1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
12. čer 2012

@rox díííky 😉 podle transferu jsem v 6 tt, ale Dr. mi psala včera v CARu do zprávy že mimi odpovídá už 7 tt (že je o něco větší) 😅

pupidu
12. čer 2012

@verry no to je fešáááák 🙂

kcvrcekz
12. čer 2012

@tutti7 Tak jsem koukala teď na stránky toho reprogensis a nikde nevidím jak dlouho fungují.... A ten ceník je skoro stejný jako v RF jen tedy si myslím, že jsou trochu dražší... Ale fakt je, že pokud byste měli darované oocyty tak se nečeká no, to je tak asi jediná výhoda toho CARu...Jsem zvědavá jak se rozhodneš..🙂

danny38
12. čer 2012

@rox Tak ona s mámou bydlí na Kladně, takže je dostatečně daleko 😀 Ona už škola poslala na její mámu kurátorku ze sociálky a řeší se to. Zatím je holka psaná ještě na mého manžela, ale už se podávala žádost k soudu o změnu péče 🙂 On ani manža nechce, aby sem za ním holka jela. Já jsem se ještě s takovým dítětem nesetkala, každopádně jí hrozí, že po prázdninách půjde na zkoušku na 2 měsíce do diagnostického ústavu. Měla by mít předtím ještě nějaké sezení u psychologa a ten už pozná jaká je. Takže ani já a ani manžel se s tím nebudeme nijak zatěžovat 🙂 Já jsem hlavně ráda, že už nemusím řešit její falšování mého podpisu, útěk, krádeže, použité vložky poschovávané po pokoji a nebo mezi čistým prádlem, hygiena na bodu mrazu, lhaní, podvádění atd. 🙂 Rok a půl žití s ní bych mohla vydat knižně 😀 Třeba by to byl trhák 😀 Ona si vůbec nevážila a neváží toho, co pro ní lidi dělali, tak se teď nesmí divit, jak se na ní druzí dívají a to jsem jí ze začátku měla opravdu ráda a snažila se pro ní dělat maximum. Její život je jedna velká lež a obávám se, že se to s ní potáhne do konce života. Ale jak se říká: "Kdo chce kam, pomozme mu tam" 🙂

danny38
12. čer 2012

@verry To bude krásně rostlej a silnej mimísek 😉

verry
12. čer 2012

@pupidu díík 😉

verry
12. čer 2012

@danny38 joo,tak v to doufám 😵

rox
12. čer 2012

@danny38 Moje spoluzacka mela stejne problemy (i kdyz asi ta "jeji" dcera nebyla takove asocial),ale vim ze toho mela taky plny kecky. Jeji mama se zabila, takze ji museli mit doma a bylo to pry peklo. Pak sla studovat VS a zklidnila se a dneska maji relativne dobry a vyrovnany vztah. Ale ty dve se "jen" nesnasely a mala delala naschvaly, u tebe to je horsi, ze ta holka je fakt trosicku psychicky mimo. Je mi to lito, ono to pochazi z rodiny (matka jak tak ctu) a to si nevyberes a dite tim pak trpi a trapi svym chovanim okoli. Je to pubertacka tak snad neudela nejakou kravinu

marmina
12. čer 2012

@evikj33 to je bomba, takže jsi tady opravdu první s dvojčátkama!! G R A T U L U J I eviku 😵 😵 😵 opatruj ty dva bobísky a pomalu se připravuj na opravdu BIG PUPÍK 😀

marmina
12. čer 2012

@verry krásná fotečka 😉 Hele, já jsem chodila jako dítě k obvoďákovi, co se taky jmenoval Petr Lukáš, dobrá náhoda, nebo přesedlal na lepší obor 😀 😀 (nebo to je Lukeš?)

verry
12. čer 2012

@marmina díky 😉 jooo, je to Lukáš 😀 že by tedy změnil obor 😀 😀

marmina
12. čer 2012

@verry on tady funguje pořád, tak ledaže dělá melouchy v Pardubicích 😀

verry
12. čer 2012

@marmina 😀 😀 😀 😀 to teda, asi melouchuje, ale ne v pardukách ale on si jezdí klído do Žďáru 😀

mia75
12. čer 2012

@verry krásne mimi Veruš 🙂

evikj33
12. čer 2012

Holky všem mooooc děkuju.Jsem nějaka přejeta mám rýmu,knedlu v krku a je mně 😝 .@marmina No marmínko ja doufám že v tom dlouho sama nebudu a někdo se s dvojkama přidá. 🙂

mia75
12. čer 2012

@evikj33 To budete mať doma živo 🙂 v pätici 🙂 nech sa malinké silno držia

pupidu
12. čer 2012

@evikj33 Kdyby šlo vybrat si, hned bych se o dvojčátka hlásila 😀

unkarka
12. čer 2012

@verry to je kráááása🙂))

rox
12. čer 2012

Holky zacinam bejt nervozni ze se neco pokazilo - furt me nic neboli a ja vzdy po pregnylu nebo ovitrellu mela desny bolesti a krece.

danny38
12. čer 2012

@rox Snaž se být v klidu, určitě bude všechno v pořádku. Mě také po Ovitrellu nebolelo nic 😉

marmina
12. čer 2012

@rox fakt buď klidná, mě taky nic nebolelo, to musí mít dr. vychytaný abys jim neodovulovala předčasně!

marmina
12. čer 2012

Zítřek ve znamení šťastné 13 😉
@rox (Gennet Pha) 2.6. stimulace na 1.IVF, OPU 13.6. – sladké sny a slušnou úrodu! 😵
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 13.6. UZV – tobě dobré zprávy! 😉
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 6.6. stimulace na IUI, 13.6. UZV – tobě samozřejmě také!!! 🙂
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace na 2.IVF (KP) – super, že to vyšlo před malováním! Šťastný start! 😵
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF, 14.6. UZV
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //, 14.6. krev a UZV
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET(červen)se nekonal, 18.6. konzultace 2.IVF (Gennet Lbc)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, 5.6. KET (2 E), 18.6. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. UZV před stimulací na 2.IVF (DP)
@tulipanek82 (Helios Brno) 11.6. výsledky vyšetření před 1.IVF
@pixie18 (Gyn Fiv BA) červen stimulace na 1.IVF (KP)
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test, 22.6. UZV
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9. nebo 10.6.
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET se odkládá
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF odklad na červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)

@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), 12.6 – G R A T U L U J E M E ke ♥♥ 😵 😵 😵
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, 18.6. výsledky screeningu
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12, 14.5. KET (2 E),1 mimi, 21.6. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E),1 mimi, 22.6. UZV
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

marmina
12. čer 2012

@rory_g jak se cítíš? čím vlastně stimuluješ?

kcvrcekz
12. čer 2012

@rox Určitě se nic nepokazilo mě po Ovitrellu taky nic nebylo a ani po Pregnylu ne...Uvidíš bude to dobré, hlavně se nestresuj..😉

marmina
12. čer 2012

koukám, že mi srpen/září nějak v tabulce omylem odskočily, holky neberte to osobně, počítáme s vámi! 😀

kcvrcekz
12. čer 2012

@rox
@zana21
@rory_g
@kiwisek

★☆ ★☆ ★☆ Holky všem přeji ať kontroly a vůbec i OPU a prostě to co máte zítra dopadne dobře..🙂 Držím moc pěsti🙂 ★☆ ★☆ ★☆

evikj33
12. čer 2012

Tak začínajícím stimulantkám pevnou ruku a hlavně v poklidu,na zítra všem co jdou na kontrolní UTZ pěknou urodičku tak akorát a @rox ty po narkoze moc netrop hlouposti 😀 mně taky podezřele nic nebolelo a bylo fajn a nakonec 20vajuch.Tak klíííííd 🙂 Jinak fotečku mám ve svém fotoblogu,nějak sem nejde dát,no já jsem počítačovej analfabet 😅

rox
12. čer 2012

@kcvrcekz @marmina @danny38 Tak ja zkusim bejt v klidu, ale predtim co jsem si 3x pichala, tak jsem vzdy mela desny krece ze jsem ani chodit nemohla a dole bylo uplne mokro. Ted nic. rikam si ze tam je hodne foliku, tak si ten hormon rozebraly....anebo tam jsou pusty foliky a nema byt z ceho ovulace .....boze to jsou nervy 😀 😀
@evikj33 Nadherny obrazek, poprvy vidim dve bublinky!! jsem zvedava jak se tam budou mackat az budou veliky 🙂 Tak nezapomen posilat obrazky!

rory_g
autor
12. čer 2012

Ahoj holky, moc děkuju, že na mě myslíte, i když mám "jen" IUI 🙂 Doufám, že zítra na utz něco bude, měla jsem Clostil...

Těhulky - moc krásné fotečky, zááávidím 😵 😵

danny38
12. čer 2012

@rox Kliiiid, zítra sneseš určitě mnoho vajuch 😀