1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
29. zář 2012

@evikj33
@malinka_02 dakujem, mame jedneho mrazacika,ale ja tomu uz neverim

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda ja uz tohle snaset nebudu rekla jsem bud ja a deti nebo prace ( jako tady ma plno znamych mohl by tu v pohode pracovat ) a on se sbalil a sel tak ani nevim kde je hebo kdy odleti

b.bardyova
29. zář 2012

@malinka_02 ty mas aspon jedno :D zlaticko mi cakame, ze budeme mat aspon jedno ..tak musime verit :D

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla On se vyzuří a bude to všechno zase o.k. jsi těhulka, musíš být v klidu. Potřebujete jeden druhého ☹

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda pri prvnim tehu jsem to mela tezke byla jsem sama podpora zadna uz jsem to nechtela nikdy zazit. Je to tu znova, nechci ho uz ani videt

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Ale kočičko, to zase přejde .... potřebuješ ho, z čeho byste s malou žili?

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda no tak pulka vsech jeho penez je moje barak je taky muj ja to nemuzu vydrzet takovej tlak sedet a cekat jestli si na me vzpomene toho jsem si uzila dost v pondeli mam schuzku s pravnikem a nejak to vyresim, jen je mi to lito tak dlouho jsme se snazili o dite ...

melisska
29. zář 2012

@pawlla aj ja verim, ze to prejde,naozaj to nemoze takto skoncit, mate dietatko a bude druhe...

ja mam manzela velmi dobreho v tomto smere, stale ma utisuje a rozmysl co dalej, aby som neplakala...a taaaaaakaä...ale tiez je stale v praci, inac by sme nemali ani na IVF ani na to co mame

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Beruško, jestli to tak cítíš ☹ ale aby to nebylo unáhlené ... je mi to moc líto ... nechci abys na vše byla sama ☹

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda @melisska mala neni jeho a to mi vyrval az do nebe kdyz odchazel, jenze ja sama jsem uz dlouho on vecne neni doma Ale v rakousku a kdyz jo tak je v cudu celej den s kolegama, vadi mi to uz dlouho ale slibil mi ze kdyz se podari a ja budu tehotna ze bude semnou vi jak je to pro me dulezite ale on jeste vezme zakazku v usa

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Možná bych to nechala chvíli uležet a neřešila to s horkou hlavou. A on ti vyčetl, že malá není jeho? Těžko ti radit, neznáme ho a nežijeme s ním .... jen mě mrzí, že na všechno budeš zase sama ☹ a malé nebude mít tatínka ...

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda no jo asi mi neni prano mit vsechno aspon ze mam deti malou a maleho v brisku a chlap mi asi neni souzen, ja nevim cekat muzu i rok ale myslim ze zbytecne ja jeste nic rsit nebudu zajdu za pravnikem pac chci vedet co a jak pripadne udelat a budu proste doma on at si dela co chce, kdybyste vedeli co ja mu vsechno tolerovala ....

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Tak pokud je ten vztah o ničem, není potřeba ho za každou cenu udržvat, to je pravda a pokud ti nějak ubližuje, proč s ním být ..

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda jedine co po nem chci je to at je semnou ale on proste neni, nechapu to myslela jsem ze kdyz chlap jde vedome do neceho takoveho jako je ivf ze to dite taky chce

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla brouku, to je ale chlap, můj je taky pořád v háji a je mu jedno, že jsem po IVF, jsem zavřená doma a nikam nesmím. Dneska mi řekl, že on za to nemůže a nevidí důvod aby se mnou seděl doma, když nemusí, takže ono to bude všude stejný ... teď mi večer donese čokoládu a bude si myslet, že je všechno dobrý. kolikrát mi řekne, ale vždyť jsi to dítě chtěla ne?

evikj33
29. zář 2012

@mmirunda Kočko nachlazení zvládnete,ja taky byla v začátku a zvládla jsem to s paralenem(když bylo nejhuř)jinak čaj s medem a citronem a odpočívat. 😉

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda no jo ti chlapi ale umi soucitit to je des, jedine co ted potrebuju je byt v klidu a ne se tu kvuli nemu nervovat

mmirunda
29. zář 2012

@evikj33 No joo, už mi konečně neteče z nosu kažodu vteřinu, čajík na chvíli pomohl 😵

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Tak se nenervuj, ono to nějak dopadne. pr´d na něho, uvidíš, že se to samo vyřeší 😉

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda snazimse byt v klidu jak jen to jde ale je to tezke mam ho rada

evikj33
29. zář 2012

@pawla Všude je něco,ale jak píšeš,pokud to cítíš už delší dobu,nelámej to přez koleno.S právnikem se porad ho skus trochu vymést z hlavi a užívej si malou a mimi v bříšku,když jsi naněj tak dlouho čekala-jak říkala má babička za jednoho pos...dva opucovaní 😉 Ted to bude těžké emotivní období,ale když se oněj nemužeš opřít v duležitejch věcech co jste chtěli oba a neplní co slíbil(není to umně chlap)Já na toho svého taky občas brblam,ale v tomhle je zlatej ted sedí u TV a pije vinko a kecáme.A pokud je tak hnusnej že vyřve před malou že není jeho je to umně obyč.ubožák co mu ten bobek udělal,vždy to věděl a nevadilo to a najednou je to problém.Promin asi jsem tě nepodpořila,ale z takovejch srabu je mně prostě zle. 😠

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Taky toho svýho mám ráda, ale někdy bych ho zaškrtila. Hlavně neřeš věci s horkou hlavou, ale ani si nenechej ubližovat 😉

pawlla
29. zář 2012

@evikj33 taky to tak vidim naaajednou mu vadi ze mala neni jeho noo ze jsem hodnesama jsem si uz zvykla ale tohle bych ani ve snu necekala kdybych to vedela tak na to ivf snad ani nejdu
@mmirunda snazim se ale ani spat nemuzujak na to porad myslim

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla je to těžký kočko, my tě můžeme jenom vyslechnout, víc bohužel udělat nemůžeme

pawlla
29. zář 2012

@mmirunda jeste ze tu jste jinak bych to nemela ani komu rict

mmirunda
29. zář 2012

@pawlla Mě můžeš 😉 sedím u celej den 😉 Co mám taky dělat jinýho 😉 A třeba se nakonc tay v Brně potkáme v porodnici 😵

evikj33
29. zář 2012

@pawlla Pavli hlavně to neříkej -na IVF jsi šla a ještě pár týdnu zpět se radovala s// na testu a strachovala o mimi,jak říkaš jsi hodně samostatná a máš super rodinu kolem sebe,neubližuj sobě ani dětem trápením a řešením něčeho co sama změnit nemužeš.Vyřeš co je nutné a ostatní nech zatím tak.Hlavně hodně odpočívej a mazlinkuj se s malou,strašně to utíka,náš malej dnes opět zustal nanoc u mamky až je mně někdy líto že nás brzo nebude vubec potřebovat.Na jednu stranu je to promně pomoc že se alespon o víkendu vyspím déle a nemusím třeba tolik vařit,na druhou si připadám jako macecha že snáma není. 😅 Potřebují tě ted hlavně tvé děti a jsou s tebou a my alespon na dálku taky

kaijko
29. zář 2012

@malinka_02 Fakt?Jo asi je to dobre,ze jsem svolila..Gynekolog cekal na to jak dopadne spermiogram,ale embriolozka to i pres dobry vysledek doporucila.Pry at zkusime 4 ICSI a 2 normalne,ze se tak zjisti i jake opravdu spermiky ma pritel..

malinka_02
29. zář 2012

@melisska musíme to ještě zkusit.. pojď se mnou do toho teď a budem doufat!
@b.bardyova já děti nemám.. je m 30 a děti nemáme a tak by mi jedno uplně stačilo 😢
@kaijko no když sem tu holčinu viděla a stalo se jí to už podruhé tak sem nechápala že si ICSI nedá..
@pawlla Pavli to sou prostě chlapi oi to nechápou ani co proživáme.. já po prvním IVF si udělala 10 den po et test byl bílý a manžel že pojedem na chatu a pujdem do hospody.. já nechtěa ale šli sme. A já nepila, pořád sem doufala, on se opil odešel ke kamarádům k jinýmu stolu a já seděla sama, pak se stal a usnul. Já ho táhla domu a on opilej mi celou dobu do chaty vyčítal všechno já se ozvala a on že se nou ani dítě nechce a už to jelo.. já byla po ivf a modlila e a on tohle. A ráno odjel na fotbal, nchal mě celý den u nich n chatě kde mužu jen čumět a jeho máma se do mě pustila že se tam hádáme že on chidák přijede n chatu a á se na něj naštvu, přitom vubec nevěděla jak se ke mě v noci choval..
Jenže to přejde a zase je líp. A věříím, že to u vás bude o samé!!! A zakázku vzal třeba proto aby vydělal peníze a až se malé naodí mohl být s vámi.

b.bardyova
29. zář 2012

@malinka_02 Jaj , som to nepochopila.ja by som sa nebranila ani keby sa uchytili obe :D