1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 jen ať píchá 😉

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda když já testovat nemůžu... :(

evikj33
13. pro 2012

@rory_g Tak brácha má také druhé narozky kdy přežil svou smrt.Je 2.5. a nové narozky má 1.9. Jinak mi malého nikdy nešidíme,vždy m zvlášt dárek k narozeninám a k vánocum a myslím že i přez rok jich dost vysomruje 😀

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 Tak můžeš testovat, jen bys musela být trpělivá, jestli čásrka sílí nebo ne 😉 Protože pokud by byla jen pregnylovka, tak bude pořád stejně silná 😉 a kdyby to bylo už miminko, tak krásně bude sílit 😉

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda počkám, o víkendu by podle cyklu měla přijít mrcha tak uvidíme...snad ten pregnyl aspoň k něčemu bude

rory_g
autor
13. pro 2012

@mmirunda přesně, každý mi vždycky sliboval, že to oslavíme na Silvestra, ale to si stejně nikdo nevzpomněl, jeden čas mě to fakt hodně mrzelo, ale teď jsme už velký holky a máme jiné priority 😉
@evikj33 to je dobře, aspoň nemá křivdu, děti malé dárky občas potřebují 😎

mmirunda
13. pro 2012

@rory_g Mě to taky dřív hodně mrzelo, ale jak píšeš, teď už mám jiné priority, ale myslím si že mě to bude mrzet až třeba budu slavit nějaké kulatiny, jako příští rok např ...

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 A jak dlouho jsi po ET??

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda dnes 6tý den

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 hmm to je ještě brzoučko no ... ale tak příští týden už yb to šlo 😉

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj to už asi jo..jen doufám, že ms nepřijde...

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 neboj, nepřijde ....

zelvik
13. pro 2012

@rory_g No koukám, že my dvě jsme se tu teda sešly - já jsem taky 25.12. 😉 Je tohle možnýýýýýýý? .) A teď mě dokonce čekají 35. narozky. Ale nikdy jsem tím netrpěla - tak nějak naopak. Všichni skončili s rozbalováním dárků 24. a já druhý den pokračovala. A 26. většinou přijížděla babička a já dostala dárky ještě od ní. Babi už bohužel není a kašlala bych na všechny dárky, jen kdyby ONA mohla přijít ☹
Jen manžel je z toho odvázanej 🙂 - nakoupí dárky a před Štědrým dnem je dělí na 2 části, aby něco bylo na narozky. Nestěžuju si 🙂

zelvik
13. pro 2012

@sarah321 Ahojky, já na ET dala jedno - nechytlo se a na KET jsem souhlasila se dvěma (se strachem v očích) a chytlo se jedno.

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda doufám...Miru a ty si měla AH nebo ne??

rory_g
autor
13. pro 2012

@mmirunda no, 30. jsem si taky obrečela, to jooo...to si na mě nevzpomněl fakt skoro nikdo, ani pitomou SMS 😒 Na druhou stranu se aspoň protřídilo pověstné zrno od plev 🙄
@zelvik jé to je dobré a je to i moc hezké od manžela 😵 To já si musím "vybrečet" aspoň kytku 😀 Teď tedy ne, předem jsem řekla, že nic nechci, když čekáme miminko a já otěhotněla bez práce, tak si to vynahradíme prckem 🙂 A koukám region Mělník, já jsem taky okres Mělník, bydlíme kousek od Kralup 😎

zelvik
13. pro 2012

@rory_g Aha, ty tam máš daný Region Praha. No já jsem přímo Mělník. To se tak lidi sejdnou, co? 🙂

sarah321
13. pro 2012

@zelvik Ahojky taky mám strach, ale kdyby se to povedlo stálo by mi to za to 🙂 Pokud zdraví slouží vše se dá zvládnout. Tak ať se tobě i miminku daří 😉

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 jj měla jsem AH 😉

mmirunda
13. pro 2012

@mmirunda
@rory_g Teda vy dvě jste znamení 😉

mmirunda
13. pro 2012

@zelvik máš to vi výše, poslala jsem to kravka sobě 😀

rory_g
autor
13. pro 2012

@mmirunda jj, kozy rohatééé 😀 Ty jsi taky kozoroh, nebo ještě střelec? Já jsem mimochodem koza i v čínském kalendáři 😀 😀

mmirunda
13. pro 2012

@rory_g jj jsem kozoroh 😀 😀,ale podle prastarých kalendářů jsem byla střelec 😉 ale tvrdohlavá jsem dost 😉

martinazvo
13. pro 2012

dievcata, takze vcera, 12.12.12 nam podpisali ziadost a uz putuje postou do centra, takze po mrske 8. januara zacinam stimulku 😀

zelvik
13. pro 2012

@rory_g @mmirunda Já jsem v čínském HAD 🙂

zelvik
13. pro 2012

@sarah321 Děkuju, snad je vše v pořádku, nejradši bych na ultrazvuku bydlela 🙂.

mmirunda
13. pro 2012

@zelvik
@rory_g Tak miláčkové já jsem VEPŘ 😀 😀 teda v čínském horoskopu 😀

rory_g
autor
13. pro 2012

@zelvik @mmirunda 😀 😀 teda my jsme sebranka 😀 Ještě že to mají ti Číňani tak dobře vymyšlené a přisuzují nám i dobré a krásné vlastnosti 😀

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda pokud to teď nevyjde...tak při KET zkusíme dát AH 🙂

sarah321
13. pro 2012

@martinazvo to se budu připravovat pomalu na KET.,jestli vše dobře půjde. Takže užít si hezky Vánoce v klídečku,odpočinout si a plní sil do dalšího boje 🙂