1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
23. led 2013

@martinazvo Nadhera!! Budu drzet palecky, aby se ti hezky zahnizdilo 😉

pechlinka
23. led 2013

@martinazvo No super drzim paste... 🙂 urcite to dobre dopadne.. 🙂

saraha2
23. led 2013

@martinazvo tak se pěkně vyspinkej na zítra a tfuj,tfuj,tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!už by to chtělo vlnu //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
23. led 2013

@malinka_02 jak se cítíš???

saraha2
23. led 2013

@sarah321 jsem na tebe moc zvědavá!!!!!!!!čekám jen ty nej zprávičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malinka_02
23. led 2013

@martinazvo tak moc drzim palce! Budem se modlit spolu..

malinka_02
23. led 2013

@saraha2 no jak se asi muzu citit 😀 furt stejne 😀 poboliva bricho tak se valim a zitra uz pujdu do prace..

saraha2
23. led 2013

@malinka_02 no jen jestli nestresuješ,ale jsi v klidu!!!!!!!jen jsem to nechtěla tak naplno napsat,víš?? 😉

sarah321
23. led 2013

@saraha2 Zítra budu asi testit, ale stejně krev je krev 😉 Já čekám taky jen ty dobré zprávy jiné si nepřipouštím jenkdyby mě pořád tak nebolelo to bříško jsem z toho nervozní 😠

saraha2
23. led 2013

@sarah321 já se krve poprvé ani nedočkala..měla jsem jít 12tý den po ET a 10tý přišla mrcha červená ☹

saraha2
23. led 2013

@sarah321 ber to tak,že se tam něco děje!!!v mém případě to bylo dobré znamení 😉 a nejen v mém,co jsme si tady psaly..

sarah321
23. led 2013

@saraha2 já se poprvé taky nedočkala mrcha dorazila no a ted zatím žádné špinění tak snad to bobci zvládli 🙂 Myslím že jo 😀

martinazvo
23. led 2013

@lea231 ahoj, snad uz konecne ano, chcu aby som bola uz o 8:30 dnu nech som pripravena...

martinazvo
23. led 2013

@kive76 dakujem

martinazvo
23. led 2013

@adriene
@pechlinka
@saraha2 dakujem. Kocky neviete mi poradit, mam si zajtra rano dat utrogestan pred vkladom? Vkladam 3x2 tabletky o 7, 13 a 19 hod a vklad mam 8:45... pride mi ze to tam budem mat z toho take "spinave". Alebo vlozim az cca o 9:30 po vklade?

mirka7582
23. led 2013

Ahojte chcela by som sa opytat ,ked chceme druhe oplodnenie musím prestat kojit však ?

adriene
23. led 2013

@martinazvo Tak u nas v CARu jsem to mela rozepsane tak, ze v den ET rano Utrogestan spolknout a po transferu jiz jen zavadet 😉

adriene
23. led 2013

@mirka7582 Jejda... tak to nevim, ale asi jo, aby se ti lepe chytlo embryjko. No s tim tedy zkusenost nemam. Ale to uz mas asi velke dite, kdyz chces druhe, ne? Tak by snad tak odstaveni nevadilo...

martinazvo
23. led 2013

@adriene mne o zjedeni nevraveli nic, to je ale dobra alternativa, asi to tak spravim. A ucinkuje to rovnako?

mirka7582
23. led 2013

@adriene v marci bude mat dva roky . bojím sa toho lebo je zavyslí na cicinke . neviem si to ani prectavit

kive76
23. led 2013

@martinazvo ahojky, já měla ten trasfer v 12h, tak já si ho ráda dala a pak předpolednem už ne.. ...ale asi si ho nedávej...anebo si dej budíček o hodně dřív ,a vlož si ho tam,a zas spi, . aneb až pak potom po výkonu, a ten ranní jen vynech...

adriene
23. led 2013

@martinazvo No ja nevim, jak to v caru mate, ale u nas se utrogestan zacina polykat hned od OPU 2-0-2 a posledni spolknuti je prave v den ET a pak uz se jen zavadi (to zavadeni je pak lepe ucinne), ale i sestra mi rekla, ze kdyz nestihnu obcas zavest, tak klidne mohu polknout. No a kdyz jsem pak chodila po ET na UZ mimca, tak jsem rano nezavedla a zavedla az po vysetreni. Takze byt tebou tak rano spolknu, po ET. bych si tam hned rovnou nesahala 😉

mirka7582
23. led 2013

@adriene jeeeej moj Samík sa narodil 31.3 len pred dvoma rokmi čítam že čakate dvojičky gratulujem 😀

kive76
23. led 2013

@adriene v Motole jsem to měla utrogestan zavádět druhý den po odběru vajíček 3x2 tablety denně...mě říkala, že jedině zavádět...no já nemyslela hned po ET ....myslela jsem třeba tak až navečer....

adriene
23. led 2013

@mirka7582 2 roky? No zavisly asi bude, ale bude tam i zavislost matky, ne? 😉 stejne ho budes muset odstavit, jejedno zda ted, ci pozdeji... ceka ho to. Tak se mu to hold snaz vysvetlit... proste nedej se slovy, ze uz neni, ze doslo. On to chvili orve a za chvili bude klid 😉

adriene
23. led 2013

@kive76 no jak rikam.. nekde se "jen" zavadi, nekde to kombinuji a nekde "jen" polykaji, ci jim to je jedno... Ale polykat se smi 😉

adriene
23. led 2013

@mirka7582 Dekuji, nojo, dvojcatka 🙂 Ten termin je sice termin, ale urcite to bude drive 😉 Ja mam narozky 30.3., presne na termin porodu... kdybychom cekali 1, tak to realne je 🙂

kive76
23. led 2013

@adriene jo to vím,že se polyká, ale někde jsem četla, že spíš poněm při tom polykání bejvá špatně od žaludku...

adriene
23. led 2013

@kive76 To nevim... ja ho polykala pred ET cca 4 dny a zcela bez potizi a mam dojem ze i @saraha2 ho polykala?? a tez OK. Ono asi jak na koho co pusobi... nicmene po jednom spolknuti snad nevolnost u nikoho neudela. Na meteda pusobil spave... byla jsem jak matoha 😀

pechlinka
23. led 2013

Ahojte baby mam dilemu... :( 2DC si mam pichnut prvy krat Gonal...Sestricka v Gyn-five mi povedala..ze prvy krat mam prist tam...a za asistencie sestricky si to pichnem...Dnes som 40DC...a mrcha stale nikde...Co ak ju dostanem v piatok...su v Gyn-five aj v sobotu...alebo nedelu ?..alebo to urobim sama...:( dost sa toho bojim..:(