1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
9. srp 2012

@mmirunda 😀 😀 😀

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda noo tak ten mi rek ze jsem blazen a smal se 😀 ale male se to hrozne libi porad se pta kdy tam dame nejake miminko 😀

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla tak jasně, že malé se to líbí 😉 A hele jak často jezdí ten tvůj chlap domů?

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no vetsinou kazdej tejden na 4 dny ale kdyz maji velkej projekt nebo neco finisujou tak je pryc par tydnu

saraha2
9. srp 2012

@verry já chtěla vidět dálnici!!! 😉

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla tak hlavně že se aspoň vidíte, musí to být na palici. Ale zase se aspoň nehádáte ne?

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda já píchala injekce vždy kolem té 18hod..doktorka říkala,že hodina sem,hodina tam jim nevadí..ale pregnyl musí být přesný..

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda ne osobne se nehadama jen vyjmecne pres skype 😀 Je to na palici no ale tak v cr by tak dobrou praci nesehnal

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 tak já uvidím, co budu mít v rozpise a budu se podle toho řídit 😉 jsem na to zvědavá, strašně se to blíží ☹ Se Vám tady nervama brzo složím

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla ale já si právě myslela, že se moc nevídáte, tak jestli bývá každej týden pár dnů doma, tak to jde 😉 To tě ani nestihne nasrat 😀

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda hodinu si určíš sama,kdy píchat podle toho,jak to bude vyhovovat tobě 😉 nebooj!!!my tě budeme podporovat a mačkat pěstičkyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 V to doufám 😉

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 snažím se na to nemyslet, ale nejde mi to no ☹ Kór když teď o ani neutíká v práci. V sobotu mě mamka vyveze na chatu a vezme do lesa na hříbky, abych přišla na jiné myšlenky a pročistila si hlavu

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda my se chystáme na hříbky už tak 3týdny 😀 zítra pracuješ?

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no driv byl doma jen od patku do nedele ale rikala jsem mu ze jestli chce dite tak se treba snazit a by doma vice 😀 ne jedinej kdo me stve jsem ja sama nervy uz pracujou v pondeli mam volat embyologovi a rict mu teda jak na tom jsem a az teda pripravi miminka 🙂

evikj33
9. srp 2012

@brusinka Neboj Pregnyl už to není,ja testila od 5dne po ET a čárka sílela,nejlepší je to Obden od toho 8dne.Držím pěsti at čárka sílí.Víc už asi neovlivníme pokud je to OK,tak to pěkně poroste.Tichounce gratuluju. 🙂

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 jj pracuju, jsem tam od devíti asi do čtyř, stavíš se???

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla Tak to můj je taky jakž takž v pohodě, zatím plaším já ...

melisska
9. srp 2012

@mmirunda asi si na tom lepsie ako ja, mna desi, ze viem do coho idem 😀 😀 😀

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda uvidím,jak budu stíhat,tak bych nakoukla 😉 ráno jdu na ultrazvuk,pak s kamoškou na plk

mmirunda
9. srp 2012

@melisska tak možná to lepší je, to je fakt 😀 😀

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 tak se stav, něco pro tebe mám 😉

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda já byla teda poprvé víc vyplašená...víc vynervovaná...z narkozy jsem měla hrůzu..ted už jsem věděla,do čeho jdu,tak to bylo lepší..

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 Tak já jsem vyplašená, protože když mi to stejně všechno převyprávíte, tak to stejně nebude tak jako když si to pak zažiju sama, takže bych lhala, kdybych řekla, že nemám strach

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda jasně..já to měla načtený..a stejně jsem byla paf ze všeho...

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 možná je lepší nad tím moc nepřemýšlet, nic nečíst a brát to tak jak to je 😖

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda no..ale zase info odsud je dobré..můžeš porovnat atd..já jsem teda asi úchyl,protože jsem si před laparo kukla na netu na průběh operace 😀 abych věděla,co se mnou budou dělat,až usnu 😀

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 ty jsi normálně sado maso 😀 😀 Já to raději vědět nechci, pak z toho zase budu mít divoké sny 😕 😕

danny38
9. srp 2012

@saraha2 No naprosto parádní dálnice, moooc se těším na tvůj zítřejší UTZ 😵

danny38
9. srp 2012

@briuska Já to vidím pozitivně 🙂 Sice jsem měla Ovitrelle, ale nedočkavě jsem testila 6. den po ET, měla jsem ducha a pak už to jen sílilo 😀 Takže já myslím, že ten tvůj duch je už těhu 😉