do bříška

danny38
31. črc 2012

@janulkaa23 Já jsem si po ET připadala strašně skvěle, byl to úžasný pocit, vědět, že tam prďolka je a snaží se zavrtat na nějakém pěkném místečku 🙂

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 jen se modlím, aby to vyšlo...🙂