1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
4. kvě 2012

@rory_g Citala som o tvojom pokuse v Gennetu a nerozmyslala si fakt o zmene? Ja ked to porovnam s Obilnakom (co je teda stara nemocnica), tak prave ochota a vysvetlenie zo strany doktorov a sestriciek su klucove. A embryologicku som skoro rozplakala, ked som po KETe plakala, tak mi drzala ruku a konejsila ma. Su taki velmi ludski, bez toho sa citime predsa pri tychto tazkych veciach tak stratene...

petulda007
4. kvě 2012

Ahoj, omlouvám se že Vám vstupuji do diskuse, ale potřebova bych se poradit-dnes jsem byla na prvním ultrazvuku (stimuluji Puregonem 150 na 1. ivf), dr. našla pouze 3 větší folikuly, výsledek je tedy podprůměrný. může se to ještě zlepšit? díky za odpověď, Petra

marmina
4. kvě 2012

ahoj @kiwisek @rory_g jasně, ráda přidám 🙂

marmina
4. kvě 2012

@petulda007 ahoj já myslím, že určitě ještě nějaké dorostou, přeci jen jsi byla na prvním uzv....zvedli ti dávky?

petulda007
4. kvě 2012

@marmina : děkuju za odpověď . medikaci mi nezvedli, což je divné. na další ultrazvuk jdu v pondělí, snad bude líp.

marmina
4. kvě 2012

@petulda007 hmm, to je fakt divné...taky jsem po 150 moc folíků neměla, tak mi to zvedli na 225, ale víš co, každý je individuální...

vall83
4. kvě 2012

ahojte holky....bulim jako krava ☹ ☹ ☹ dcera maju dneska ve skolce rozluckovy vecer tak tam i spi, griluji, vychadzka vecer po lesy atd...no dobrodruzstvi jak hovado...tak sem tam teraz dceru zavezla a ona uz od tretej tu do mna huci ze sa tam tesi ze uz chce ist atd...dojdeme tam hned kamarati a vubec jej nebolo za mnou smutno...ja ronim slzy jako krokodil a ona nic...je to uzasne dite...ulne samostatne holka...
doma na slovensku su zvykla ju nechavat u babicky atd....ale je to ine...babicka ma na starost iba nu viem ze sa jej nic nestane, ale tady je par uciii na moooc deti....jaj to bude hrozna noc ☹ ☹ ☹ ☹

vall83
4. kvě 2012

@petulda007 ahojcek ja som mala tiez 150 puregon...ale bola som opak...ja mnela hodne....ale ako pise marmina oni ece muzou dorostnut... 😉

petulda007
4. kvě 2012

@marmina hm, snad nebude v pondělí pozdě na zvednutí dávky, je to moje první inf, postupy neznám. chodíme do Podolí, jinak jsme tam spokojeni. no, musím věřit a doufat, že to dobře dopadne. sestřička na předoperačním vyšetření mi vyprávěla o kamarádce, kt. se nepodařilo 3 x inf a pak počala tři děti přizozeně, zázraky prý existují 🙂

marmina
4. kvě 2012

@vall83 hele vall, s tebou ty hormouny pěkně cloumají 😀

vall83
4. kvě 2012

Babenky poculi ste nektera o vydute mozgovych ciev? snazim sa to najst na nete...hodne zen v tehotenstve na to umrie....snazim sa zistit aku to ma suvislost s tym tehotenstvom...ci to nemoze byt hormonalna pricina....pomozte...

petulda007
4. kvě 2012

@vall83 děkuju za odpověď, snad jo

marmina
4. kvě 2012

@petulda007 s Podolím má myslím zkušenost @rory_g

marmina
4. kvě 2012

@vall83 myslim, že není dobrý nápad tohle hledat a pátrat po tom, to budeš mít celé těhu jen obavy, strach a stres a mimčo musí být u pohodové mamči!!! opravdu, kolikrát něco na netu najdu a pak jsem z toho akorát hotová... ☹

marmina
4. kvě 2012

Představuji dalšího člena naší „rodiny“
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), koncem května konzultace před 2.IVF – ať se na tebe usměje štěstí! 😉

Miminko si moc přejí:
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF - OPU 29.3.12 (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), výsledky krve 5.5. – je to stále napínavější 😵

@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 3.5. stimulace na 2.IVF – ať bublinky hezky rostou! 😉
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 7.5. UZV před KET
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 10.5. výsledky imuna, 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 11.5. konzultace a UZV před KET
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), mrazáčky nemá, 30.4. IUI, 14.5. krev – vydrž, bude puntík za vytrvalost! 😀 😀 😀
@dadenka111 (GYN-FIV Bratislava) 4x IUI (neúspěšné), 14.5. konzultace před 1.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 20.5. stimulace na KET
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF – neboj, brzy budeme všechny mezi šťastnými 😉
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna - ???
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, další kontrola 9.5
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, 30.4. – oficiální potvrzení těhu, 3.5. kontrolní test krve – hCG vysoké!
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt, 21.5. výsledky screeningu
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 18.4. - 6+6tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi!

petulda007
4. kvě 2012

@vall83 souhlasím s marmina - zbytečně se nestresuj, pravděpodobnost výskytu je určitě nízká

vall83
4. kvě 2012

@marmina no prave...u nas v meste na slovensku na to jedna umrela....nedavno ale udziavali ju na pristrojoch aby dieta v nej dorostlo, hovorili jej zivy inkubator, hroza ☹ ☹ ☹
a mi sa velmi dopujeme hormonmi...a vsetko co do seba davame nie je zdrave...ja viem sem truba blba 🙂
ale zatial som sa docitala ze to je vraj dedicne...tak tomu pevne verim...
ja aj chcem kukat komedie...ale mna vsetko rozplace aj komedia...vcera manzel nasel film, tak som ho kukala...no hroza...normalne mi bolo az zle na aky svet vlastne chceme priviest deti....sikana, hnustne bitky v skolach a nakoniec zbran v skole a plno prtvyhch deti....no na nervy som z toho bola...tak som sa podakovala za krasny film a isla som radsej spat...poradte mi nejaky dobry film ktory sa da najst na nete.... 🙂 🙂

verry
4. kvě 2012

@vall83 nekoukalas nahodou na Bastardi??? ...to je film děs běs, vůbec nechapu jak to mohli natočit.

verry
4. kvě 2012

@petulda007 ahoooj, vitáme tě! 😉 hele,každá reagujeme trošku jinak, uvidíš že v pondělí jich tam bude víc 😉

vall83
4. kvě 2012

@verry jo i to sem uz videla, hroza, no bolo to v podstate nieco podobne...

verry
4. kvě 2012

@vall83 dost děsnej film,co? a to prej natačí už bastardi 3! vůbec nechápu.. 😖

petulda007
4. kvě 2012

@verry ahoj, děkuju za podporu, v pondělí dám vědět co nového

mia75
4. kvě 2012

@vall83 Ziadna telka, ziadne filmy! Citaj si na nete konika (ale nic o mozgovych vydutiach a podobne!!), hladaj si krasne tehotenske saty a najkrajsi detsky pokojicek 🙂 Ja uz som bez telky 2.rok a vobec nechyba. Spravy si pozriem na nete a filmy na DVD a teraz len pozitivne 🙂

mia75
4. kvě 2012

@marmina Mně se moc líbí tvoje tabulky a nechci nic změnit 🙂 Akorát, že nám je medzi šťastnýma otupno a musí nás tam být víc! 🙂

verry
4. kvě 2012

@mia75 tybrdoooo, už 2roky bez telky??????? tak to jsi borec 😉

mia75
4. kvě 2012

@verry 10 hodin denne v praci, tak sa mi nechcelo cumet po navrate este aj na nezmyselne pořady a filmy protkané 3 hodinami reklám 🙂 su tam strasne nezmysly, mozno okrem Animal planet 😀

verry
4. kvě 2012

@mia75 a co děláš po večerech? já teda přes funguju taky bez telky, ale večer abych si unavila oči, sednu k tv a ty dvě hodky na to čučím, přepínám 😀

mia75
4. kvě 2012

@verry Mna celkom uspi vecerny rozhovor s drahym, alebo niekedy snaha vyhnut sa styku 🙂 Ale nie, snazili sme sa vecer sportovat, alebo sediet na terase domceka a rozpravat sa (v lete), ked uz fakt nie je co, tak brouzdame internetem alebo si pozrieme film (mame celkom dobry zdroj - kamarata, co nam napaluje nove filmy, ale psst 😉 )

zelvik
4. kvě 2012

Ahoj, vítej @kiwisek a ať se ti tu u nás líbí, je tu i veselo, jak koukám, když @vall83 vymýšlí kdejakou "bejkárnu", u které by slzela 😀 , viď vall?🙂 Co to zase je za nápady, hledat nějaké nesmyslné mozkové výdutě???? Lehni někam s nohama nahoře, přečti si Broučky nebo Neználka a neřeš nesmysly. Taky tě může v 8. měsíci těhu přejet auto a k čemu ti budou znalosti o mozkových výdutích. A teď to všechno beru zpět a FUJ FUJ FUJ, všechno zlé pryč od nás!!!!!!!!!! Jo a dcerce dopřej hezký večer s kamarády, určitě si ho pěkně a v pořádku užije!

@petulda007 Ahoj, já taky chodím do Podolí, sice první IVF teď nevyšlo, ale jinak jsem tam taky spokojená.

marmina
4. kvě 2012

@verry @mia75 já jsem bez telky od roku 2008 a vůůůbec mi nechybí 🙂

nojo @petulda007 však @zelvik je taky z Podolí! můžete je spolu proprat 😉