1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla To jooo to jsou, ale finančně a prostorově to zase tak pěkné nebude víš ... dost nad naše možnosti, ale nějak to zvládneme. Snad rodina trochu pomůže ...

melisska
19. zář 2012

@malinka_02 aj ja mam dovcu 😉

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 To nemůžeme prodat rychleji, teprve v květnu to bude 5 let co to Martin se ségrou dostali v dědickém řízení a když by to prodali dřív než po těch pěti letech platí se vysoká daň státu, něco kolem 450 tis ☹ Takže musíme vydžet

mmirunda
19. zář 2012

@melisska Jsi dobrá, já bez testů nemůžu žít 😀 😀

melisska
19. zář 2012

@mmirunda ja prave naopak , mozem 😀

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda urcite jo kdyz mas hodne rodice a tak a proc se vlastne neprestehujete do toho do ku do opavy asi kvuli manzove praci ze ?

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla jojo Martin tam zpátky nechce a hlavně má tady práci, jinak bych tam šla. Barák je nádhernej i se zahradou ( mimochodem máš FB? tam mám i fotky ), božskej klid, pro děti jako dělaný, jenže tam je i problém nějakou práci najít ... a byla bych daleko od mamky, která mi bude hodně pomáhat 😖

saraha2
19. zář 2012

@malinka_02 jj,devátý den poprvé,protože jsem do 7dne špinila,ta a nevěřila,že to vyšlo,ale mě holky tady donutily jet koupit test a testnout!a byl tam duch..a ten tam byl ještě dlouho..HCG rostlo pomalu..

evikj33
19. zář 2012

@mmirunda Rodina určo pomuže a pak se stavíš pro balík věciček nadoma u mně až pojedeš prodávat do Opavy 🙂 Já ted dokupuju jen pár kousku na parádu a je to rozdíl,než pořizovat vše nové a dvojmo.Postýlku mám ještě pomně a druhou budu mít pujčenou od bratrancovi ženy,taky nějakou zavinku,peřinku a polštář,odsávačku a balík věciček mám po malém a od rodiny,vaničku taky po malém kočárek máme od známejch za babku i s vajčkama pro mimi a zimníma zavinkama do sedaček od Emitexu,kombinézky mám z bazárku(jsou jako nové).Dnes je spousta možností a člověk pokud není jen na značkové oblečky muže docela dost ušetřit když veme sem tam něco z bazárku. 😉

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 No jasně, budeme dědit po Vás 😉 nemám s tím problém. Nejsem magor na značkové věci ani nemusím mít všechno nové. Nějak to dopadne. To je to poslední co teď řeším 😉 Ale i tak věřím, že to bude mazec, ale dáme to do kupy. taťka slíbil nějaké penízky a mamka taky určitě pustí chlup 😉 a holt si vezmeme když tak půjčku 😀

evikj33
19. zář 2012

@adriene Pokud je to zvracení tak často a hodně,taky to není dobré,skoč radši k dr.daj ti nějaké čipky(algifen nebo torekan) Vyplavují se nežádoucí látky.Opatruj se a dej vědět 😕

evikj33
19. zář 2012

@mmirunda Jasan že to nějak dáte,já taky na začátku plašila co a jak bude a ted už si ani neumím představit že by nebyly dvě 🙂 Je to počáteční šok a jak říkala babička kde se nají 3nají se i 4.To ostatní je až druhotné.Mi budem muset pořešit auto,na začátek to nějak dáme s tím co máme,vajčka a podsedak vejdou,ale dvě sedačky a podsedak už by asi nevešly.Takže příští rok to nějak pořešíme. 😉

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 My ani to auto nemáme 😀 😀 o starost míň, nemusíme řešit sedačky 😀 😀

evikj33
19. zář 2012

@mmirunda No a hned máš balík ušetřenej 😀 Dnes mně stávkuje žehlička,mám ještě koš pidi věcí na dožehlaní,manža se nacpal objedem tak se mu nechce.To jsem stihla 2koše ráno vyžehli i když ten závěr už byl bojovej,pořád mně problikávalo nahřívání a prskalo to nějak 😅

mmirunda
19. zář 2012

@evikj33 Noo žehličku už mám taky dlouho, tak se děsím kdy mi vyflusne 😀 😀 stejně tak jako pračka 😀 😀 lednička kiksla v loni.

adriene
19. zář 2012

@evikj33 No snazim se to nejak zvladnout... zitra mam mitten screening, hlavne abych tam dolezla 😒

kive76
19. zář 2012

@mmirunda tak to mi do budoucna taky ne...protože auto taky nemáme 😀

mmirunda
19. zář 2012

@kive76 No vidíš a o starost míň 😉

malinka_02
19. zář 2012

@mmirunda ja myslim ze se to na dedictvi nevztahuje jen na koupi.
@adriene tak ti zitra drzime palce aby to vsechno dopadlo skvele!

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 právě že vztahuje ☹ jinak už by byl prodanej dávno ...

kive76
19. zář 2012

@mmirunda máš pravdu vztahuje, taky jsem už o tom slyšela...

mmirunda
19. zář 2012

@kive76 No právě ... vztahuje, ale hned jak to uplyne, tak barák jde na prodej ...

malinka_02
19. zář 2012

@mmirunda tak to dedi z nejakyho vzdalenejsiho kolene? Manzrl takhle zdedil po tatovi a neplatili sme to.

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 Nene, po mamince ...

malinka_02
19. zář 2012

Holky me poboliva pekne bricho na MS..☹

melisska
19. zář 2012

@malinka_02 to je dobre, nieco sa v nom deje 😉

adriene
19. zář 2012

@malinka_02 Dekuji moc 🙂

adriene
19. zář 2012

@malinka_02 Mne take hodne bolelo bricho a MS to nebyla 😉

mmirunda
19. zář 2012

@malinka_02 Buď v klidu, první dny mě to taky bolelo jako by červená měla přijtí každý den a trvalo to cca 3 nebo 4 dny 😉

malinka_02
19. zář 2012

@melisska no kez by!
@mmirunda tak to je divny mi ho prodali a nic sme neplatili ze to po dedictvi neni..tak nevim..
@adriene tak doufam ze to bude dobry..

Ja tu mam dnes kadernici a prisla nachcipana tak doufam ze se nenakazim..