1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
29. dub 2012

@verry Dakujem a Tebe vela sil a stastia do KETu 🙂

mia75
29. dub 2012

@zana21 Ty si na tom ako? Tusim som dlhsie o Tebe nepocula, alebo uz sa stracam 🙂

rory_g
autor
29. dub 2012

Ahoj kočky moje, tak jak nám to tu těhotní? @zelvik? @vall83? A všechny ostatní? Já ještě celý měsíc čekám na konzultaci 😖

martinka87
29. dub 2012

ach jo, holky... ja teda nevim, kdy mam zkusit dalsi testik.... ☹ 8. den po ET byl test bily jako snih... ☹ Nekdo me uklidnuje, ze to bylo opravdu jeste brzy, nekdo ma jiz touto dobou ducha, ach jooooo ☹ ☹

vall83
29. dub 2012

@rory_g ahojcek jeste celej mesic na konzultaciu? hroza....dufam ze to coskoro utecie...ale zasa na dobre sa dlho caka 😉 no ja ti nevim sem teprva druhy den po KET....nejak nic nepozoruji....mnela by som nieco pozorovat?
😕

zana21
29. dub 2012

@rory_g Tak to jsme dvě, jdu den po tobě. S tou nemožností dostat se k dr máš pravdu, kdyby to šlo, myslím, že by vše mohlo probíhat lépe. To je podle mého názoru velká vada gennetu, že dr jsou pro nás nedosažitelní 🙂 No, minimálně nás to učí k trpělivosti 🙂 My asi díku tomu ani nestihneme termín v červnu, protože se bude bude na konci května podávat žádost na pojišťovnu. Pak si musíme poreferovat, jak proběhla konzultace a co bude dál 🙂 Snad nám to uteče 🙂

zana21
29. dub 2012

@mia75 Já jsem mnooohem pozadu než ty a ostatní holky tady 🙂 Mm mám teď pryč na 2 měsíce, vrací se na konec května. Plánovali jsme, že v červnu bychom šli do našeho 1. IVF. Byla jsem dohodlá s dr, že koncem dubna mám zavolat, zda půjdeme do 3. IUI nebo už do IVF, tak jsem volala a říkám to sestřičce, tak mě objednala na další konzultaci ale odmítla mi podat žádost na pojišťovnu. Tak že se bude podávat až na konci května po konzultaci s dr, tak že červen asi padá a bude to až červenec ☹ No, možná naplánujeme na červen nějakou kratší dovolenou 🙂 Ty jdeš zítra na krev?

mia75
29. dub 2012

@zana21 Aa, to je vopruz, cakat tak dlho ☹ Ja som bola samoplatca, pri tom, kolko sa im zaplati, necakas ani minutu 😉 Nech Ti to rychlo utecie, dovolena je vzdy dobry napad 🙂 A to musis do toho isteho centra? Nezoberu ta niekde rychlejsie?
Zajtra idem na krv, uvidime, kolko bude HCG a ci si nepojdem polezat do spitala pri tom slabom krvacani.. Minuly rok som tam bola mesiac v lete, hroza 😖

marmina
29. dub 2012

ahoj holky, tak jsem se vrátila z prima víkendu, zítra se k rodičům vracíme spálit čarodejnici a odstartujeme zaláskovaný měsíc pod třešní 😉

@mia75 je skvělé, že se ti po dnešním testu opět vrátil optimismus! na zítra držím palce, ať to máš už oficiální 🙂
@zelvik obdivuji tvojí trpělivost!!! příště zkusím taky vydržet 😉
@rory_g škoda, že to nejde nějak popohnat, čekání je naprd...už mi to taky začíná být dlouhé 😒

marmina
29. dub 2012

Vítám zana21 v naší malé skromné tabulce 😉
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 15.5. výsledky imuna, 30.5. konzultace před 1.IVF

Miminko si moc přejí:
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben (neúspěšný ET 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. IUI – tak se nám zítra hezky oplodni 😉
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, dnes 29.4. našla na testu //, kontrola krve 30.4. – držíme palce!

@zelvik (Pha Podolí) ET 19.4. (1 E), 3 E zamrazena, testovat má 3.5.
@vall83 (CAR v Německu) OPU 29.3. (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), kontrola krve 3.5.
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen (neúspěšné), 3 E zamrazena, 3.5. výsledky imuna, 20.5. stimulace na KET
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor (nedošlo k ET), 2.IVF začátkem května
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 7.5. UZV před KET
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 8.4. ET (1.IVF – neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, krev 20.4. – oficiální potvrzení těhu, další kontrola 9.5.
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), 6.4. - potvrzeno těhu, UZV 20.4. 7+6tt
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), 30.3. - potvrzeno těhu, UZV 18.4. - 6+6tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi!

zana21
29. dub 2012

@mia75 No, nechci měnit car. Myslím si, že jeden měsíc sem tam, už mě nezabije 🙂 Alespoň tady od Vás pochytím spoustu zkušeností 🙂 Můžu se zeptat, čím jsi stimulovala? Moc moc držím palečky na zítřek, ať je HCG pěkně vysoké 🙂
@marmina Děkuji za přidání do tabulky, jsem moc ráda, že teď k vám už patřím trochu oficiálněji 🙂

evikj33
29. dub 2012

Ahojíček všem.@saraha2 No ja jsem Porek sela prvně(teprv leze a musí se přetrhat)tak jsem zvědava 😕 Jinak jsem dnes zasadila kedlubny a salát a ráno jsme byli v ZOO,masakr,malem jsme se nedostali na parkoviště.Nakonec bylo fajn. 🙂

evikj33
29. dub 2012

@mia75 Mooooc gratuluju a přeju at je vše jak má po celé těhulkováni 🙂

evikj33
29. dub 2012

@martinka87 Ty nestresuj a nech si testění na hezký datum 1.5.at máš pěknou vzpomínku.Není nic ztraceno 😉

evikj33
29. dub 2012

@saraha2 Málem bych zapoměla tfuj,tfuj,tfuj Na zítřejší IUI,třeba to bude to pravé,co ty víš. 😉

rory_g
autor
29. dub 2012

@zana21 možná hned začneš stimulovat, záleží, jak na tom budeš s MS 😉 Mě dr poslala žádost na pojišťovnu, ale musela jsem čekat a jít na utz cca 3 dny před MS, aby zkontrolovala jestli nemám cysty a tak..
@vall83 vůbec nemusíš nic cítit, buď v klidu a pozitivně naladěná 😵
@marmina je to dlouhé, to čekání...ale co se dá dělat. Trošku mě to mrzí, mohli jsme zkusit IUI nebo něco, chápu, že asi na IVF musím čekat, ale to jednání...
@mia75 držím palce!!!

evikj33
29. dub 2012

@vall83 Pozorovat bys měla akorát něco dobrého na talíři,nebo v telce 🙂 🙂 🙂

martinka87
29. dub 2012

@evikj33 mas pravdu, na 1. Maje by to bylo krasne!!!! Tak bud budu pod tresni brecet radosti ci stestim.... 😉 snad opravdu jeste sance je! 😉

mia75
29. dub 2012

@zana21 Ahoj, jasne, ze nezabije 🙂 Mozes si este odpocinut a zacat sa bodat v lete 🙂 Ja som stimulovala Puregon 5 x 150, 2 x 125, Synarel 2-0-2, Prednison 1-1/2-0 a potom sa spustil hyperstimulak.
@saraha2 Nech sa pekne zajtra zakusne a nepusti 🙂 Teda, nepamatam si, ci davas jedno, alebo dve..
@marmina Optimizmus sa stale strieda s panikou, ale zase mi male dava(ju) sancu..

zana21
29. dub 2012

@rory_g No, já MS stejně bez injekce nebo prášků nedostanu. Tak že toho 30.5. si nechám i píchnout vyvolávačku. A nechceš ještě do gennetu zavolat a říct, že ti měla dr zavolat a prokonzultovat to s tebou a nestalo se, tak aby ji to vzkázali znova? Ty budeš také muset podávat novou žádost? Jojo, vím to čekání je naprd. Nám se vše zastavilo už v únoru a od té doby je mm pryč ☹ Už aby medicína byla tak daleko a šlo to bez nich 🙂 To je jen legrace 🙂

rory_g
autor
29. dub 2012

@zana21 já vůbec nevím, sestra mi řekla, že mi dr zavolá a nic...také bych byla ráda, kdyby to šlo bez nich jen doma s MM 😵 😀

saraha2
29. dub 2012

moc děkuju všem!!dnes mě píchalo na levé straně,ajaj..asi ten pregnyl..zítra ráno frčíme,tak se potkáme s
@mia75 😉 jinak nedávám ani jedno,ani dvě..jdu na inseminaci,takže jen spermijky 🙂
@marmina tabulka super!já mám v plánu zítra opíkat špekáčky,pokud teda nebude foukat ten severák,co dnes...snad nám to vyjde..jak se vrátím,tak budu informovat!

mia75
29. dub 2012

@saraha2 Ja uz som uplne zblbla. Jasne, ze inseminaciu. Tak nech sa zakusne spermia do vajicka a to sa dokotula do dělohy a tam sa zavrta 🙂 Teda dufam, ze pri IUI je taky postup

saraha2
30. dub 2012

tak jsme tam byli s manželem-dal materiál a jsem doma,naštěstí tam už byla laborantka,tak manžel šupajdil do práce a já tam pojedu na 11hod.sluníčko krásně svítí,tak vám všem čekatelkám a těhulkám přeji dobré ráno a
@mia75 tobě jen ty nejlepší zprávy dnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
30. dub 2012

@vall83 jak se cítíš??vše o.k.???

marmina
30. dub 2012

@saraha2 ahoj, tak to máte dobrý, to bydlíte kousek od CARu? my to máme vždycky výlet na půl dne (někdy i na celý den). Po OPU a před ET jsme dokonce přespávali v hotýlku 🙂
Tak opravdu moc držím palce, bylo by super, kdyby se ti teď zadařilo a nemusela jsi podstupovat další ivfko. Malá nevýhoda iui je v delším čekání na test, vydržíš to? 😀

zelvik
30. dub 2012

@saraha2 Ahojky,
tak držím palce na dnes.
@mia75 na tebe se dneska třesu zvědavostí. Honem honem zprávičky z krve!!! A jak se cítíš? Pozoruješ něco? Já do testu fakt ještě nejdu, ale pořád si říkám, že to asi nevyšlo.Ani ty prsa nemám citlivý...Prostě nic.
@rory_g Užij zatím sluníčko, ono ti to uteče a pak v létě budeš funět ve stínu s bříškem🙂

mia75
30. dub 2012

@zelvik Výsledky by mali byt poobede ale stále mierne krvácam, tak uvidíme 🙂 Kedy skúsiš testiť? Či až krv?
@saraha2 Drzime palce na 11:00. Aj budeš nejaký cas ležať? A kedy budeš môcť testiť?
Dnes má byť horko, ale vôbec nevadí, že budeme v stínu a v posteli. Pre malé všetko 🙂

saraha2
30. dub 2012

@marmina testovat nehodlám,testy doma nemám a ani kupovat nebudu!!!ani trošku nevěřím v pozitivní výsledek,takže tak nějak...
@mia75 já doufám,že ležet tam nebudu!!!už mám naplánovanou práci 😉 takže honem dom..ty to budeš mít kolem jedné hodiny,že??tak pak hned pisni!

saraha2
30. dub 2012

@zelvik děkuji!