1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
13. pro 2012

@sarah321 presne tak, ja rozmyslam ze si asi este skocim za lekarom po nejake rady, recepty a rozpis protokolu buduci tyzden, lebo sa obavam ze hned tak skoro po Novom roku tam nikto nebude...

sarah321
13. pro 2012

já jdu taky k doktorce na kontrolní ultrazvuk příští týden,pokud bude vše v pořádku tak mi dá rovnou nějaký léky na přípravu mám to dostat kolem 1.ledna tak at taky hned nemusím někde lítat i když v CARU jsou pořád ale budu klidnější 🙂

malinka_02
13. pro 2012

@sarah321 dobre ste udelali, ja si taky rikala ze vsechno pro to udelame a po 3 transferech uz nevim co jeste vydrzime..

Dneska prisla mrcha..

sarah321
13. pro 2012

@malinka_02 no teprv uděláme 🙂 berem to tak že když přežijí obě je to osud a měli by dostat šanci obě. Ted jen doufám,že po nevydařeném ET bude ve mě vše v pořádku ať mužem hned pokračovat dál.

saraha2
13. pro 2012

@evikj33 já měla 11tý den 74

sarah321
13. pro 2012

@malinka_02 musí to být těžké,pokaždé doufat že ted to vyjde. Ale je to jediný co pro to mužeme ještě udělat věřit,věřit,věřit 😉 Určitě se štěstí usměje i na tebe. Co tě teď čeká? jestli se můžu zeptat.

saraha2
13. pro 2012

@evikj33 pokud má agolutin doma,at si ho píchne!já si ho taky píchla...a pak z krve zjistili,že mám málo i estrogenu-nebo jak se tomu říká,tak mě píchli ještě neofollin

saraha2
13. pro 2012

@harley26 kamoška to taky měla!po kontrole špinila...takže hlavně být v klidu 😉
@sarah321 tady jedna,co byla zároveň se mnou na ivf dala jedno poprvé..to se chytlo,ale pak bohužel pustili..měla mražáčky,tak řešila,kolik dát..v caru jí říkali,že má luxusní blastocysty a jestli nechce dát jen jedno..dala dvě a chytlo se jedno ..
@mmirunda nám kdyby se povedl první pokus,tak termín porodu byl 23.12..takže bych to měla za pár,jako ta,co byla se mnou...
@janulkaa23 hlavně nestresuj!!!!!!!!!ještě dlouho nic neucítíš!!!!!!!!!!já jak dlouho nebýt fota z ultrazvuku,tak ani nevím,že mám prcouška v bříšku

saraha2
13. pro 2012

@evikj33 jo!a mudr.v caru mě říkala,že po ET bývá HCG 12tý den kolem 100..

saraha2
13. pro 2012

@janulkaa23 já poprvé AH neměla,podruhé už jo... 😉

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jj zatím sem v klidu 🙂 No na netu sem četla, že při AH taky není jistá úspěšnost...tak nevím..

saraha2
13. pro 2012

@janulkaa23 no já to posuzuju podle toho,že porpvé se nechytlo ani jedno a podruhé s AH jedno.....dali jsme vše,co šlo...

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 nevím to sem četla na netu...ale podle mě nejvíc záleží na kvalitě embryjí a sliznice

evikj33
13. pro 2012

@janulkaa23 Jj je to hlavně o organismu já taky AH neměla a chytla se Dvě 🙂 @saraha2 No ona jí dr. právě nic nedala,a připravila ji nato že to nedopadne že HCG je nízké,ale ani se nepokusila,jen ji nechala dál clexan a Utroš a pozvala ji za týden v pondělí zas na krev. ☹ příjde mně to divné poprvé měla krásné HCG přes 1300 a začla krvácet a o mimi přišla(prej hematom v děloze),ale musela na RD a ted dali na Ket 2E a tak maličké HCG ale pořád má ten Clexan co podporuje ředění krve i když nemá potvrzené trom.m. tak mně to příjde nějaké divné-proč jí radši po ET nepíchli Agolutin,ani žadné testy na ten estrogen. 😕

adriene
13. pro 2012

@evikj33 Ten Clexan vubec nechapu.... 😒

@janulkaa23 Tez jsme meli AH, ale jestli to melo vliv... tezko rict 😉

Pro ostatni, co debatovali: jsem "krysa" 😀

A dale: dnes jsem po kontrole, vse pry bezvadne. Na UZ. pry take super, jen kluci opet radili, jak jinak... No a uz ma jeden 700g a druhy 890g... tak jsem se ptala dr na ten vahovy rozdil, zda je to OK a on ze uplne normalni... trochu me to znejistelo 😕

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene noo necháme to koňovi ten má větší hlavu 😀

rory_g
autor
13. pro 2012

@adriene vítáme krysu do rodiny 😀 Jinak gratuluju ke kontrole, u dvojčat je většinou jedno větší, než druhé, neboj, oni se potom doženou 😉 Já byla včeta na 3D a v 27+3tt má prcek 1035g a dr říkal, že je o trošičku větší, takže kluci odpovídají bych řekla 😉

adriene
13. pro 2012

@rory_g 😀 Jsem rada, ze jste me vzaly do rodiny 😀 😀
Jojo, rikali, ze velikostne odpovidaji. Jen mam strach z toho transfuzniho syndromu, aby si nekradli ziviny. Tak uvidime za 14 dnu... 😉

evikj33
13. pro 2012

tak holky já jsem taky Koza 😀 @adriene gratulka ke kontrole 😉 kluci pěkně rostou a už jsem tady zahlédla dvojky s rozdílem při porodu 500-700g a srovnalo se to.Takže myslím že je to v pořádku unás je taky rozdíl,né tak velkej ale je od začátku 😉

pawlla
13. pro 2012

@adriene tak to teda pekne rostou kluci 🙂 hlave ze jsou v poradku s tou vahou se to pak srovna.
Holky zato ja jsem zrala uz na blazinec dneska, zitra ma ten utz a strasne se bojim ze mimi nevyrostlo nebo ze neco bude spatne, navic mam placentu na predni strane tak nejake moc vyrazne pohyby necitim jen nekdy kdyz jsem v klidu neco citim ale ted uz vubec nevim jestli je to ono snad do rana nezesedivim 😒

adriene
13. pro 2012

@evikj33 My se prave drzeli stale hmotnostne stejne... tak kolem 30g a najednou po 14dnech 200g... No ale nemuzu rict, ze by nerostli... to ne. A pribralo za 14 dnu 200g a B za 14 dnu 380g... to je vetsi zrout, asi 😉
Kolik mate rozdil vy?
Vim ze jsou rozdily... jen stale domyslim ty dusledky. Nerada bych nakonec, aby se to muselo nejak radikalne resit:(

pawlla
13. pro 2012

@janulkaa23 moc drzim palecky na ten testik a urcite sem brzy das fotecku se // 😉

kaijko
13. pro 2012

@zelvik
@rory_g
@mmirunda chi, ja jsem 23.12. 😀

adriene
13. pro 2012

@pawlla Neboj se niceho!! Mas asi klidnejsi mimi, to muze byt 😉 Ja mam take placentu na predni strane, ale oni jsou hrozni divosi... proste to "prekopou"... to je zas druhy extrem! 😉 Zitra ti mimi hezky ukazi a budes mit klidnou dusicku 🙂 Je to bojovnik od zacatku, tak zadne obavy 🙂

pawlla
13. pro 2012

@adriene to musi byt moc pekne mit tam dva a jeste takove aktivni 🙂 to uz je citis urcite dlouho ze. Jsem zvedava jak mimi vyrostlo uz jsem ho zase mesic nevidela a doufam ze tam bude pindik 😀

lena_1
13. pro 2012

@pawlla držím palečky na zítra 😵 ,všechno bude určo v pořádku.Já byla včera na srdíčku a mimí je prý o dva týdny menší 😒 😒 ,tak mám celkem strach,co z toho bude dál 😒 ,takže za 14 znovu na kontrolu.

rory_g
autor
13. pro 2012

@pawlla neboj, kontrola bude OK, necháš si říct pohlaví? 🙂
@kaijko to jsme se tady fakt sešly 😀

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla děkji a doufáááám

rory_g
autor
13. pro 2012

@lena_1 neboj Leni...prostě budete mít malé mimčo 😉

pawlla
13. pro 2012

@lena_1 diky, no me rikal jeden dr jak me propousteli z nemocnice ze dite neodpovida tt pak jsem byla 14 dni ve stresu a pak jinej dr na utz rikal zase ze je vsechno ok malem jsem se tam vyvratila
@rory_g snad to bude ok den pred kontrolou mam pokazde hroznej strach, jo necham si to teda rict jestli se teda mimi ukaze a nebude se schovavat jako vzdy