1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
8. říj 2012

@evikj33 no mě tam taky právě sem tam píchne, jakoby vevnitř

adriene
8. říj 2012

@mmirunda Jojo.. to te tahne pomalu ale jiste ta deloha, jde nahoru k pupku a tak tahnou vazy. Nediv se, kdyz tam mas ty dvojcata 😀 😀 😀

mmirunda
8. říj 2012

@adriene ty mi to teda přeješ 😀 😀 no já se dneska lekla aby něco nebylo špatně, ale asi je to teda oky 🙂

pawlla
8. říj 2012

No zeny reknu vam dneska jsem rada ze jsem rada a ze dycham je mi tak nejak divne jako by me prejel bagr a to jeste ani nemam poradnej pupek jako moje spolubydlici na pokoji 😀 😀

adriene
8. říj 2012

@mmirunda Jaaak jako preju?? 😀 rozhodne UZ 😉

mmirunda
8. říj 2012

@pawlla Ahojky marode 😉 furt se válíš co? 😉

mmirunda
8. říj 2012

@adriene Nooo nezlobila bych se kdyby tam byl jenom jeden 😉 ale bereme vše 😵

pawlla
8. říj 2012

@mmirunda jsem tak minutu pred omdlenim

mmirunda
8. říj 2012

@pawlla copak se děje 😲?

pawlla
8. říj 2012

@mmirunda vubec nevim jsem najednou jak uplne bez energie 😒 I lezet mi prijde jako namaha jsem nejaka opchla

adriene
8. říj 2012

@pawlla Jak to?! 😕

mmirunda
8. říj 2012

@pawlla tak řekni sestřičkám, že ti není o.k.

adriene
8. říj 2012

@mmirunda to se nedivim 😀

mmirunda
8. říj 2012

@adriene no za necelý týden už to budeme vědět 😉 už aby to bylo 😵

pawlla
8. říj 2012

@adriene
@mmirunda joooo sestrickam no tak sestricka mi rekla at se napiju a jdu se lehnout

melisska
8. říj 2012

@mmirunda tak asi nie som clovek, lebo nasi cigani maju blchy, vsi, a niektori aj svrab 😠 ziju v neuveritelnej spine 😠 a blchy nas stipu, naozaj, som z toho nestastna 😢 niektori jedia b komplex, niekto drozdie-ze to ich v krvi odpudzuje 😀

mmirunda
8. říj 2012

@pawlla tak se napij a běž si lehnout 😀, zkus to teda zaspat 😉

melisska
8. říj 2012

@pawlla no to snad nie, povedz im, ze ti je na odpadnutie, velmi zle 😠 to su co za sestricky

mmirunda
8. říj 2012

@melisska tak b-komplex by asi nebyl od věci, je to taková prevence, ale po béčkách se tloustne. je větší chuť na jídlo 😖 Jinak asi ten repelent místo voňavky no a nebo změna místa

melisska
8. říj 2012

@pawlla mne bolo v nemocnici velmi zle, tak zvlastne zle nadranom okolo tretej-tiez som nechcela sestricky budit, tak som radsej volala nasim domov 😀

melisska
8. říj 2012

@mmirunda dakujem pekne 😉 no asi skusim, zmena momentalne nemozna

malinka_02
8. říj 2012

@melisska ty pujdes taky ted na KET?

irennn
8. říj 2012

Ahojky holky, jsem moc ráda, že jsem našla tuto diskuzi. S manželem se snažíme přes dva roky o miminko, teď jsme byli na spermiogramu a jedinou možnost máme IVF, má tak málo spermií, které jsou prakticky nepohyblivé.15.října mě čeká laparoskopie, fuj,to už je příští týden ☹ , odběry genetiky oba....a až přijdou za 6 týdnů výsledky...začneme s tím kolotočem.Mám z toho hroznej strach, ale zároveň už chci tak moc začít...to čekání mě ubíjí....

mmirunda
8. říj 2012

@irennn Ahojky a vítám tě mezi námi, tady jsi na správném místě. Sice už jsou tady i těhulky, ale snažilek pořád dost. A my všechny ti můžeme být jen vzorem. Já jsem IVF podstoupila teď začátkem září, taky kvůli špatnému spermiu a povedlo se na poprvé 😉

irennn
8. říj 2012

@mmirunda moc ti gratuluju! snad se i nám zadaří....doufám,že nám ta doba čekání uteče...

mmirunda
8. říj 2012

@irennn jasně že je, my čekali od května až do září, snažili jsme se spermio zlepšit a taky to uteklo jako voda 😉

adriene
8. říj 2012

@irennn Vitej 🙂 my se snazili pres rok, pak spermiogram- tez negativni honoty, tak jsme sli do IVF a hned napoprve to vyslo. Alenemusi to byt vzdy tak snadne 😒
A muzu se zeptat? Proc jdes na laparku?

mmirunda
8. říj 2012

Holky, jdu na "Ano šéfe!" tak dobrou noc 😉

malinka_02
8. říj 2012

@irennn ahoj,my se snazime pres 2 roky ..od listopadu sme v CARu nejdriv me poslali na Hp odtud na endokrinologii kvuli stitne zlaze..manzel ma spatne spermio,pak sem cekali na genetiku a druhe spermio. Na genetice mi nasli trombofilni mutaci tak dalsi kolotoc s krvi a dalsi mesic navic..a v cervenci sme se konecne dostali k IVF to nevyslo,pak mi utekl KET protoze praskl folikul a ted smee byli v zari na KETu a ten taky nevysel ☹ A ted se modlim aby sme mohli v rij u na dalsi KET..
Taky nevim proc laparka kdyz mate jit na ivf tak je to prece zbytecne..

melisska
9. říj 2012

@malinka_02 ano, asi okolo 21.10.-22.10., lebo cez zimu nechceme cestovat do rna je to od nas 450 km 😝