1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

renda12
25. kvě 2013

@malinka_02

už to nechej být nebo si ho udělej až tak za tři dny dřív to nemá význam a proužek bejt nemusí a vyjít to může🙂

adriene
25. kvě 2013

@melisska 😀 Já zvládla melír někdy kolem 8-10.tt a pak kolem 28.tt a úplně v poho 😉

danny38
25. kvě 2013

@malinka_02 V klidu kočko, prď na testy a dej si alespoň do pondělí odpočinek 😉 Strašně moc ti s Andulkou mačkáme pěsti, tak tfuj, tfuj, tfuj 😵

cassis1
25. kvě 2013

Zdravím všechny budoucí maminky. Nemůžem otěhotnět, budeme to muset řešit, gynekolog mi doporučil v tuto chvíli laparoskopii, ale stejně si myslím,že budeme muset podstoupit IVF a s tím souvisí můj dotaz co mě vlastně všechno čeká, tedy jestli musím mít nějaké testy než půjdu do Caru a jaké testy, vyšetření jsou vlastně třeba? Budu ráda, když mi v tom uděláte trochu jasno. Děkuji moc.

irennn
25. kvě 2013

@cassis1 Když si najdeš jakoukoliv kliniku,tak to tam máš všechno srozumitelně vysvětlený....zkus na nějaké stránky mrknout,pročti si to a pak,co ti třeba nebude jasný,holky ti poradí...takto je to hrozně obecný!

adriene
25. kvě 2013

@cassis1 Nam, kdyz to "neslo", tak me muj dr. kompletne vysetril a kdyz zjistil, ze z me strany nic, odeslal meho muze na spermiogram. Tam to vyslo dosti bidne, tak jme si vybrali CAR. Tam uz jsme sli s vysledky spermiogramu a me vysledky: hormonalni profil, stery, cytologie, chlamidie... V CARu si pak neco udelaji jeste cerstve znovu a o neco to doplni 🙂

cassis1
25. kvě 2013

Děkuji holky, no právě u Car kteru jsem si našla mají napsáno ,že všechna potřebná vyšetření jsou zajištěna u úvodní konzultace a dám už jsem nehledala a rovnou se dotázala tady.
Co znamená,že dopadne spermiogram bídně :( Tak jak píšeš Adriene všechny ty testy jsi si navyžádánínechala udělat u gynekologa nebo ti to gynekolog dle zvážení navrhne sám?

adriene
25. kvě 2013

@cassis1 On mi to proste sam udelal a nez jsem sla do CARu, tak mi udelal vypis z karty. - na mou zadost (to jsem platila cca 200,-).
Spermiogram manzela vysel tak, ze mel male mnozstvi spermii, prumerne pohyblivosti, nastesti dobre kvality. Mnozstvi ale nebylo ani na inseminaci, tudiz jsme rovnou volili IVF. Ale to uz s tebou pak proberou v CAR, co je nejvhodnejsi 😉

malinka_02
25. kvě 2013

@zelvik kdyz tam konecne neco je tak je nenecham 😀 Jdu v utery..

malinka_02
25. kvě 2013

@renda12
@danny38 no hokky rada dobra ale ja sem hrda ze sem to vydrzela do 10 dne a ted fakt uz nevydrzi .. Uz jednou mi duch zeslabnul a bylo po vsem tak aspon se chci ujistovat ze tam je..

danny38
26. kvě 2013

Holky, která zná mmirunda, tak Miruš už je v porodnici 🙂 zatím otevřená na 2 cm, kapou jí atb a kontra po 5 - 8 min. Dneska se Anička narodíííí 😵

renda12
26. kvě 2013

@malinka_02

tak pak pisni jak jsi dopaDLA🙂

malinka_02
26. kvě 2013

@danny38 jeee ;)

danny38
26. kvě 2013

@malinka_02 Kočenko, já viděla tvé album a jsem tak strašně šťastnáááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

malinka_02
26. kvě 2013

@danny38 mamatesty teda zklamani ale ten rapi vypada dobre, dekuju moc, ale porad se strasne bojim!

danny38
26. kvě 2013

@malinka_02 Chápu, že se bojíš, ale teď když si to tak vybavuji, tak předtím ty pokusy, měla jsi tam vůbec někdy //?

malinka_02
26. kvě 2013

@danny38 prave jen jedno 6 den po ketu jemze to byl 10 den po ovitrelle a ty dusi byli asi z toho a pak zmizeli, jinak nikdy..

danny38
26. kvě 2013

@malinka_02 No a tentokrát už je to pěkně dlouho po Ovitrelle, takže tohle jsou jasně miminkovské // 😵

maxilienka
26. kvě 2013

@renda12 jasne - takze nech ten cas do stvrtka zbehne! Moc moc ti to prajem a dufam, ze o par mesiacov budem na tom podobne ako ty 😉

renda12
26. kvě 2013

@maxilienka

🙂 přeji to všem přesně už to do črtvrka vydržím to je pár dnů to nejhorší je už zamnou🙂 ted už to letí jako voda manžel dneska odletěl do ruska a dojede ve středu večer a ve čtvrtek už pofrčíme spolu jen mám obavy když to vjde co řeknou v práci jsem tam vedoucí a docela tahoun 10člené skupiny lidí takže nevím nevím ani se mi tam pak nechce chodit 🙂

malinka_02
26. kvě 2013

@danny38 musi byt!!!

malinka_02
28. kvě 2013

Holky hcg je 485 🙂
Utz mel byt 7.6.ale jdem na svatbu tak rikala at prijdu 6.6. Ze budu klidnejsi a ze vyska hcg vypada ze by to melo byt ok.. Nevim jak to tedy pozna ale snad jo 😀

A teda mamatest mi s 485 ukazuje sotva slabou carku!

maxilienka
28. kvě 2013

@malinka_02 hurá, gratulujem, to je úžasná správa. Dúfam, že sa tu s tým tehulkovanim roztrhne vrece! 😀

malinka_02
28. kvě 2013

@danny38 Holky jak se k vam dostanu? 😀 At vidim po dloooouhe dobe stare tvare 😵

danny38
28. kvě 2013

@malinka_02 Kočko tak to si asi budeš muset počkat na Miruš @mmirunda 😀 ta má zřejmě nějaká zakladatelská práva 🙂 ale neboj, ona se tu určitě už brzy ukáže 🙂 já si myslím, že je buď zítra nebo nejpozději pozítří pustí. Moc se na tebe všechny těšíme 😵

malinka_02
29. kvě 2013

@danny38 dekuju 😉 tech par dni uz to po pul roce vydrzim 😀

danny38
29. kvě 2013

@malinka_02 😀 No a jaké máš vlastně teď pocity? 🙂

malinka_02
29. kvě 2013

@danny38 no ted? Desny strach 😀 Jeste 8 dni do utz a pak buh vi kolik do dalsiho!!!

danny38
29. kvě 2013

@malinka_02 Ten začátek je takový víc nápor na nervy, ale neboj s naší koníkovskou podporou to překleneš ani nebudeš vědět jak 🙂 Ono to vážně všechno strašně utíká, to uvidíš sama jak ty těhu týdny budou naskakovat 🙂

malinka_02
29. kvě 2013

@danny38 to doufam ze uz bude 14tt 😀