1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

elleonor
23. kvě 2013

@majija aha tak tu laparku ti delaji, aby udelali misto, no ja jsem zvedava co bude se mnou, uz se mi kazdou noc za, ze shanim dr, aby mi rekla nejake info 🙂 Muzu se zeptat jestli byl od zacatku problem i tebe nebo spis manzela?

renda12
23. kvě 2013

@danny38

tak uvidíme jak říkám není to žádná hrůza,ale je to znepokojujíci..mám jinak 2emb. jedno má 80%a druhý má 20% tak uvidíme jak to vše dopadne🙂

malinka_02
23. kvě 2013

@martina_81 no dneska jsem 9 den a testovat se normalne boji. ☹ Tak to uz mas za chvilinku 😉
@danny38 dekuju moc 😉 Si moc hodna.. Ja o holkach vubec nic nevim co jste se prestehovali do tehu diskuse 😢

danny38
23. kvě 2013

@renda12 Držím moc pěsti 😵

danny38
23. kvě 2013

@malinka_02 Tak většinou když se něco děje podá sem někdo raport 😅 Já bych to zatím nazvala "Ticho před bouří" 😀
Netestuj ať se zbytečně nestresuješ 😉 Já si dneska užila, včera byla malá na očkování a dnes samozřejmě reakce, měla teplotu 38° , pak se dvakrát pěkně posrajdila, k večeru byla protivná a teď už spí a vydrží jí to doufám až do rána 😀 no a mě pěkně mezi tím rozbolela hlava 😝

malinka_02
23. kvě 2013

@danny38 no mas to krusny ale vis jak.. Co my bychom za to dali 😉 No kdyz rodila Sara tak tu jeste byla stara parta.. Ted uz nikdo ☹ Ale Mirka da urcite hned fotecky 🙂

danny38
24. kvě 2013

@malinka_02 Tomu taky věřím, že Miruš se podělí o fotečky malinké 🙂 Jsem zvědavá kdy to bude. Mě od včera večer bolí hlava a ráno mi bylo pěkně blbě, ale už je to lepší. Připadám si jako kdyby mě někdo přetáhl holí po hlavě 😝
Neboj, dočkáš se tady těch všech starostí a radostí, budeš skvělá máma 😉

melisska
24. kvě 2013

Pozdravujem vás dievčatá 🙂 my sa drzkame, sme 12 tt 6 den a sme obaja vporiadku 🙂
@danny38 nádherné bábätko 🙂
@malinka_02 ako sa máš moja ?
Pribúdajú tu mamičky 🙂 to je krásne 🙂

danny38
24. kvě 2013

@melisska Teď ti tam ty tt týdny budou skákat strašně rychle 🙂 je moc dobře, že jste v pořádku a jen tak dál 😉 myslíme na vás 🙂

adriene
24. kvě 2013

@melisska Na Tebe stale myskim a gratuluji... Vsak te delsi dobu sleduji v jine diskuzi... Samozrejme potichu a tesim se z tveho stesti. Je to krasa 🙂

melisska
24. kvě 2013

@danny38
@adriene ďakujem. 😉

evikj33
24. kvě 2013

@melisska Tichounce gratuluji ke krásnému překvapení 🙂

evikj33
24. kvě 2013

@malinka_02 Tak snad jsem nic nepopletla a mohu i tobě tichounce gratulovat 😉

malinka_02
24. kvě 2013

@evikj33 dekuju koukam jaky jste tu vsichni detektivove 😀
@melisska
@danny38 holky ja dnes 10 den po et 5 denni blastocysty tak se modlim!

melisska
24. kvě 2013

@malinka_02 jeeej držím palceky🙂 pruh pfuj pfuj 😵 😵 😵

mmirunda
24. kvě 2013

@martina_81 Ahojky Marti, i já na Vás stále myslím 😉 ale teď hlavně čekám, až konečně porodím 😉 Je to už náročné 😉 Ale už se Vám to taky pomalu blíží.

mmirunda
24. kvě 2013

@malinka_02 ♥♥♥ - posílám pro štěstí 😉

zelvik
24. kvě 2013

@malinka_02 no já už ti psala, ale ať to máš i tady - pšššššt, ale jinak velká gratulace!!!!!!!

malinka_02
24. kvě 2013

@mmirunda
@zelvik dekuju holky!

melisska
25. kvě 2013

@mmirunda jej moja ako to rychlo ubehlo už bude bábätko s nami 🙂 držíme palceky🙂
@zelvik tak isto 🙂)) krása
@evikj33 ďakujeme 🙂
@malinka_02 posielame srdiečko 🙂)))

melisska
25. kvě 2013

@mmirunda moja kedy si si v tehu dala urobiť melir - vlasky? Máš krásne fotky s bruškom 🙂
Mne by bolo tiež treba dofarbit, ale vraj to nieje dobre ?

mmirunda
25. kvě 2013

@melisska Děkuju za pochvalu foteček, melírek jsem si nechala dělat cca v 35týdnu 😉 abych byla k porodu krásná 😀

melisska
25. kvě 2013

@mmirunda 🙂 😉

malinka_02
25. kvě 2013

Holky tak dneska duch o dost slabsi :( mam strach aby to nebylo jak minule.. Mam totiz mamatest ale je jiny nez vcerejsi nejska nova edice.. Ach jo.. Presne jak minule..

irennn
25. kvě 2013

@malinka_02 zkus se beruško, radši dva tři dny netestovat...ono tě to ještě víc zbytečně vystresuje...já to taky tak měla...první den silnej a druhej den slabší a nic to neznamenalo. Držím palce, moc bych ti to přála!!!!

malinka_02
25. kvě 2013

@irennn no kdo to ma vydrzet ze.. Dekuju..

renda12
25. kvě 2013

@danny38

tak jsme natom skoro stejně já mám desátý den zítra po 2emb.starých pět dnů🙂

maxilienka
25. kvě 2013

@renda12 a dala si testik? drzim ti moc moc palecky, aby to vyslo 🙂

zelvik
25. kvě 2013

@melisska Moc děkuju. Já byla taky na melíru - a taky to byl tak nějak 35. týden 🙂 Do té doby jsem tam dvakrát během těhu dala umývatelný barevný šampon - cca na 20 umytí.
@malinka_02 už ty testy chvíli nech a odpočívej - kdy jdeš na krev?

renda12
25. kvě 2013

@maxilienka

jj dělala ale zatím to nechci moc říkát mám strach to zakřiknout,ale asi podle tohodle co píšu poznáš jak asi dopad🙂 ví to manžel a nikdo jiný čekáme do čtvrtka na krev,ale myslím že to bude dobré doufám teda🙂