1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
21. zář 2012

Dobré ránko 🙂
@mmirunda co to jako bylo, prý "já nějak nevím jestli sílí" 😀 😀 😀 a na fotce to tříská do očí 😀 😀 😀
@melisska kdy jdeš na tu krev? 😉
@absti tak kde Tě mám, kdy máš ten KET?? 😉
@saraha2 už bez Utroše, to to letííí 😵

danny38
21. zář 2012

@saraha2 No, po amniu jsem konstatovala, že když jsem na tom byla před 16-ti lety, byla to procházka růžovým sadem. Tentokrát to bylo hodně nepříjemné a navíc ten genetik (mimochodem velice uznáváný i v zahraničí) už hodně zestárl a když jsem viděla jakou trpí zvláštní koordinací rukou a i celého těla, bylo mi ouzko. Nakonec tam teda tu jehlu zabodl a já jsem si říkala, že snad musela vylézt až zádama. Ještě že mi pak druhý doktor po odběru, udělal takový rychloultrazvuk a pustil mi srdíčko nahlas, alespoň jsem měla jistotu, že to mimísek zvládl bez úhony.

malinka_02
21. zář 2012

@saraha2 ahojky si moc hodna e dneska zas citim takovy pocit beznadeje ze to nevyslo..jeste sem si rano blbka zmerila BT a byla jen 36,7 to nemivam ani kdyz sem po ovulaci normalne..proste takovy vnitrni pocit..a utedovala sem se ze hned rijen a listopad zkusime ty nase nanucky ale zase si rikam jestli si nezajit na imunologii..nejradsi bych pokracovala v ket a mezitim sla na imunologii aby sme to vedeli pred dalsim ivf..ale zase me dali ted v caru prednison 1/2 denne tak si rikam co vic mi v caru muzou dat po imunologii? Jinak dnes bricho nic zatim..

mmirunda
21. zář 2012

@rory_g Noo mě se to nezdálo, když jsem je srovnávala no 😀 😀

malinka_02
21. zář 2012

@melisska ja taky..uz mam od rana pocit ze to nevyslo zase..

rory_g
autor
21. zář 2012

@malinka_02 nic nevzdávej 😉 Já brala z imunologie Prednison a Pentomer.
@mmirunda no aspoň jsem se hned po zapnutí noťase pořádně zasmála 😀

mmirunda
21. zář 2012

@rory_g No vidíš, já to dělám pro tvé duševní zdraví 😉 Ale řeknu, ti, je to závislost a děsně napinávý, dělat každej den ráno test 😀

melisska
21. zář 2012

@mmirunda asi nijako 😔

melisska
21. zář 2012

@rory_g 1.10 idem na krv

mmirunda
21. zář 2012

@malinka_02 Ty jsi strašná ženská, hoď teploměr po psovi a přestaň zlobit!!! A mysli pozitivně. Copak by prcci chtěli takhle negativní mamču? Nahoď na ksichtík úsměv, pohlaď bříško a věř těm prdelkám trochu

melisska
21. zář 2012

@mmirunda 😀 pekne si to malinke napisala 😀 😀 😀

mmirunda
21. zář 2012

@melisska 😀 😀 protože mě zlobí

kive76
21. zář 2012

@saraha2 já po prednisonu mám 8 kg..

kive76
21. zář 2012

@mmirunda to ráno na Kladně + 🙂 5 stupňů

kive76
21. zář 2012

@malinka_02 neboj, bude to o.k.

mmirunda
21. zář 2012

@kive76 Taky pěkná kosa 😖 Nemám tohle ráda, ráno zima jak v Rusku a odpoledne 20, to je na rýmu jak dělaný ...

zelvik
21. zář 2012

@adriene Aha, tak to děkuju za objasnění situace. A byla jsi pořád na Mělníku v nemocnici? Teď jsi na rizikovým, jak jsi psala viď?

kive76
21. zář 2012

@mmirunda a pak už budeš jenom blinkat 😀 při dětech... 😀

rory_g
autor
21. zář 2012

@mmirunda jj, já jsem taky nemohla dospat, jak jsem se třásla na test 😀
@melisska tak to bude fajn, já mám zrovna kontrolu, takže pozitivní 😉

mmirunda
21. zář 2012

@rory_g 😀 😀 aspoň nejsem jedinej magor, ale mám jich ještě dost, na každej den až do středy jeden a ve středu mám tři 😀

zelvik
21. zář 2012

@malinka_02 Hele nestraš jo? Já teda teplotu neměřila, nějak se mi do toho "blemcu", co tam je z Utroše, nechce strkat ještě teploměr 😉 . Taky beru 1/2 prednisonu a kyselinu listovou. Břicho cítím tak nějak průběžně a tlačí mě nepříjemně kalhoty. Navíc dneska mám pěkně studené nohy, tak doufám, že nenastydnu.Už se docela těším na víkend, až se zase budu trochu víc válet.

kive76
21. zář 2012

@mmirunda to jo a příští prodloužený víkend má být taky vedro..kolem 24 stupnů

absti
21. zář 2012

@rory_g
ahojky no já právě nevím kdy na KET půjdu. Tohle pondělí jdu na ultrazvuk kdy budu 10 den od mrchy a to by mi měla asi doktorka už říct, kdy by se KET měl konat, ne?
Bude to můj první KET tak nevím jestli pojedu ještě před KETem na nějakou kontrolu. Ani nevím jak dlouho před KETem se embryjko rozmrazuje...

rory_g
autor
21. zář 2012

@mmirunda no já měla jen ty testy, co mám v albu, asi jsem žabař 😀 Jenže Ty jsi u zdroje, tak sis jich nakoupila zásobičku 😀
@zelvik to je dobré znamení to bříško 😉 Prskám další dávku těhubacilů, Tobě i @malinka_02

melisska
21. zář 2012

@rory_g no...je to datum, kedy sme pred styrmi rokmi prisli o babo.... 😔

mmirunda
21. zář 2012

@rory_g No právě, já si nakoupila zásobu, tak co s níma. Holt je všechny počůrám 😀 😀

rory_g
autor
21. zář 2012

@absti ahojky, tak to taky nevím 😒 Ani jestli KET tento měsíc stihneš, holky tu na něj většinou stimulovaly, tak uvidíš...každopádně se přihlaš, budeš poprskaná od hlavy k patě 😀 😀 😀

rory_g
autor
21. zář 2012

@melisska na to vůůůbec nemysli...já měla kontrolu na termín, kdy se mělo narodit mimčo, o které jsem přišla (s ex) a taky nakonec vše dobré 🙂 Na tyhle věci musíš zapomenout a jít dál, stejně je nijak nenapravíš, soustřeď se na dušičku/y, kterou/é máš v sobě teď 😎

melisska
21. zář 2012

@rory_g ano moja, ja sa sustredim, len ma to napadlo v spojitosti s tym datum....a velmi pekne dakujem, ze mna si nepoprskala 😔 😀

melisska
21. zář 2012

@mmirunda no ked uz raz su //, to by som aj ja testovala do zblaznenia 😀