1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
28. zář 2012

@ivapo 6je maximum,pak jedině že by ti dal neomezeně a socialka to schválila,ale to se často nestává.

evikj33
28. zář 2012

@ivapo Ježiš kamilku určo ne to už by bylo moc Manža Kamil,malej Kamil a to myslím stačí.. 😀 Možná Barboru a Jana ale ještě to není 100%

mmirunda
28. zář 2012

@ivapo nene pouze 6 hodiny jsou vycházky, ale já mám teď zatím jenom čtyři hodiny od 15-19

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 No uvidím, zda se mi ho podaří přemluvit, ještě je na to spousta času 😉

b.bardyova
28. zář 2012

@zelvik Dakujmem a uvidime :D

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda ty stránky mi nějak nejdou otevřít.... A to je nejaky dáreček k tomu časopisu?

mmirunda
28. zář 2012

@ivapo jj to je takovek jako by hebkej "kapesník" co se dá připnout na řetízek na dudlík ...

mmirunda
28. zář 2012
ivapo
28. zář 2012

@mmirunda Jo ted jsem koukala jinam.. Stoji i okolo 200 Kč.. Tak to si casopis koupím budou li ho ještě mit

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda Jo ted jsem koukala jinam.. Stoji i okolo 200 Kč.. Tak to si casopis koupím budou li ho ještě mit
@mmirunda

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda vypada to teda hrozne na tom mimina... 😀

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda dik.. A jak ťi je ? Porád na zvračeni? Co varříš? Já ted do varují masovou omáčkou na spagety....

mmirunda
28. zář 2012

@ivapo No je mi docela dobře, jen mě obča píchne v podbříšku a občas se mi zhoupne žaludek. Kdybych nevěděla, že mám pozitivní test tak ani nevěřím tomu, že jsem nemocná. Dneska to doma máme co dům dal 😉 Asi udělám bavorskou sekanou s bramborama, na zítřek jsem naložila čínu a bude asi s opečenýma bramborama. Nějak mě dochází fantazie ☹

mmirunda
28. zář 2012

Jinak jsem zdá se vyhrála nad Utrošem. Buď se mi to zdá nebo ze mě skoro neteče. Ráno zavádím kolem páté ( po čůrání ) a pak zase spinkám a celé dopoledne nic hrozného. V jednu opět zalehnu a jdu si číst a zavedu další dvě mrchy a ležím cca hodinku a taky se to dá přežít a večer po sprše před spaním poslední dvě mrchy. Nepřijde mi to tak strašné jako včera ten první den. Snad si na to zvyknu 😉

evikj33
28. zář 2012

Tak já jsem na dnes vzala Filet a asi vlnky,br.kaše byla včera.Taky pořád dumám co vařit.Zítra jedem ke tchanovcum tak mám s vařením havaj 😀 ,tchán ma 65tak snad bude něco dobrého,ale asi si vemu Helicid na žaludek,dala mně ho dr.pro případ horších jídel,že sem tam mužu.Jinak jsem snídala chleba s máslem a jahodovou marmoškou a kakao a ještě jsem nějaká plna 😝 už mně trochu i palí žáha.

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 Tak já snídala rohlík s moravským uzeným a uzeným sýrem a pořád ještě nemám hlad ☹ ale sníst bych něco měla. asi zobnu jenom jogurt

mmirunda
28. zář 2012

Jinak jsem ostuda, nedalo mi to a musela jsem počůrat další test jestli mimi nezmizelo 😀 a je tááááám 😀 Čárka vylezla dřív než kontrolní 😀

dadenka111
28. zář 2012

@mmirunda Ahoj dakujem, silu som uz nacerpala. PNka mi tiez dobre padla, ale bohuzial nepomohla k udrzaniu. Takze si dam pauzicku a skusime v novembri nase posledne 2 Embryjka. Tebe velmi gratulujem tehulka a vela zdravicka.

mmirunda
28. zář 2012

@dadenka111 držím ti moc moc palečky, aby ty další embryjka byli větší siláci 😉

martinazvo
28. zář 2012

Ahojte. Tak sa k vam pridavam, s manzelom sme zacali navstevovat ISCARE v Bratislave a nasa priprava na 1. IVF-ICSI je v plnom prude, zatial to bezi takto:

28.8.2012 vstupný pohovor - MUDr. Hrúzik - sme jasni klienti CAR
20.9.2012 odbery - krv
24.9.2012 spermiogram
25.9.2012 výsledky + konzultácia MUDr. Hrúzik - zaver je IVF-ICSI
1.10.2012 genetická konzultácia + odbery - Doc. Ondrejčák
4-15.10.2012 ja predoperačné vyšetrenia + manžel ešte kvôli poisťovni vyšetrenie u urológa MUDr. Obšitníka z centra
16.10.2012 plánovanie termínu na 18.10. alebo 25.10. diagnostická hysteroskopia - MUDr. Hrúzik

Celkom sa to rozbehlo vsak? Viete mi poradit, kolko sa caka na schvalenie ziadosti vo VsZP aktualne? Vsetkym drzim palceky nech sa dari a dufam ze sa tu budeme vzajomne podporovat v tychto narocnych tyzdnoch a mesiacoch 🙂

melisska
28. zář 2012

Ahojte tehulky🙂 😵

skaredekacatko
28. zář 2012

ahojte potrebujem poradiť , absolvovali sme už všetky vyšetrenia na prvé IVF v Martien, máme za sebou už aj genetiku, teraz v utorok sa máme dostaviť na konzultáciu , chem vedieť koLko to trvá pokial sa začne z pichaním inekcii , robia sa ešte niejaké testy, či sa už čaká na môj ciklus, aby sa mohlo začať pichať vvďak

martinazvo
28. zář 2012

@skaredekacatko ahoj, mate uz schvalenu ziadost v poistovni?

mmirunda
28. zář 2012

@martinazvo vítám tě mezi námi 🙂 My se tady hezky podporujeme už nějakej ten pátek 😉 Hezky se Vám to rozběhlo, nezbývá než držet palečky 😉

mmirunda
28. zář 2012

@melisska Ahojky zlatko 😵

martinazvo
28. zář 2012

@mmirunda dakujem pekne 🙂 gratulujem k miminku, podarilo sa na prvy krat?

mmirunda
28. zář 2012

@skaredekacatko Ahojky, každý CAR to má nějak jinak. Záleží jestli máš krátký a nebo dlouhý protokol 😉 Jinak se většinou začíná s nadcházející mrchou 😉, ale já třeba začínala už týden před ní 😉

melisska
28. zář 2012

No dnes boli na krv moje dve spolubojovnicky z reprofitu a su tehu 😀 😀 😀

mmirunda
28. zář 2012

@martinazvo Zatím to ještě nemám potvrzené, ale i tak děkuji. Ano podařilo se hned na první pokus 😉

mmirunda
28. zář 2012

@melisska NO vidíš, Reprofit jede 😉 Hele ty mě s tím testem tak štveš 😉 kdo to má do té krve vydržet co?