1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
5. zář 2012

@rory_g no my to bohužel bez jednoho platu prostě nedáme no.. ale snažím se to ted tolik neřešit.. asi si po KEt neschopenku vezmu ale nemužu nebýt měsíc v práci..
@mmirunda to je skvělý! To víš že to zvládneš, každá sme to zvládli, já se taky bála, dokonce sem neměla ani OPU v narkoze ale jen analgosedaci takže sem cítila jak se ve mě hrabou a slyšela je, ale pro mimi zvládneme vše!
@pawlla a na UTZ bylo něco viděT? Dvě prdelky?
@martina_81 no nás možná imunologie bude čekat taky, chci zkusit ještě KET a pak o ni požádat.

Ted mi volala ta kamarádka jde z UTZ mimčo už má 1,5cm... je ve 3 měsíci a to se ani nesnažili otěhotněla měsíc po svatbě..

pawlla
5. zář 2012

@malinka_02 no necotam bylo ale delal mi utz pres bricho pac me strasne bolelo i bricho tak to bylo spatne videt tak ne uze rict s jistou ze tam jsou dve ale kazdopadne tam neco bylo 🙂

rory_g
autor
5. zář 2012

@pawlla no to je hrozné...mě teda "jen" vytočila tchyně, ale klepala jsem se z ní jak ratlík a taky se pěkně bála 😒 No na druhou stranu aspoň víš, že jsou prcci v pořádku 🙂 Podle mě by tedy byl šetrnější vnitřní utz, ale hlavní je, že Tě uklidnili, už na to nemysli, dej si něco dobrého a pusť si pěkný film 😉
@mmirunda tak to je paráda, skvělé zprávy 😵 Já teda žádné tabletky neměla, ale každý CAR to má jinak, OPU hravě zvládneš, 15 minutek pod narkozou a potom si dvě hodinky dáchneš, já dostala i croissant a čajíček 😀

mmirunda
5. zář 2012

@rory_g Tak já si mám vzít sebou rohlík i vodu 😀 mě nic nedají 😀 😀 a ty zaváděcí tablety jsou jen na desinfekci a ty antibiotika taky, jen dvě tablety na krátkodobou desinfekci, mám je i já i chlap. Ale jak píšeš každý CAR to má jinak no. Tak snad budeme mít úspěch

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Ahojky Pavli, tak hlavně že jsi v pořádku ... a jdeš ještě na kontrolu nebo jak?

rory_g
autor
5. zář 2012

@mmirunda si piš, s takovou úrodou 😉

mmirunda
5. zář 2012

@rory_g Doufám a snažím se tomu věřit 😉

martina_81
5. zář 2012

@mmirunda to je teda úrodička. 🙂 To víš,že to zvládneš,neboj. myslím na Tebe každý den, jak na tom asi jsi, ale možnosti připojení jsou malé a než se dožadovat pár minut na netu, tak na to kašlu. 😖
@pawlla tak to je teda síla, ale hlavně,že jsi v pořádku a prcci taky. 🙂
@malinka_02 třeba se vám zadaří KET,uvidíš. 😉 Nám vychází KET tak na prosinec, pokud nepřijdou na něco, co je potřeba léčit před ním. 😒

mmirunda
5. zář 2012

@martina_81 No tak hlavně aby bylo všechno tak jak má a vajíčka byla kvalitní, ale to se dozvíme později no .... Děkuju jsi hodná, taky na tebe myslím často, jak se asi máš. Snad to rychle uteče a ty se taky brzo dočkáš ...

mmirunda
5. zář 2012

Jinak kdepak zase máme @saraha2 ? dlouho tady nebyla ☹ Mrzí mě, že jen co jsou holky těhu, tak někam prchnou ( teda až na některé milované vyjímky jako je rory_g a evikj a pawlla - ty mi snad nikam neutečeš 😉 ) Jinak nevíte co je s @rox?? tu jsem tady neviděla hoooodně dlouho ...

martina_81
5. zář 2012

@mmirunda včera jsem měla depku jak blázen, v práci je to najednou samá těhule,tak to na mě trošku dopadlo. ☹ Ony možná prchnou do těhu diskuzí,ne? 😉 Já bych byla častěji,ale práce mě tak zmáhá,že jsem ráda,že mám volno a na net se mi ani nechce (a většinou je tam stejně obsazeno). A rox už tady nebyla fakt hodně dlouho, tenkrát (asi to budou už 2 měsíce,je to možný?) jsem jí psala,ale neozvala se. je to divný.

rory_g
autor
5. zář 2012

@mmirunda taky by mě zajímalo, co je se Sárou...
Já sem moc nechtěla chodit, nevěděla jsem, jestli nebude hloupé, že jsem tady jako těhule a ani ne po IVF, i když jsem si jím prošla, jen do OPU 😅 Tak aspoň vám tady budu prskat bacily a dodávat naději fotkama 😀

rory_g
autor
5. zář 2012

@martina_81 Martí a proč máš až tak pozdní termín na imuno? Kam na něj jdeš? Já teda čekala asi měsíc, byla jsem v Praze na Karláku i s partnerem...

mmirunda
5. zář 2012

@martina_81 no a přitom je rox aktivní ..... jako účet tady na MK, tak nevím ☹

mmirunda
5. zář 2012

@rory_g Ty jsi tydlytát co? jasně, že sem musíš chodit, kdo by podporoval nás netěhule?? Já se strašně těšila na to, až jednou tohle budu prořívat já a budu tady mít oporu, ale tak aspoň že mám Vás. Se Sáruš jsem to dost prožívala, a ona tady teď pro mě není ☹

rory_g
autor
5. zář 2012

@mmirunda hlavně doufám, že je v pořádku...a že tu není jen kvůli nevolnostem a únavě a tak.
Ono je fakt, že když najdeš tabulku od @marmina, bylo nás tu hodně, potom se to celé sesypalo, ona byla fakt takovou maminou téhle diskuze...ale chápu ji, to jooo...jen už by se mohla vrátit 😀

mmirunda
5. zář 2012

@rory_g Taky doufám, že to je všechno v pořádku 😉 No jo, od té doby sem nechodí skoro nikdo, když už tady není @marmina Taky ji chápu, samo že jo, ale těšila jsem se na její komentáře v tabulce, až to jednou budu podstupovat já ...

evikj33
5. zář 2012

@pawla To je hruza,muže být člověk chvilku v klidu a z něčeho se radovat. ☹ ☹ Přesně kvuli takovejm magorum jse od narození malého přestala jezdit,jezdím jen svátečně,mám prostě fobii s těch řidiču okolo.Hlavně odpočívej at jsi s prdelkama v klidu.Takže jsou dvě? 🙂 Moooc gratuluju.

evikj33
5. zář 2012

@mmirunda Kočko to zvládneš a pak už se jen budeš těšit na broučky do peřinky a na testík 😎 To bude trochu nervák,ale zvládneš to jako všechny.Jinak hooodně pít,máš celkem dost vajuch tak at se nerozjede OHSS,vem si preventivně po OPU bud Nutridrink s bílk.nebo skus ten Protifár,nestraším,ale radši prevence.Mně dali hned po OPU 8tablet Dostinexu,jednu denně a mně to pomohlo,jen po narkoze trochu bolelo břicho(přibal nurofen nebo ibalgin)a bude dobře a místo vody bych vzala Kolču spraví chut.Hlad jsem neměla vubec,nám davali oplatek a ovoc.čaj. 🙂

evikj33
5. zář 2012

Jo a rox jsem zahlédla na 40,asi si mezi náma připadala blbě,nevím 😕 Já taky nejsem 20tka,ale o to přece nejde.

mmirunda
5. zář 2012

@evikj33 přesně tak, o věk tady nejde 😉

mmirunda
5. zář 2012

@evikj33 Děkuju za všechny postřehy, to se vždycky hodí, od "zkušených" Určitě si zaběhnu nějakej Nutridrink koupit, mám je docela ráda 😉 Piju pořád hodně nebo se aspoň snažím. A ty bublinky v cole by nevadily? mě sestra řekla žádný bublinky .... Ibalgin u sebe nosím v kabelce pořád a sestra říkala, že když mě bude něco bolet, dají mi kapačku.

martina_81
5. zář 2012

@rory_g nevím,jestli tam mají takový nával, ale první termín na objednání byl 1.října (to jsem tam volala na začátku sprna), jsou tam jen v pondělí,tak možná proto se to tak protahuje, já nevím,ale dr. z caru nás na to upozorňoval,že to tam bude na dýl. 😒 Jdeme do Hradce Králové.
@mmirunda je to zvláštní,asi má svoje důvody. já si taky říkám,že co bych tady dělala, když se nic neděje, ale chci sem občas nakouknout kvůli Tobě a trochu Tě podpořit 😀 a taky jsem zvědavá, jak je na tom @malinka_02 nebo třeba @pawlla a tak různě. Už sice nemám čas na to, abych to dočítala,ale aspoň něco. 😉

mmirunda
5. zář 2012

@martina_81 Však jsem ti za to strašně moc vděčná, ani nevíš jak ... a všem tady

rory_g
autor
5. zář 2012

@martina_81 a nechceš zkusit ještě tu Prahu? Když už do Hradce, tak je to jedno, ne?my tam šli na odběr, v úterý dělají i ženy i muže a potom nás asi za 3 týdny čekala konzultace u dr.

martina_81
5. zář 2012

@rory_g to už vydržíme, zas taková doba to není. 😉
@mmirunda no s tou frekvencí, co sem teď chodím,Tě zrovna moc nepodpořím. 😀

mmirunda
5. zář 2012

@martina_81 Ale jsem ráda, že jsi úplně nezanevřela 😉

martina_81
5. zář 2012

@mmirunda to ani náhodou, jen už není čas. Počkej až se zadaří, to se zas budu celý dny tak nudit, že budu na příjmu od rána do večera. 😀 😀 😀

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda ne ne ja nikam neutecu taky jsem si vsihma ze saraha nam nekam zmizela a rox jsem videla na jine diskuzi
@martina_81
@evikj33 bo ja ridit musim bydlime na vesnici a nikam se bez auta nedostanu .... uz si tak davam pozor a ted tohle.
Jo sand to bude v poradku ale ten stres to byl des jsem vytocena jeste ted proste normalne pomalu jedu autem davam pozor a najednou takova rana bricho me boli pavdepodobne od pasu dr rikal ze uz se mi tam dela modrina tak to mam fakt radost budu mit cele modre bricho 😒 ale hlavne ze se detem nic nestalo a nastesti mala byla ve skolce ..... v patek mam jit ke svemu gynekologovi tak uvidim mam desny strach 😒

evikj33
5. zář 2012

@mmirunda Tak zaleží jak to máš,mně na lačno bublinky nevadily,a měla jsem to i po Hsg vyšetření,ja zas neumím hned poránu moc jíst,takže promně byla ta Kolča lepší že je vní i cukr.Nebo skus nějaký ochucený čajík,ty jsou bez bublin,ale spíš něco co má chut,než vodu.Budem držet pěsti Tfuj Tfuj Tfuj 😉