1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
4. srp 2012

@danny38 ahoj já ted koupila femibion 400 ale je teda pekelný drahý../ co bych pro mimi neudelala .. Cca 530 Kč ale beru ho obden.. A mezi tím dám vždy 2 tablety obyčejné listovka.. Tak mi to doporučila lékárníce... Pry je to nej pro mimi... . Na vývoj mozku atd....

ivapo
4. srp 2012

@saraha2 já vím.. Kdyz boli prsa tak je to snad dobře znamení..

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 jééé děkuju ♥♥ Pak (pokud to vyjde - MUSÍ!!!! ) tak budeš mít zásluhy 🙂

saraha2
4. srp 2012

@ivapo říkám si to,tak snad...řetla jsem,že bolest prsou je ze zvyšujícího estrogenu...kéž by,kéž by....

mmirunda
4. srp 2012

@saraha2 Jsem přesvědčená, že to to vyšlo kočko 🙂 Muselo. Miminko tam má peřinku, pospravovanou 😉

saraha2
4. srp 2012

@mmirunda ještě,že doma nemám test..už bych beztak letěla na wc 😀

ivapo
4. srp 2012

@saraha2 kolikate že den po?

pawlla
4. srp 2012

@mmirunda
@malinka_02 no snazim se nenrvovat. Ja mam jit 24.8 na ket ale ms jsem dostala o 5 dni drive tak to bude asi o pet dni driv ale oni nejsou schopni mi poslat novej rozpis jak mam brat leky tak me tam jeste haraji na uzt 😖

pawlla
4. srp 2012

Jste takovej blbejmdotaz muzu dostam ms pokud beru estroferm ?

melisska
4. srp 2012

@pawlla ja som skor nedostala az ked som lieky vysadila, teraz som brala utrogestan a dostala som skor

pawlla
4. srp 2012

@melisska no ani mi o utrogestanu nemluv taky jsem ted dostala ms driv a kvuli tomu mam peknej problem a zas musim az do brna na UTZ

melisska
4. srp 2012

@pawlla do ktoreho centra v brne chodis? ja reprofit, idemem este raz skusit v septembri

malinka_02
4. srp 2012

@radula12 ja jdu taky 9.8. Prsa me boli dost ale na dotek v podprsence sami nic..Ja jen 1 a nerekli mi kolika ale 4 denni a 4 mmrazacky,my chceme 4 pokusy tak sme dali jen 1..
@evikj33 a kdyz rikas ze te brali nevolnosti od zacatku tak od kdy?
@saraha2 ja nevim to vis ue porad verim!!! Ale nemam dobry pocit..

pawlla
4. srp 2012

@melisska no ja chodim do car unica prvni ivf nevyslo a ted mam jit na ket no tak uvidim v pondeli leky mam jz doma vsechno tak kolem toho 20 by mel byt ket

petris82
4. srp 2012

@danny38 myslim ze stal asi kolem 360kc - 110 tablet +darek maly kremik na strie. Jsou to dost velky tablety a musim je hoooodne zajidat a i tak je mi potom vzdy trochu spatne. Beru je uz asi mesic.

malinka_02
4. srp 2012

@pawlla a toho 24.8. jsi mela byt kolikaty dc?

tulipanek82
4. srp 2012

Ahoj holky!Tak ja vam chci nahlasit od vcera pozitivni tehotensky test! 😵 Mam trosku nervy,protoze jsem zacla trosku spinit a poboliva me podbrisek,ale v pondeli jdu na HCG,tak se to rozsekne....Volala sjem si do Heliosu a pani koordinatorka me uklidnila,ze se to pry stava a nemusi to znamenat nic spatneho,tak doufam...Mely jste to taky nekdo takhle?

tulipanek82
4. srp 2012

@saraha2 Ja jsem si test prave radsi taky nekoupila,abych netestila driv...znam se 😀 kdyby mi vysel test negativni,tak bych se zblaznila a urcite by to mimiskovi jen uskodilo...jinak fakt je,ze taky citim neprijemny napeti v prsou,tak asi to je miminkem... 😵

radula12
4. srp 2012

@malinka_02 my jsme měli jen dvě, takže jsem šla do obou ....raději 😎 bála jsem se, že když mi to jedno zamrazí, že po rozmrazení nebude dost kvalitní, měla jsem šílené dilema a do poslední minuty jsem nevěděla jak se mám rozhodnout....

danny38
4. srp 2012

@petris82 Aha, oni jsou ještě novější GS Mamavit Prefolin + DHA, měli by to být tablety a k tomu ještě kapsle, ale asi budou pěkně drahé 😒 Možná bych je vyzkoušela, podle toho co píšou obsahují samé důležité věci 🙂 A ty tablety by se prý měli dát dobře přepůlit 🙂

mmirunda
4. srp 2012

@tulipanek82 Jéééé potichu gratuluji. Ať je nevyplašíme 😉

mmirunda
4. srp 2012

Něco zajímavého na počtení. Idiotismus našich politiků!!!! Chtějí se nám míchat do IVF http://brno.idnes.cz/zruseni-anonymity-darcu-va...

radula12
4. srp 2012

@mmirunda no coment, to zase řeší ti, kterých se to vůbec netýká ....

malinka_02
4. srp 2012

@tulipanek82 je to je skvely! Gratuluju a to si testila kolik dni po ET a kolik si mela embryek? Ja testila vcera a negativni..A dnes me boli bricho na MS..Tebe taky boli jako na MS?Ja mam krece presne jak pred ms..

malinka_02
4. srp 2012

@saraha2 tebe taky boli bricho jako na ms?
@radula12 ja nechci prihut o 4 pokus a dvojcatka bych taky rada ale tehotenstvi byva tezke tak nechci ani riskovat staci mi 1 zdrave miminko!

pawlla
4. srp 2012

@malinka_02 to ma byt 19 DC Takze by to melo byt ne 24 ale 19 podle toho jak jsem dostala ms no uvidim jake datum mi reknou v pondeli

petris82
4. srp 2012

@danny38 aha, tak ty muzou byt docela dobre. Tak je muzes prubnout. nekdy davaji darek ten kremik nebo i flasticky. jinak to prepuleni...ja sem se uz naucila spolknout tu tabletu velkou, ale pak v brise mi dela zle. jako kdyz si vemes prasek na prazdny zaludek a je ti z toho na zvraceni, tak to mam, ale s plnym zaludkem. Nicmene,zvykam si a fakt hodne zajidam. 😉 tak asi nez otehotnim, tak ze me bude velryba 😝

mmirunda
4. srp 2012

@radula12 přesně tak 😠 😠

danny38
4. srp 2012

@petris82 Já dostala vzorek i na krém, ale já už si koupila ještě předtím Elasti-Q, jsou na něj skvělé recenze tak uvidím 🙂 No ty vitamíny vyzkouším, jsem zvědavá jestli mě budou taky tlačit v břiše 😀

danny38
4. srp 2012

@tulipanek82 Potichoučku gratuluji a držím pěsti na pěkné hCG 😉