1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zelvik to nevím zda bude ve středu... 🙂

zelvik
17. pro 2012

@janulkaa23 Co by nebyla, kam by šla? 🙂
HOlky já mám děsnou rýmu, teče mi z nosu jak z vodovodu, v krku knedlík. V noci jsem spala sotva dvě hodiny, jak mě to obtěžovalo. Tak jsem zůstala doma.

lena_1
17. pro 2012

ahojky holky,tak jsem dneska byla na ultrazvuku ve 20tt.🙂Všechno je dobré,a na 70% to prý bude holčička 🙂,ale nemám prý projistotu kupovat vše v růžovém...🙂

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zelvik necháme se překvapit 🙂

rory_g
autor
17. pro 2012

@lena_1 super zprávy kočko!!!!! Jsem ráda, že je prdelka v pořádku, jůůů, holčička 😵 Všechno nekupuj, ale nějaké šatičky pro kochání si kup 😎 😀
@janulkaa23 držím palce! 😉
@zelvik no fuj, rýma...chudáčku, zkus inhalovat vodu se solí, třeba se Ti rychleji uvolní 😒

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g děkuji moooooooooooooooooooooooc

rory_g
autor
17. pro 2012

Holky ještě k té vaně, já se na to ptala kdysi tady na koníku, jako horkou vanu rozhodně ne, mimčo si neumí samo regulovat teplotu a když se mu moc zahřeje vlivem okolní vody plodovka, hrozí mu přehřátí...ale teplá vana klidně ano, já si ji dávám tak jednou týdně aspoň, člověk se pěkně uvolní 😉

danny38
17. pro 2012

@janulkaa23 Jani, potichoučku ti gratuluji a posílám na zesílení spoustu dalších těhu bacilů 😵

martinazvo
17. pro 2012

@janulkaa23 potichucky gratulujem 🙂

martinazvo
17. pro 2012

ahojte kocky, tak ziadost je v centre a 3.1. si idem pre recepty a rozpis protokolu... neviete mi poradit, na co vsetko sa mam doktora spytat? ohladne liekov a protokolu? aby sme na nieco nezabudli... vdaka za rady a prajem krasny predvianocny den 🙂

saraha2
17. pro 2012

@ivapo s tím čůráním ani nemluv!já sotva lehnu,tak můžu jít zas 😀
@janulkaa23 jo!!taky se těším na fotečku 😉

saraha2
17. pro 2012

@lena_1 já myslím,že už můžeš 😉 oni se nepletou..už to mají v oku 🙂

saraha2
17. pro 2012

tak jsem Vás poctivě dočetla...já byla konečně nakoupit dárečky,tak hurá..v pátek jedu k dr.,tak koupím papír a zabalím a fertig.zítra dodělám cukroví a už budu jen odpočívat.dnes jsem nezapomněla ani na toho našeho chlapečka a koupila mu dudlíčky avent-jeden se žlutým a druhý s modrým..od sestry mám dva z DM,tak ještě mám vyhlídnuté ty souvinex,nebo jak se to píše a 3druhy snad budou stačit 😉 brácha že neví,co koupit,tak jsem si poručila lahvičky avent.pomalu,nenápadně,ale ať to do března vše mám...

martina_81
17. pro 2012

@mmirunda ahoooj, už začínám být pěkně podrážděná. 😠 Dneska je to 11 týdnů a výsledky pořád nikde, je to k zbláznění. ☹ A co Ty, jak se máš? Já na koně jen občas nakouknu, ale v naší diskuzi (v Sanusu) je momentálně mrtvo, takže se zase odhlásím a jdu pryč. 😉

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, měla sem test s citlivostí 12 to je asi málo, když v Gennetu mi dali s citlivostí 20..tak nevím, ale na tom 12kovém je duch, krásně vidět 🙂

mmirunda
17. pro 2012

@janulkaa23 Já ze začátku testovala desítkovým a až později 25 😉 takže klídek 😉

mmirunda
17. pro 2012

@martina_81 Ty jo, ti si teda dávají načas Marti, to mě mrzí ☹

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha já myslela čím vyšší citlivost tím lépe...zítra si chci zkusit koupit ten digi test Clearblue...to už by měla být jistota

martina_81
17. pro 2012

@mmirunda snad to do vánoc dojde, jinak budu asi hodně zlá. 😒 Když to tak dlouho trvá. by mě zajímalo, co tam s tím dělají. 😖 A co Ty, jak se Ti daří? 😉

mmirunda
17. pro 2012

@janulkaa23 na digi test je podle mě brzy, tím jsem testovala, až jsem měla čárku hezky viditelnou ... ale jak myslíš 😉 Samozřejmě že čím míň citlivej ( jako vyšší číslo ) tak je to lepší, ale ze začátku je dobrej duch i na desítkovým 😉

mmirunda
17. pro 2012

@martina_81 To věřím, zbytečbý průtahy s tím mají ... Já? ve středu mě čekají triply, tak mám strach, ale už pomalu za chvíli budu v půlce, jak to letí ... v lednu 11.1. Ale mě samotné to moc neutíká. Zatím jsem moc nepřibrala a bříško taky moc neroste, tak vypadám spíš jako tlustá než těhotná

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha...tak to jooo....no uvidím..koupím ho a kdy ho použiji nevím 🙂

mmirunda
17. pro 2012

@janulkaa23 Já ze začátku fakt jela jen v těch desítkových proužkových a každej den jsem testovala stejným, aby byl vidět ten rozdíl 😉

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha...no u nás v lékárně mamatest bohužel neměli...

martina_81
17. pro 2012

@mmirunda Ale jdi, koukala jsem na fotky a bříško máš krásně těhotný a ne tlustý. 😀 Utíká to teda strašně. Mně by se to třeba ani nezdálo tak dlouhý, ale každej se pořád ptá, kdy že teda půjdeme na ten KET, takže mi to pořád připomínají. 😒 No sama jsem zvědavá, kdy se nám podaří. a hlavně, jaký budou výsledky. Budu Ti držet palečky, ať ti to ve středu dobře dopadne. 😉

mmirunda
17. pro 2012

@martina_81 Já hlavně budu držet pěstičky Tobě, aby už konečně mohl být KET a ty ses dočkala. Už by sis to moc moc moc zasloužila 😉

martina_81
17. pro 2012

@mmirunda jj, moc děkuju. Tak se měj krásně a někdy zase písni. 😉

mmirunda
17. pro 2012

@martina_81 To víš že písnu, myslím na Tebe pořád 😉 abys věděla ♥

saraha2
17. pro 2012

@janulkaa23 opak je pravdou..já testila desítkou

sarah321
17. pro 2012

@janulkaa23 Jani držím mooooc palečky ať vše vyjde a máš ten nejhezčí Vánoční dáreček🙂