1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sandra077
5. bře 2013

@lagunasa ahoj aku mas poistovnu? ja mam vseobecnu a stihli to do mesiaca 🙂

darazv
5. bře 2013

@martina_81 ahojky mojka tak ako ?myslim na teba 😉

darazv
5. bře 2013

@denulka85 gratulujem 😉

darazv
5. bře 2013

@pechlinka ahojky gratulujem 😉

lagunasa
5. bře 2013

@sandra077 tiez vseobecnu. a tvrdila mi ze niekedy to moze trvat aj 2 mesiace. ale chcem si objednat Dhea tak urcite sa do toho IVF tak skoro hnat nebudem nech najskor to Dhea poriadne posobi.

pechlinka
5. bře 2013

@irennn Ahoj moja...a ratas..prvy den tehotensta poslednu menstruaciu?

denulka85
5. bře 2013

@darazv dakujem

sandra077
5. bře 2013

@lagunasa aha jasne no ale tak do mesiaca ti to asi schvalia ja som si davala v januari a do konca ani ne februara to schvalili skor ako mesiac dokonca 🙂

lagunasa
5. bře 2013

@sandra077 no mne to je v zasade jedno kedy to bude lebo aj tak chcem najskor brat tu Dhea.

dadenka111
5. bře 2013

@denulka85 super. gratulujem 🙂

sandra077
5. bře 2013

@lagunasa jaj takze ked povedia ze o mesiac tak nepojdes?

lagunasa
5. bře 2013

@sandra077 poviem ze beriem Dhea a chcem počkat. uvidíme co na to povedia. hlavně sa uvidí ako dopadne Folikulometria a IUI

irennn
5. bře 2013

@pechlinka ano první den

sudabe
5. bře 2013

ahojte baby všetkým vám gratulujem mna čaká vklad v piatok dúfam že sa na mna usměje stastie a přidám sa k vám, ja by som chcela dvojčata ale doktor mi povedal že mi vloží iba jedno embrio pretože by to bolo komplikovane a že by mi mohlo hrozit že by som prisla o nich? je to tak?

herbie
5. bře 2013

saraha2 co je PICSI mame ICSI o tom jsem neslysela jak pises ty mozna je to to same

herbie
5. bře 2013

sudabe me taky rekla doktorka ze na poprve zavede jenom jedno embryo nebo ze chce abych mela jedno zdrave miminko ze s dvouma je nekdy vic komplikaci kdyby se nepovedlo na poprve tak na podruhe zavadi uz dve 😉

malinka_02
5. bře 2013

@denulka85 jéé super!!! 😵
@lagunasa ahoj, vítej, tak držím palce!

malinka_02
5. bře 2013

@sudabe tak držím palce! Dvojčata sou samozřejmě komplikovanější. My poprvé zaváděli 1, pak 2 a pak po jednom 2x a nikdy nic. Takže doufám, že budu mít víc vajíček a budem zavádět po dvou a modlit se a bude zázrak pokud se aspon jedno chytí..

malinka_02
5. bře 2013

@herbie to je hustý že víš takhle dopředu kdy budeš vše mít, my vše děláme podle UTZ..

malinka_02
5. bře 2013

@martina_81 MArti tak co? M2 děsíš ☹

darazv
5. bře 2013

@malinka_02 tiež som na trni co je s martinkou ☹ dufam ze je vsetko oki...

herbie
6. bře 2013

malinka_02 no ja to zatim jenom vim ze me dala moje doktorka kalendar a tam mam vsechno vypsany postupy atd ted ve ctvrtek jdu na ultrazvuk a pak pristi tyden me ceka jeste jeden a tyden potom me cekaji 2 ultrazvuky a pak v patek 22 transfer ale jasny, ze podle ultrazvuku to muze bejt vsechno jinak tak jsem sama zvedava kazdopadne na 100% vim, ze zavadet me budou jenom jedno embryo na poprve 🙂

lucmora
6. bře 2013

@martina_81 ahoj jsem tu po dlouhé době moc sem chodit nechci, páč pak na to více myslím a dost mě to ubíjí ☹ ☹ ☹ Dneska jsem si volala na ty hormony LH, E2, FSH co je potřeba vědět a řekla mi že to bude stát přes 1000 Kč, kolik jste platily vy holky? nebo si mám zažádat ať mi pošlou doporučení at to mám přes pojištovnu?

sudabe
6. bře 2013

@malinka_02 díky aj tebe držím palce nech ti to už vijde taze prvý krát dávají 1 až na druhý 2 to som nevedela myslela som že kto si kolko povie pěkný dnik prajem

martina_81
6. bře 2013

@malinka_02 @darazv @denulka85 @mmirunda @saraha2 @janulkaa23 @melisska @irennn holky, moc děkuju, že jste na mě myslely, pokud jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám, protože mám od vás hromadu vzkazů a už nemám ani sílu je číst.... Přítel mě zrovna přivezl z nemocnice..... O víkendu se mi bolesti zhoršily, v sobotu večer jsem málem omdlela (ještěže mám skvělýho přítele) a celou noc jsem bolestí nespala, takže jsme se v neděli odpoledne se sbalenou taškou (pro všechny případy) vydali do nemocnice. A verdikt? Krvácení do břicha a mimoděložní těhotenství. Což je u mě docela paradox, když nemám vejcovody. A embryo, na který jsme se ještě v pátek v děloze dívali, bylo pryč. Takže ještě večer mi dělali laparku a bylo po všem. Jen ta arogance a necitlivý přístup doktorů - chlapů mě vytáčely, nikdo nebyl schopný říct, co se vlastně stalo a jeden dokonce posměšně řekl, že by ho zajímalo, co tam "pan kolega" v pátek viděl. Až pak přišla normální chápavá doktorka a vysvětlovala mi, že to embryo se zjevně zahnízdilo v rohu dělohy a tím, jak rostlo, tak prostě "vyskočilo" ven, takže věří tomu, že v pátek tam ještě bylo. Takže takhle my jsme zase dopadli.... ☹

janulkaa23
6. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Chudinko... :( Tak to mě mooc mrzí, moc jsme na Tebe myslela a držela pěstičky a věřila, že vše bude ok..

martina_81
6. bře 2013

@janulkaa23 díky, Jani. No kdybych neměla tak skvělýho přítele, tak to totálně nezvládám. ☹

irennn
6. bře 2013

@martina_81 Beruško, to mě moc mrzí........bude všechno ale zase dobré a za nějaký čas,až budete připravení si k vám miminko cestu najde. Protože takoví hodní rodiče si to zaslouží a příroda to zařídí. Drž se....

martina_81
6. bře 2013

@irennn díky, snažím se. Ale že budu mít v životě tolik smůly, to jsem si fakt nemyslela. 😖

mmirunda
6. bře 2013

@martina_81 Martinko, to mě strašně moc mrzí ☹ Je mi to moc líto. Ale ještě máte mrazáčky ne? Do třetice se to konečně povede. Prostě musí. Tak moc jsem ti držela palečky. Posílám moc sil a aspoň na dálku obejmutí ... ♥♥♥