1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
5. led 2013

@pupidu kočko, počkej mrknu na to 🙂

mmirunda
5. led 2013

@malinka_02 Já si prostě myslím, že je to v hlavě no ☹ Já ti nevím jak přepnout, ráda bych poradila ☹

danny38
5. led 2013

@janulkaa23 Pokud budu vědět strašně ráda holkám snažilkám poradím 🙂

kive76
5. led 2013

@mmirunda ahojky, mě vaše debaty o miminkách nevaděj...já si tady stejně tak nějak čtu vše...

mmirunda
5. led 2013

@kive76 na tvoje bříško taky čekáma 😉 i na tvoje @martina_81

mmirunda
5. led 2013

@kive76 Tak ale to jsi asi jediná ... ale neboj, my úplně nezmizíme 😉

martinazvo
5. led 2013

@mmirunda ja ked mozem za seba napisat mne to tiez nevadi,m rada vas citam ;)

mmirunda
5. led 2013

@martinazvo Budeme tu teď pro Vás, když se budete chtít na něco ptát nebo tak 😉 ale hodně holkám to asi vadilo, když si pak musely psát do IP ... a jak ti do bříška zapluje to správný vajíčko, tak tě šoupneme k nám 😉

martina_81
5. led 2013

@mmirunda nj, konečně se bude zase něco dít. 🙂 Jinak, Miru, do IP píšu osobní věci, které nechci veřejně rozebírat ( to už určitě víš 😉 ) a jelikož ještě chodím do práce (už jen 2-3 týdny), tak se sem nedostanu moc často a protože je tady hromada nových holek, tak už nedočítám jako dřív. Ale vaše debaty mi rozhodně nikdy nevadily, abys věděla. 😉 A rostoucí bříška taky pravidelně sleduju,neboj. 🙂

mmirunda
5. led 2013

@martina_81 o.k. Martin, neboj já sem za Tebou budu chodit dál 😉 Ty jdeš zase na PN nebo jak, že v práci končíš? A taky nedočítám, je tu už moc lidí na mě ...

mmirunda
5. led 2013

@martina_81 a bříška moje uvidíš 😉 dávám je do albíčka 😉

danny38
5. led 2013

@martina_81 Teda budu drtit pěsti co to půjde, aby se konečně zadařilo 😵 Strašně rychle to uteklo, tak hurá do toho 😉

martina_81
5. led 2013

@mmirunda chci si vzít pár dní dovču a jak půjdu před ketem na UTZ, tak si řeknu o neschopenku, nechci být magor a jít třeba po noční na transfér. chci trochu oraz. Jj, na mě je tady právě taky hodně lidí, takže jsem ztratila přehled a proto jsem hlavně spíš využívala té interní pošty. Na Tvoje bříško jsem koukala zrovna dneska. 😀
@danny38 díky moc. Jj, strašně to uteklo. I těch neskutečných 11 týdnů na výsledky imuna. 😉 A Ty už to máš taky za pár. 🙂

mmirunda
5. led 2013

@martina_81 Tak to chápu, zase si aspoň odpočineš a psychicky se připravíš 😉 Cítím v kostech, že to teď prostě vyjde. Dala sis pauzu a rok 2013 bude ten pravej. Uteklo to neskutečně

martina_81
5. led 2013

@danny38 proč já Tě ještě nemám přidanou? Abych viděla i Tvoje bříško? 😀 😀 😀 Koukám jen na to, co se mi nabídne od přátel. 😉

martina_81
5. led 2013

@mmirunda To jo, já když vidím, jak vám tady naskakujou ty týdny, tak mi to připadá neskutečný. 😉 Tak doufám, že to cítíš dobře a vyjde to. zatím ahoj, nakouknu ještě zítra. Musím sem pustit toho svýho závisláka. 😀

danny38
5. led 2013

@martina_81 Už jsem to potvrdila 😉

danny38
5. led 2013

@martina_81 Mám kamarádku, které IVF také nevyšlo, myslím že 2x, poslali je také na imuno a zjistili nějakou alergii na spermie či co, no a její manžel bral nějakou dobu prášky. Ke konci prosince šli do dalšího pokusu a ono to vyšlo a proto věřím, že letos bude velmi plodný rok a zadaří se nejen tobě, ale i ostatním holkám snažilkám 😵

adriene
5. led 2013

Tak ja se tedy musim priznat, ze poctive docitam 🙂 A kdyz vim, tak se snazim reagovat 😉

ramdy
6. led 2013

@malinka_02 doktorka mi řekla, že je dobré stanovit si počet pokusů a pokud to nevyjde, tak toho prostě nechat a smířit se s tím, že to takto prostě nepůjde a je to pravda, já jsem si stanovila, že ještě tento pokus, mám za sebou 1. IVF, 1 IUI a 1x pregnyl pv ovulaci a nic, teď čekám na 2. IVF a pokud to nevyjde, tak na to prdím a za čas se zaměřím třeba na adopci. A mám pocit, že tím, že jsem si stanivla tu míru jak dlouho to zkoušet, tak jsem se uklidnila a nemám ty hrozné stavy věčného čekání a tak.

malinka_02
6. led 2013

@mmirunda vazne veris ze i kdZ se obejde priroda nevyjde to protoze to moc chci? A co mam delat nechodit na dalsi transfery? Ale tim se ma psychika spis zhorsi nez zlepsi..

malinka_02
6. led 2013

@mmirunda me taky nevadi ze tady resite miminkovske veci, bude tu bez vas zase smutno. A i nas zajima jak pokracujete. Spis treba koukame jak vam ty tydny naskakujou.

mmirunda
6. led 2013

@malinka_02 Jj myslím si to ... protože hlava je opravdu ta nejdůležitější a pokud máte všechna vyšetření v pořádku a přesto to nejde, tak pak ten problém musí být prostě jinde. Zvolila bych nějakýho terapeuta, psychologa nebo tak něco ... někoho kdo tě prostě "odblokuje"

mmirunda
6. led 2013

@malinka_02 A neboj se, nás teda aspoˇm ně tady dál uvidíš a dál uvidíš naskakovat týdny, ale když si všimneš až na pár lidiček sem holky už moc nechodily 😉 Hezky se odblokuj a čekáme tam na tebe 😉

malinka_02
6. led 2013

@ramdy tak to ses dobra,ja si to nedokazu predstavit,tada takhle ja za tu miru povazuju ty 4 ivf. Pak davat statisice to uz bych asi nechtela. Ale ja treba okolo sebe mam s adopci hrozne zkusenosti takze bych do toho nesla.. Jedine do pestounske kde ale zase hrozi ze ti to dite nekdy vezmou.. Takze toho bych se asi bala.
Ja si myslim ze si clovek stanovi ten konecny pocet ale kdyz uplyne tak casem stejne to podle me clovek nevydrzi.

malinka_02
6. led 2013

@mmirunda ja si ale prave nemyslim ze mam vsechna vysetreni v poradku. Mam zvyseny prolaktin ale pry je to hranicni hodnota-hodnoty mi nerekli. Ale pry to nenudeme resit. A imunologie mi taky vysla hranicni a pry to taky nebudeme resit. Pritom sem tam byla 14 dni po tom co sem dobrala prednison takze klidne to mohlo byt tim. A kdyz sem rekla ze bych chtela estrimax kdyz mivam sliznici jen 7-8 mm a nikdy to nyvslo ze bych to chtela zkusit tak taky rekl ze je to zbytecne. Takze budu po dvou neuspesnych ketech absolvovat 3 za uplne stejnych podminek..

mmirunda
6. led 2013

@malinka_02 Tak potom bych změnila CAR, protožo i hraniční hodnoty jsou prostě špatný a může to vadit. Kolik máš ještě mrazáčků?? Já nevím asi co bych dělala, ale fakt bych uvažovala nad změnou CAR, kde se třeba budeš cítit líp ...

malinka_02
6. led 2013

@mmirunda jo a byla sem u typani je to neco mezi psycholozkou,lecitelkou a carodejnici. Bylo to docela fajn,ale takove zvlastni,mam prijit zase po mesici a nemam nejak pocit extra pomoci,je to na delsi dobu.. A taky to jsou dalsi penize navic coz pri vsech ivf a ketech uz je dost.. ☹

malinka_02
6. led 2013

@mmirunda mam posledni. Ja sem tu chtela zkusit jeste jedno IVF protoze si myslim ze zase prebihat mezi centrama neni taky dobry,musi te poznat atd. Ale to je hranice pokud b nevyslo 2.IVF pujdu pryc.