1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
21. říj 2012

@mmirunda Ahojky kočičko, a co tvoje novinky? Jak se máš? Já jsem dneska nafouklá jak pouťový balónek. Venku hnusně, tak jsme ani nevytáhli paty ven a ten pohyb asi chybí...

mmirunda
21. říj 2012

@zelvik Ahojky zlatko. Tady bylo od půl jedný krásně slunečno, tak já na procházce byla. Jen se mi teď zase začíná navalovat ☹ Jinak asi dobrý, furt přibírám, špinění v tahu, tak o.k. Teď odpo jsem si na sváču dala hrušku a jsem z ní taky nafouklá jak balon 😠 😠

zelvik
21. říj 2012

@mmirunda To je šílený, já měla jablko s tím, že pomůže ty střeva trochu popohnat a houby... To je dobře, že už nešpiníš a je to OK! Ale člověk plaší pořád s něčím, viď? Já jsem snad vyjevená každý den z něčeho jiného🙂

mmirunda
21. říj 2012

@zelvik Tak to já taky, hlavně z toho pupku co mě roste 😉 a za týden na další kontrolu 😉 Už se na prcka těším

danny38
21. říj 2012

Já si zítra střihnu OGTT, doufám že se mi neudělá blbě 😀 Ráno si uvařím ten hořký čaj aspoň 😀

mmirunda
21. říj 2012

@danny38 Beruško, zapomněla jsem ti popřát hodně sil 😀

ivapo
21. říj 2012

@danny38 neboj.. Dá se to! 😉

melisska
21. říj 2012

ahojte tehulky moje 😀 pozdravujem vas, no my sa konecne vysoime, bolavy zub po troch dnoch vytrhnuty-manzelov 😉 tesim sa, aj ked nas zubar v nasej obci rano odmietol, vsetko zle je na nieco dobre, je este mladucky a ktovie ako by to zvladol-stary cierny zub 🤐
papapa zatial, a spekulujem ze odlozime ket na buduci rok, vobec sa mi uz nechce cestovat do brna 😀 uvidime 🤐
dzkajte sami, stale citam, ked mam cas ci ste vsetky s vasimi mimiskami vporiadku 😵

malinka_02
21. říj 2012

@adriene já nemyslela vzorek, myslela sem když budeme mít doma sex po 10 dnech tak budou spermonici ok ne, jako jestli jim nevadí když to nebude vyprazdnování denně, tak ste to mysleli?? Samozřejmě že neponesu do caru vzorek týden po jeho pořízení 😀 😀 😀

malinka_02
21. říj 2012

@mmirunda To je dobře že už nešpiníš 😉
My si udělali doma sushi 😵 😵

adriene
21. říj 2012

@malinka_02 😀 😀 ale jo, já to pochopila 😀 Já ti nevím no... jestli to může mít jako vliv... Jestli když tam ty živý plavou s těma mrtvejma... tak jestli je horší šance... ale je pravda, že kamarádka nemohla s mužem otěhotnět, on pak musel odjet na 3 měsíce služebně do Norska a když se vrátil, tak na to vlítli a hned se povedlo 😀 Ale předpokládám, že asi 3 měsíce neabstinoval... 🙂 Tak asi nejlepší je ne každý den, ale tak jednou za 3 dny... 😎

malinka_02
21. říj 2012

@adriene takže ve varlatech prostě umřou když nemáš 7 dní sex 😲 😲 ?

adriene
21. říj 2012

@malinka_02 Trochu jsem hledala a nikde nic moc informace... co ale všude píší je, že před ovulací 3 dny abstinence. Tak na tom možná něco bude 😉

adriene
21. říj 2012

@malinka_02 Nicméně se nedomnívám, že by po 7 dnech tam nějak umřeli... spíš ty co mají, tak zemřou a doplní se nové... otázkou je, jakou pak mají schopnost se vymotat z těch mrtvých, co tam jsou a oplodnit vajíčko 😀 ale to už jsou mé další myšlenkové pochody a možná že hodně zcestné 😎

malinka_02
21. říj 2012

@adriene 😀 😀 😀 no ono je stejně těžké před ovulací mít 3 denní abstinenci když člověk neví kdy ovulace je 😀

adriene
21. říj 2012

@malinka_02 No právě... to mi povídej... 😀 Já když tenkrát blba s ovulačními testy, tak ty čárky byly takové nijaké a furt jsem říkala... už... ne ne, ještě ne... možná teď... atd 😀 a stejnak prd 😉

malinka_02
21. říj 2012

@adriene no asi tak, čárka byla taková skoro už ale furt nic a my to dělali týden a nic z toho 😀

saurer
21. říj 2012

holky, není možný že ovu testy zkresluje clostil? já je mám takový jako že by už to mohlo být...ale ovulaci stejně nemám...taky jsme s manželem dřeli obden skoro 14 dní a bylo to zbytečné..teda co se těhotenství týče 🙂
teď mě už asi tři dny neustále píchá v podbřišku, jenže když folíky nerostou, tak nevím, co to může být ☹ ach jo, už abysme byli objednaný do caru 😖

danny38
21. říj 2012

@mmirunda @ivapo Vynasnažím se to zvládnout, své dojmy vám sem pak napíšu 😀

evikj33
22. říj 2012

@danny38 Tak přeji dnes nazdraví a at to zvládneš a je to OK.Mně už se to taky přibližuje 😝 Jinak přeji hezké ráno všem 🙂

jahodarka
22. říj 2012

ahoj holky, tak dnes je to týden od KET a test sněhobílý.. ☹

adriene
22. říj 2012

Přeji hezké ráno všem 🙂 Já dnes mířím do knihovny pro učebnice a pak se zastavím za holkama z práce... rozptýlení 😉

@danny38 Přeji Ti, ať to ve zdraví přežiješ a chutná Ti to 😀

@saurer Třeba Tě tam píchá miminko 😎 Jinak my ten ovu test měli takový nijaký i bez clostilu. To bychom se taky mohli usouložit k smrti, nebýt CARu 😀

@malinka_02 😀 😀 to mě pobavilo 😀

saurer
22. říj 2012

@adriene miminko by bylo krásný, ale bez ovulace by těžko mohlo být 😀 to my bysme se asi taky usouložili, proto jdeme taky do caru 😀

evikj33
22. říj 2012

@jahodarka To ještě nic neznamená,po Ketíku muže být pomalejší rozjezd.Nech test zaschnout a pak zkontroluj a když tak skus za 2dny HCG stoupá obden.Hlavně nestresuj je čas 😉 -Jaké stádium embrya jste zaváděli?

evikj33
22. říj 2012

@adriene Tak si drbárničku pěkně užij,ja jdu šurovat pokojíček je vymalován 🙂 Ji nak dnes opět volačka do WC,naštěstí už je to jen občas. 😎

evikj33
22. říj 2012

@saurer Ovu muže být klidně později u někohop třeba až těsně před Menses,já to měla taky cele rozdrbkané,nakonec pomohlo až IVF a to jsme měli syna bez problému 😎 Nám dr.říkal že idealní je sexovat obden,ob dva,nehledě na testy a dobu ovu(hlavně teda pokud je chut) 😉

adriene
22. říj 2012

@evikj33 Jedem spolu přes kopírák, já dnes také ráno navštívila svou oblíbenou mísu... přijeli jsme do Prahy a já čuchla nového emailového nátěru v baráku a už jsem běžela!! 😲 Je to teď tak 1 za 2-3 dny... což považuji za úspěch a pohodičku 🙂 My malovali včera, máme další místnost hotovou, příští týden položíme koberec 🙂
@saurer Přesně, jak píš @evikj33, ovulace může být i déle... 😉 Mně třeba pracoval každý měsíc vaječník jinak... jeden jel 12. den a další měsíc ten druhý kolem 18. dne. Ale pokud Ti neovuluje žádný, tak CAR už to zařídí 😎

evikj33
22. říj 2012

@adriene Tak já už mám delší prodlevu cca 10dnu,až jsem se divila 😀 jsi na dobré cestě 🙂 Mně stačilo rano zakucat.Malému už teta sousedka nakreslila medu Pú a dnes to příjde vybarvit a pak se dáme do pokoje prcku 😎

mmirunda
22. říj 2012

Dobré ráno holky. Dneska jsem se nebyla schopná vyhrabat z postele, ale nakonec jsem se teda donutila. Máme tady takové spací počasí 😖 A taky je to dneska rok, co jsme museli uspat našeho pejsánka ☹ tak je mi tak nějak smutno na duši ...

adriene
22. říj 2012

@mmirunda 😖 to me mrzi... Jeden život končí a druhý začíná 😉