1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kacaul
25. kvě 2012

@kcvrcekz já jí taky nemám doma 🙂 radši, ale vášili mě na EKG předoperačním vyšetření a málem to se mnou švihlo 😀.. 7 kg nahoře .. mazec ..

kacaul
25. kvě 2012

@marmina tak ti budu držet palce na UZV .. ať pěkně roste sliznice 🙂

dadenka111
25. kvě 2012

@rox utrogestan je prirodny progesteron a teda pripravuje sliznicu na hniezdenie, takze to z toho ta boli podrusok. ja som to mavala a aj dost nafuknute brusko z neho. ja si myslim, ze mne mrchu oddaloval a dostala som to tak 2dni po vysadeni, ale su baby co ich ani tento progesteron nezastavi a dostanu to.

rox
25. kvě 2012

@marmina @kacaul no ten se preci dava po ovulaci na pripadne udrzeni plodu, tak si rikam, ze jsem ho zacala brat po ovulaci,jak se predepisuje,takze by nemel byt nikde zadny problem. Ja prave znam holky, kterym to oddalil - tedy po dobu kdy se bral, tak ms nebyla. Ja ho uz mela po IUI,ale dr mi nerekl ze ho mam brat 10 dnu, tak jsem ho brala furt, az kdyz jsem zjitila ze tehu nejsem ale ms nikde, tak jsem ho vysadila a ms dosla do 2 dnu....ale preci jen tam bylo proti klasicke ms zpozdeni.
Takze moje boleni bricha bude tehu a roztahuje se mi deloha 😀 😀 😀 ...no jo, scifi ja vim. 😉 😉

rox
25. kvě 2012

@dadenka111 Presne tak, me to taky o 2 dny podrzel od vysazeni.

rox
25. kvě 2012

@kacaul to bude asi zadrzena voda a rychle se toho zbavis ne?

verry
25. kvě 2012

@winterska je to tam! jen ať sílííí 😵
@saraha2 ahoooj, ale jo, okey 🙂 a ty? už se pomalu chystáš na silikony? budu na tebe v pondělí mooc a mooc myslet 😉

winterska
25. kvě 2012

@rox mě taky utrouš nic neoddálil. obvykle jsem i při jeho braní ms dostala 😒 Hlavně je v balení uvedeno, že ho nesmíš brát, když nejsi těhotná.. ale je to na tobě.. Hezký víkend v Paříží 🙂

winterska
25. kvě 2012

@verry hele, a tebe to neláká testit? to máš tedy výdrž 😀 a co jinak, jak je? nějaké bolesti?

verry
25. kvě 2012

@winterska ani néé 😀 takhle je furt náděj 😅 mě bolí jen kozenky (respektive bradavky) jinak vůbec nic nepozoruju.... a co ty? jaký máš příznaky těhulko?

winterska
25. kvě 2012

@verry ještě mi těhulko raději neříkej - ještě je třeba projít bránou s názvem MS a následnou kontrolou u dr v úterý.. pak už je to jasné.. jinak prsa pobolívají celkově - musela jsem začít nosit podprsenku bez kostic.., a občas něco šťouchne v bříšku - ale hodně z toho je utrouš..

evikj33
25. kvě 2012

@rox A proč jsi nezkusila Norethisteron,ten je na oddálení na 100%.Ja s utrošem taky nepočítam že by něco oddálil.Snad ti to bude stačit 😎

rox
25. kvě 2012

@winterska No pak ale nechapu proc ho davaji po IVF a IUI - to taky neni jisty ze jsem tehu.....
@evikj33 Ten nechci, rozhaze dokonale cyklus a navic zacinam stimulovat na IVF, tak to moc nechci pokouset. kdyz neoddali tak hold budu v parizi hledat zachody abych se prebalila, ale me uz to pozdrzel, tak uvidim. Ja si nemyslim ze by mi mohl uskodit, a kdyby bylo IUI tak mi ho dr urcite napise, a misto IUI byl pravidelny sexik , takze CISTE TEORETICKY tehule byt muzu. 😀

evikj33
25. kvě 2012

@rox To teda mužeš,tak třeba budete mít v Paříži černého pasažéra 😀

mmirunda
25. kvě 2012

@winterska AHojky, já ji ale dneska vidím líp než včera 😉 A někomu může hcg narůstat pomaleji 🙂

rox
25. kvě 2012

@evikj33 😀 😀 😀 😀

kcvrcekz
25. kvě 2012

@kacaul ty jo tak to já fakt nic. Přibrala jsem už před tím tad dva roky. Po operaci slepáku. A ne a ne to dostat dolů. 😠 ☹ 😠

marmina
25. kvě 2012

@winterska @rox určitě se může utrogestan i když nejsi těhu, brala jsem ho třeba minulý měsíc v kombinaci s estrofemem, abych měla cyklus (utroš až od druhé půlky cyklu). Věřím, že někomu to MS oddálí!

marmina
25. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček z toho 4 E, ET plánován na 26.5. nebo 28.5. – ať se drží bojovníčci! ♥♥♥♥ 😵

@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 28.5. gyn. operace
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 28.5. UZV před KET (červen)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF (červen/červenec)
@winterska (Gest Pha) 10x IUI, 3x IVF, KET 14.5. (2 E), 29.5. kontrola v CARu
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 30.5. krev
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 31.5. konzultace před KET
@radina (Antolská BA) 1.IVF začátkem června
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, 1.6. UZV před KET
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), zač. června stimulace na 1.IVF
@dadenka111 (GYN-FIV BA) zač. června stimulace na 1.IVF (Gonal, KP)
@caroline123 (GYN-FIV BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné, mrazáčky nemá), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF koncem srpna (vylepšují spermio)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací! ♥
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, UZV 25.5. – jak jsi dopadla???
@alinah (ISCARE Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), 23.5. UZV – 8+5tt, další UZV 5.6., TP 26.12.12 to budou veselé Vánoce 😉
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, 24.5. UZV – vše OK, 7+3tt a krásné ♥
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), 21.5. screening OK! TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

mmirunda
25. kvě 2012

@marmina Žasnu jak máš tu tabulku vymakanou a jak hezky se o ni staráš 😉

mmirunda
25. kvě 2012

Holky dobrou noc, dneska mám nějakej blbej den. Jsem 1DC a mám šílený bolesti, asi ta blbá cysta, je velká a zlobí .... kéž by chtěla odejít ☹

vall83
25. kvě 2012

Ahoj babulky,jak sa mate? moc na vas myslim.Mna dneska pustily z nemocnice. V stredu v noci sme museli ist na pohotovost lebo som mala velke krce a bolesti na lavej strane a krvacala sem. Tak ma hned prijali a nepustily.Bolesti boli neznesitelne,tabletky uz na druhy krat nezaberali,ani magnesium tak mi dali inekciu po ktorej sa mi tocil svet,mala sem haluze 😀 😀 🙂 a za deset minut som bola v risi divu. Bolesti ustupily,krvacanie tiez,tak sem isla dneska domov
Baby co napinak,ale ste zvedave co?? 😉 😉 😉
abenko je v poradku a pekne roste ale ze sa uhnizdilo na jednej strane roste maternica do jednej strany a tam to boli. Tlaci to asi na ten polycysticky vajecnik a boli to,si myslim. Strasne sa bojim ze ma to bude bolet,ale moc sa modlim a verim ze to uz bolet nebude. Za pocitac tak skoro nepujdu a aj toto vam pise moj manzel.
Poslu novu fotecku.
Very ozvy sa ako si dopadla z tehotenskym testom.
marmina a ty ako pokracujes??
Mysil na vas vsetky

vall83
25. kvě 2012
mia75
25. kvě 2012

@vall83 jupíí 🙂 malinké je tam, aj ked ťa teda riadne vytrapilo ☹ Drž sa, určite bude lepšie.

marmina
26. kvě 2012

@vall83 vallinko, moc moc jsme na tebe mysleli, co s tebou a miminkem je! Tušili jsme, že si tě v nemocnici nechali. Ajaj, to mimi ti dává pořádně zabrat 😒 Hlavně, že ti od bolesti pomohli a pevně věřím, že už to bude jen dobré, zasloužíš si to jako nikdo! Fotka je skvělá a je pro nás velikým povzbuzením! Až budeš v pohodě, ještě toho spolu hodně nakecáme 😉 teď se moc a moc opatruj!!! 😵
Já jsem zatím v pohodě, uvidím v pondělí, jak je děloha na KET připravená, měla bych jít někdy kolem 7.6. (to má moje ségra narozky 😉 takže bych si to zrovna v tento den mooooc přála 🙂

marmina
26. kvě 2012

@vall83 a ještě bych chtěla poděkovat tvému manželovi, že nám dělá zprostředkovatele 😉

mmirunda
26. kvě 2012

Krásné ráno 🙂

mmirunda
26. kvě 2012

@vall83 Drobeček je krásnej, tak hlavně buď opatrná a odpočívej. Třeba tě zlobí jen teď a pak to bude nejhodnější miminko 🙂

evikj33
26. kvě 2012

hezké ránko všem 🙂 @vall83 ty se nám opatruj,a miminku posílám domluvu at už rodiče a sesřičku netrápí at se zněj mužete konečně radovat. 🙂

evikj33
26. kvě 2012

Jinak holky já už mám jasno 😎