1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
26. zář 2012

@pawlla Nooo teď jen vydržet 😀 😀 jako by to bylo jednoduché 😀 hele mám se v CAR přiznat že mi chybí jeden agolutin nebo to mám zatlouct 😀

mmirunda
26. zář 2012

@pawlla To já jsem takhle ráno vzhůru každej den ☹ už mě to nebaví, už bych se chtěla i vyspat, ale prostě padnou čtyři ráno a já nespím ...

pawlla
26. zář 2012

@mmirunda ja nevim co to zase je ze jsem rano tak cila to vubec neznam 😀 ale zato odpoledne budu zase jak prejeta 🙂 noo ja jsem taky nevipichala vsechny mam jeste tri ampulky doma pac jak jsem tam volala vysledek rekla mi ze zeda muzu zacit uzivat ten gel, ono to ma stejnej ucinek utros a agolutin akorat ze u injekci se vstreba vsechna ta latka na 100% a u utrose o neco malinko ale kdyz uz jsi tehu tak to nevadi tak mi to rikala sestricka. No to cekani ja utz je desne ja jsem se ho nedockala ani jednou 😒

mmirunda
26. zář 2012

@pawlla Tak já budu věřit tomu, že se ho dočkám ... ale už aby to bylo ...

pawlla
26. zář 2012

@mmirunda jasne ze se ho dockas, ja jsem rada ze jsem se dockala toho mimi a ze se mu nic nestalo kdyz tam je ten hnusny hematom musim se dr na to zeptat jdu tam8.10 pac ted nic o tom nerikal. Porad koukam na tu fotku jako blazen 😀

mmirunda
26. zář 2012

@pawlla Já už chci taky fotku ☹ přijde mi to nekonečný, chjooo, proč to miminko tak pomalu roste 😀

pawlla
26. zář 2012

@mmirunda no ja jsem se taky nemohla dockat ale chtela jsem to vydrzet az co car ale tahlo me to uz driv k memu dr a mela jsem to udelat pac by se mozna prislo driv na ten hematom a nemusela bych do nemocnice, je to desne dlouhe ono obednavaji pac chcou mit uz i sedicko nooo ale meli by to nejak rozdelit aspon na dvakrat

mmirunda
26. zář 2012

@pawlla No měli, nebo aspoň pro stále pacošky ( jako já ) udělat kontrolu dvakrát 😀 protože oni chtějí mít to srdíčko proto, aby tě už pak v klidu mohli předat zpátky k tvému dr. Aspoň si to teda myslím ....

pawlla
26. zář 2012

@mmirunda taky si myslim ze proto, no jo co uz musime proste vydrzet, taky se uz tesim na kontrolu

danny38
26. zář 2012

@mmirunda @pawlla Dobré ráno, holky 😀
Já jsem v našem caru byla 2x, nejdřív někdy kolem 5tt, to byl vidět jen gestační váček a pak kolem toho 7tt a to už bylo i srdíčko, ale to čekání na potvrzení srdíčka bylo hrozný a nekonečný.

pawlla
26. zář 2012

@danny38dobre ranko, no t je ale lepsi aspon vis ze tam je vacek ze je kde mam byt a tak

saraha2
26. zář 2012

@pawlla hodně jsem četla na netu,že první 3měsíce je únava normal,že se to pak zlepší..já taky byla kaput...tak už se nedivíš,že jsem tady tolik nebyla???já opravdu dopoledne uvařila,uklidila a musela jsem zalehnout..pak jsem zase něco málo udělala,přijel manžel a zalehli jsme..a vy jste myslely,že na vás prdím... ☹ já lítám na wc furt!!manžel už koukal,že to není normální 😀
@malinka_02 beruško naše neboj!!!!!!taky se dočkáš!!!!!!!!!já čekala tolik let.......a opravdu už jsem se začla smiřovat s tím,že děti mít asi nebudem..takže do druhého pokusu jsem šla s tím,že stejně zas nic a že pojedem na dovču a dokonce jsem i byla rozhodnutá,že třetí pokus už néé...

pawlla
26. zář 2012

@saraha2 ahojky, zrovna vcera jsem si rikala vecer ze jestli uz jsem tak unavena ted co budu dela az budu mit poradnej pupek 😀 ale doufam ze se to zlepsi 🙂 to curani je teda mazec 😀

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda ty jsi úplná rekordmanka v testování 😀

saraha2
26. zář 2012

@pawlla jj,i ta,co byla se mnou na prvním pokusu psala,že ty první 3měsíce byly nejhorší a pak se to zlepšilo!!únava je teda lepší,ted jsem nachlazená,tak jsem taková poblblá,ale to lítání na wc je děs ☹ včera jsem šla za hodinu večer od televize 3x!a pak v noci mě t budí,takže se ani pořádně nevyspím ☹

pawlla
26. zář 2012

@saraha2 to ja preve brzo rano chodim curat pac uz to hodne tlaci a pak uz neusnu a odpoledne jsem uplne ko 😀 dneska se mi nechce vubec nic delat jen sedim a koukam do stropu

danny38
26. zář 2012

@saraha2 @pawlla Mně vždycky z postele vyžene plný močák a pak už také není moc šance usnout, ale jelikož chodím stále do práce, tak by to stejně bylo lehnout jen na chvilku a to se ani nevyplatí 😀 Nechci vás strašit, ale ono je to stejně individuální, já jsem unavená pořád a to jsou už dávno 3 měsíce za mnou 😀 Myslela jsem jak se to zlepší po vysazení utroše, ale zlepšení bylo minimální.

saraha2
26. zář 2012

@pawlla
@danny38 já chodím pravidelně v noci kolem 2-3hod 😉

danny38
26. zář 2012

@saraha2 Nejlepší je, když se mi malá ještě snaží trefovat do močáku a on je plný 😀 Až poporoste bude to ještě horší 😀 Pamatuji si, když jsem čekala syna, jak mě s chutí a často kopal do žeber 😀

malinka_02
26. zář 2012

@adriene mam 1ivf a 1 KET s 2E a jeste 2zmrazene
@darazv my sme taky zacli premyslet ze by sme prodali byt a koupili domek a ze by sme prisli na jine myslenky,jenze mame byt na hoteku takze by to bylo komplikovane to prodat a koupit asi nez by sme ho prodali by nam prodali ten dum a navic kam by sme mezitim dali nabytek ze 3+1..

saraha2
26. zář 2012

@malinka_02 u nás to nefunguvalo..všichni říkali,stavíte barák,myslíte na něco jiného,určitě se to povede..a prdlajs..... ☹

evikj33
26. zář 2012

Hezké ráno kecalky 🙂 @saraha2 Unás to taky nefungovalo 😔 jinak já chodím čurkat tak 3x zanoc a kolem 4začínají prdelky procvičovat nožičky,takže už toho taky moc nenaspím,někdy jsem jak lemra,ale přez den nespím,je to bez šance.Jinak ráno opět volačka do WC-to snad nikdy neskončí. @mmirunda Tak uzavřem sázky já tipuju 2broučky 😉 @malinka_02 Dnes jsi testla?

mmirunda
26. zář 2012

@evikj33 Tak uvidíme, kdo tyhle sázky vyhraje 😉

mmirunda
26. zář 2012

No nic jedu do CAR pro Utroš a lístek na penízky ...

melisska
26. zář 2012

@mmirunda ja myslím, ze su tam dve 😀

melisska
26. zář 2012

Dobre ranko dievcatka 🙂 zarezavam v praci:(

zelvik
26. zář 2012

@malinka_02 No máš asi trochu pravdu - já přešla do Podolí, protože kolem mě byla vlna Podolaček, kterým vyšlo hned první IVF a teď mám dojem, že se nějak Podolí nedaří...
@mmirunda Ahojky, to je krásný, že už jsi takhle pěkně daleko na té cestě za mimískem!!!! Jsem moc zvědavá na UZV!

saraha2
26. zář 2012

@evikj33 chu´dátko!!zase???chjooo ☹
@mmirunda vyhraju já samozřejmě 😀

zelvik
26. zář 2012

@evikj33 Ahojky, cože? Ty jsi ve 22.tt jak to vidím a to pořád ještě zvracíš? 😒 Uff, to musím být záhul, budeš hubená jak lunt :(

@mmirunda No já taky sázím na dvě!

adriene
26. zář 2012

@mmirunda 😀 😀 tipuju take 2 😀 😀