1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pechlinka
28. led 2013

@adriene Ahoj...dakujem... 🙂 no..aj ja som sa rozhodla .ze pichnem az zajtra.. 🙂

martinazvo
28. led 2013

@pechlinka ahoj, tak fakt sa nemas coho bat... co ja som spozorovala mna moje vlastne vpichy neboleli vobec, od sestriciek trosku... lebo sa vzdy ponahlali... fakt skus mysliet na ciel, dovod preco pichas a ver ze by si si pichla aj 20 injekcii naraz ak by bolo treba 🙂

malinka_02
28. led 2013

@saraha2 dekuji! Konecne nekdo kdo me chape! Hlavne poctvrte uz je vsechno jine..
@adriene dekuji 😉 kez by..

malinka_02
28. led 2013

@pechlinka fakt je to v klidu, ja pichala celou dobu sama..

irennn
28. led 2013

@adriene Já byla dnes u Dr., tak mi dala 6hodin vycházek...ale to se asi zblázním...taky budu riskovat...každopádně dělala jsem staniční v nemocnici,tak má domluvený s Dr. z interny, že kdyby náhodou něco, tak mě podrží. Snad to nebude potřeba.

adriene
28. led 2013

@irennn Si to někde domluv, to je nejideálnější. Interna - super. Bylo ti zle, bušilo ti srdce... ošetřili tě tam... není problém 😉

pechlinka
28. led 2013

@martinazvo Ked to hovoris takto..tak sa toho vobec nebojim...Prvu si dam pichnut sestricke u mojho gynekologa...do centra sa mi nechce ist...a dalsie uvidim.. 🙂

martinazvo
28. led 2013

@pechlinka mozes mi verit, ja som bola prvy den uplne v soku, ale prave z toho ze to VOBEC NEBOLELO, tam ide fakt len o to prekonat to co je v hlave...

martina_81
28. led 2013

@mmirunda snad jo, Miru. 😀
@adriene jj, díky moc, snad budem tentokrát úspěšnější. 😉 Jen testovat asi nebudu. 😒
@malinka_02 ahooj, jsi v práci? Doufám, že šéfová moc neprudí. 😉

adriene
28. led 2013

@martina_81 Já taky netestovala... vlastně dodnes ani jednou 😉

martina_81
28. led 2013

@adriene A to jsi vydržela? Nelákalo Tě to? 😉

martinazvo
28. led 2013

@martina_81
@adriene kočky ja som dnes len 4. den po ET a hned by som test skusila... to cakanie je narocne 🙂

martina_81
28. led 2013

@martinazvo jo, to znám. A když už budeš zhruba 10. den a budeš moct testovat, tak ty nervy, než se k tomu odhodláš.... 😒 to mi věř. 😉 Moc Ti přeju, aby to vyšlo a ty // tam byly. A hlavně, aby vydržely.

adriene
28. led 2013

@martinazvo
@martina_81 No lákalo - nelákalo... jak se to řekne. Žádný test jsem nekoupila a spíš jsem se bála, tak jsem netestovala. Řekla jsem si, že špatné výsledky se můžu dozvědět vždy déle, a tak jsem to oddalovala... a šla až rovnou na krev 🙂 ta byla pozitivní a já už pak neměla potřebu testit. Ale každý to má jinak, samozřejmě. Já se nebála, že mi někdo řekne dobré-špatné výsledky a nebudu na to připravená.. prostě jsem si to v hlavě srovnala. Tak holky spíš testují předem, aby to pak případně ustály. No a když jsou dvě čárky, tak je to samozřejmě veselé, jak jinak 😀

martinazvo
28. led 2013

@martina_81 dakujem pekne, ja som sa s tymto IVF uz "rozlucila" ked som si dolamala ruku 3 dni pred OPU, a odvtedy su uz vlastne len a len dobre spravy, aj s rukou, aj s embrijkami... takze musim len vydrzat, aj tak mam pregnyl... no a test sama urcite nezvladnem, budem testovat s manzelom...

adriene
28. led 2013

@martinazvo A já ti budu držet palečky... ono vše špatné je pro něco dobré, říká se 😉

martina_81
28. led 2013

@adriene Jsem na tom asi podobně. Říkala jsem včera kámošce, že kdybych neměla doma testy od minulých transférů, tak je tentokrát nekupuju a vykašlu se na to. Minule jsme se taky radovali ze // a pak to nevyšlo, tak mám tentokrát strach a říkám si,že když nepřijde ms, tak stejně počkám až do krve. Nechci se zase radovat předčasně a i kdyby tam byly //, stejně bych tomu nevěřila.
@martinazvo tak snad ty dobré zprávy budou pokračovat. 😉 To máš 1.IVF?

adriene
28. led 2013

@martina_81 No vidíš... to máš vlastně takový "dobrý" důvod netestovat... Budu ti moc a moc držet palečky... jen ať jsou ty nej zprávy 🙂

martina_81
28. led 2013

@adriene jj, díky moc. Třeba to do třetice vyjde. 😉 A když ne teď, tak za měsíc.

adriene
28. led 2013

@martina_81 Uvidíš... má-li to být teď, bude to teď 😉

martinazvo
28. led 2013

@martina_81 ano, je to nase 1. IVF...

malinka_02
28. led 2013

@martina_81 jo jo v praci..ja uz ted spadam pod jinyho sefa tak mam vetsi klid dokud byvala sefka neprudi..
To te obdivuju ze ses takhle pozitivni..ja to proste neumim..i kdyz se snazim tak prosze 3 pokusy a nikdy nic tak uz ta nadeje proste moc neni..a radsi testuju abych se s tim srovnala doma a ne v praci kdyz tam zavolam..

martina_81
28. led 2013

@malinka_02 tak to je fajn, že máš aspoň trochu klid. Kde jsi vzala, že jsem pozitivní? 😀 😀 Mám pár dní před transférem, tak se mi to ještě kecá a nestresuju. 😀 😀 To přijde, neboj. 😉 Ono je to těžký. Jsem Ti říkala, jak máme v práci tu mistrovou z jiné směny? Taky už má za sebou asi 3 transféry, teď musí znovu na stimulku, pže už nemá embryjka a když ji vidíš... žádnej stres, žádný šílenství. Hodně se o tom bavíme (není nad společný problém) a ona říká, že to prostě bere sportovně, vyjde - super, nevyjde - tak snad příště, jinak by se z toho musela zbláznit. V podstatě má pravdu, ale moc takových lidí, co by to takhle brali, neznám. Joo, kdyby to nestálo tolik peněz a car jsem měla za barákem, tak to taky neřeším a jsem naprosto v klidu, ale takhle? 😖 Fakt Tě chápu,neboj.
@martinazvo tak ať se zadaří. 😉

martinazvo
28. led 2013

@martina_81 dakujeeem

malinka_02
28. led 2013

@martina_81 no vtipne je ze sem se dovedela ze moje sefka se snazi o dite ( to teda vim uz 2 roky) a 2x potratila a protoze deti nema a je ji 38 tak mi manzel rikal abych ji nepotkala v caru..ale u nas nesmi clovek dat najevo ze chce deti nebo jde..

martina_81
28. led 2013

@malinka_02 tak to je teda dobrý. Sama se snaží, ale když chce dítě i někdo jiný, tak nemá pochopení? 😠 To nemá chybu. Proto je asi taková,ne?

malinka_02
28. led 2013

@martina_81 ona nevi ze se snazime..a o ni to taky nikdo nevi ja to vim od jeji zname .. U nas to je spis z nejvyssiho veddni ze nechteji tehotny..myslim ze ne..ona stejne pujde do prace spis o manzela..

pechlinka
28. led 2013

Ahojte baby....zajtra picham prvu davku gonalu pred IVF.. 🙂 Kolko je potrebne vypiť tekutín, aby som nedostala Hyperstymulačný syndrom... ?..:(

malinka_02
28. led 2013

@pechlinka ja pila 4 litry ale stejne nikdy neni jistota ze ho mit nebudes..ale 4 litry maji stacit a jist honde bilkovin..

adriene
28. led 2013

@pechlinka Tak to jsem vůbec neřešila.. proč bys ho měla dostat?? Nemysli na to, oni už to pohlídají 🙂