1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

darazv
6. únor 2013

@irennn tam je nevyhoda ze musis mat za sebou mimimalne 2IVF neuspešné 😒

trefulka
6. únor 2013

@darazv Ahoj, nebyla jsi u Hakla? Taky už jsem u něj dvakrát byla.....

darazv
6. únor 2013

@trefulka Ahoj ano bola som teraz v pondelok a čo ty?pomohlo ti to?

malinka_02
6. únor 2013

@darazv to byla taky kinezka?

malinka_02
6. únor 2013

@irennn dekuji ale nesplnuji kriteria..

darazv
6. únor 2013

@malinka_02 no teraz nechapem 😖

malinka_02
6. únor 2013

@darazv no napsala si ze prave ze i ty 😉

darazv
6. únor 2013

@malinka_02 ja som bola u P.Hákla a on je liečitel ktorí lieči energiou 🙂

trefulka
6. únor 2013

@darazv Zatím ne, byla jsme tam hned po Vánocích a nic, takže další cyklus znovu (to byl předminulý pátek) a ten jsem teď ještě pojistila IUI (hned další středu po návštěvě u něj). Pokud to teď neklapne, tak tam pojedeme max. ještě jednou, protože pak bude opravdu jasné, že na nás p. Hakl nefunguje. Sám na svých stránkách inzeruje, že neplodnost léčí na 1 - 3 návštěvy.
S tím mlékem v kávě to na mě zkoušel taky (prý je to to nejhorší na endometriozu), tak jsem ho hned utřela, že kafe vůbec nepiju 😀 A kuřata že taky u nás vůbec nefrčí..... Já i partner to bereme spíš jako terapeutický účinek, protože se celou cestu domů chlámeme jak malí....... Rozumíme si? 😎

darazv
6. únor 2013

@trefulka a vy mate aky zdravotny problem ak smiem vediet?držim palceky aby iui bolo uspešne 😉 je mi jasne ze kazdemu povie to samé ale niečo to do seba može mat 😉

malinka_02
6. únor 2013

@darazv a platis za t navstevy neco? A chodite tam i s partnerem? Ta moje je spis pres hlavu a cakry 😀

trefulka
6. únor 2013

@darazv U mě ve své podstatě nic moc, v některých cyklech (ale ne ve všech) mívám na vaječníku endometrickou cystu, zvýšené NK buňky. Těžko říct, jak jsem na tom s kvalitou vajíček.... AMH mám nižší, první odběr byl lehce pod spodní hranicí, opakovaný odběr po půl roce ukázal zvýšení - lehce nad spodní hranicí 😎 Partner má slabší spermioogram, i když dle dnešních měřítek WHO je v normě - otázka je, jestli takovýto spermiogram stačí na přirozené oplodnění.
Mám za sebou teď už 5.IUI a v prosinci 1.IVF...

trefulka
6. únor 2013

@darazv Ale jeden posun partner opravdu zaznamenal - vyhýbáme se karotenům a opravdu mu přestalo "cuckovatět" sperma 🙂

trefulka
6. únor 2013

@malinka_02 Za půlhodinovou seanci si bere od kusu 400,-bez papírů 🙂 My tam jezdíme oba, takže nás už ty dvě návštěvy vyšly na 1600 Kč...

darazv
6. únor 2013

@malinka_02 ano platí sa 400kč za osobu čo nieje vela 🙂
@trefulka fuuha tak to ma mrzí u nas bol problem priatel nam ani ivf nepomohlo -5 neuspesnych transferov a chceli aby sme sli do 2 ivf čo som odmietla !!!ale priatelovi pomohol jeden liek a ma spermie v norme a aj tak niesom tehula ☹ tak preto ten liečitel sice ja takymto ludom neverim ale hakl ma fakt niečo v sebe pretože ja som zacala hodku po jeho nasteve spinit a to som bola len 13dc a mala som aj bolesti 😒

trefulka
6. únor 2013

@darazv Tak že by zrovna proběhla ovulace 🙂 někdy se to může stát, že se špiní u ovulace 😎

darazv
6. únor 2013

@trefulka no ja praveže nikdy pri ovulaci nešpinila bola som z toho prekvapena 😒 a sranda ze ja mam vzdy 31DC a ovulku som niekedy mala aj na 21DC,,

trefulka
6. únor 2013

@darazv Každopádně budu držet palce, ať se konečně zadaří 🙂 Ale jestli je chyba jen na straně partnera, tak Hakl u tebe asi moc nepomůže, ne?

darazv
6. únor 2013

@trefulka ja si stále myslim ze bud doktori niečo zabudli alebo mam v sebe dáky blok 😒 inač si to neviem vysvetlit...prečo mi potom ivf nevyšlo?ked mi vzdy vkladali ukazkove blastocysty?presne ako s
@malinka_02 no máme to tažké ,,,5 rokov snaha a stale len / ,,,

malinka_02
6. únor 2013

@darazv jomto si taky rikam jestli to neni nejaky blok..

trefulka
6. únor 2013

@darazv Uvažovala jsi už změnit CAR - jiný doktor, jiný pohled na věc.... Každopádně otěhotnění = zázrak

lea231
6. únor 2013

@martinazvo velmi sa tesim 🙂 ja som dnes kupila dva testy ale uvidime...no navnadila si ma 🙂 neviem,ktory den to uz ma zmysel

darazv
6. únor 2013

@trefulka bože ked ja nechcem do seba pchat uz hormony ☹ neskutočne mi zničilo postavu ivf a stále sa neviem zbavit kíl 😠 takze 2IVF momentalne neriešim chcem skusat prirodzene...

trefulka
6. únor 2013

@darazv Tak s těmi hormony to mám stejně, taky se mi nechce je do sebe zase cpát, ale už jsem smířená s 2. pokusem IVF....

martinazvo
7. únor 2013

@lea231 ahoj moja, no ja testujem ako besna, dnes je ciarka zase silnejsia .-)
- no ak bol pregnyl, tak do 10.DPET moze byt duch z toho, ale ja som to riskla a kedce ciarka potom silnela, vedela som ze to nie je z toho, falosna ciarka z pregnylu by slabla
- Ty si mala PK, tak to bez pregnylu baby testuju uz aj tak na 6. den a ciarka sa vacsine uz ukaza, aj ked niektorym az neskor, to je velmi individualne
- ja som vydrzala netestovat 7. dni a to som mala zavazok 11 😀 😀 😀

martinazvo
7. únor 2013

tak, myslim ze toto uz je posledny test pred zajtrajsou krvickou 😉 😉 😉 😉

lea231
7. únor 2013

@martinazvo no ja som mala po PK tiez pregnyl, dnes je 7. den a na teste rano ani stopy po duchovi :( takze si myslim, ze nic z toho nebude. asi to tak malo byt. zivot ide dalej.

martinazvo
7. únor 2013

@lea231 este nie je nic stratene moja, pozri na moj 1. test, ten je 8. den a takmer nic nevidno, to sa tam objavilo asi az po pol hodine ked to celkom zaschlo... ziadnych 5 minut ako pisu 😀

2lil
7. únor 2013

ahojte baby,... chcem sa spýtať... pichám diphereline od 26DC ...mrcha prišla na deň presne ... dnes som ale 6DC a stále krvácam (2. deň je vložka čistá ale po čuraní je krv ...)..mrchu mávam vždy 3dni ... teraz už 6deň... stalo sa vám to niektorej? môže mi diphereline takto predľžiť mrchu? je to vôbec mrcha? ... včera som začala pichať už aj puregon...
Ďakujem za odpoveď...

lea231
7. únor 2013

@martinazvo no ja som ho hned o 3 min. zahodila.... diky za podporu. pockam si teda na krv, to bude istejsie a uvidim, ci mi pride menzes alebo nie.