1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
7. črc 2012

@rory_g neboj se!!kamoška neměla ani jednu nevolnost..nic..kafíčkovala celé těhu..a dokonce poslední cigaretu si dala,když ji ten její vezl k porodu...takže ne každá má nevolnosti..pokud je nemáš,tak buď jedině ráda!!určitě je vše v pořádku!!

rory_g
autor
7. črc 2012

@saraha2 děkuju a slibuju, že tu už nebudu psát a plašit 😀

verry
7. črc 2012

@rory_g ahooj, zrovna jsem sem najela... hele to bud ráda, že ti nic není. Já ty nevolnosti taky nemám. Ale je fakt,že to se ti může až časem projevit.. jinak u mě spíš ted ty pachy vadí, a to jsem asi 10+2 tt a dřív mi to nic nedělalo a taky jím jen něco. A taky dost věcí který jsem dřív vůbec nejedla 😅

danny38
7. črc 2012

@zana21 Mě řekl dr., že by se měl brát Prednison do 8+0tt 🙂

verry
7. črc 2012

@danny38 a proč tak dlouho ten prednison?? ja ho měla vysadit okamžite co jsme z krv.testů zjistili těhu- takže 14 dní po KETu. Leda že by se s tím člověk léčil na imunu?

rory_g
autor
7. črc 2012

@saraha2 jedna moje teta také byla na cígu a nasál šla s hlavičkou malého mezi nohama 😀 😀
@verry takže nejsem divná, haha 😝

danny38
7. črc 2012

@verry To vůbec nevím, neřekl mi proč ho mám brát tak dlouho, jediné co mi řekl, že by mi rozhodně nepředepisoval něco co by mi uškodilo 🙂

verry
7. črc 2012

@danny38 ono asi každý CAr to má fakt jinak, jo taky si myslím,že vědí co dělají 😉

rory_g
autor
7. črc 2012

@verry @danny38 jj, přesně, všude je to jinak, moje dr taky nevidí Prednison ráda, ale mám ho z imunologie, tak ho radši brát budu

danny38
7. črc 2012

@verry @rory_g já už ho naštěstí konečně vysadila 🙂

ivapo
7. črc 2012

@danny38 tak co? Proběhl úklid? 😀 já popo a ted chvilku... Zitra dopo snad uz budu mít vse hotovo... Skoro u toho usínám!! Myslíš že je to tím utrogestAnem ? Ta ospalost? 😔

tulipanek82
7. črc 2012

Holky jeste prominte -zpet k tomu prednisonu.Taky ho beru-protoze muj chlap ma protilatky roti spermiim a me je taky zjistili z krve. @sanny38 Proc by melo byt dobry brat prednison i v prubehu tehotenstvi? Jak vam to ten doktor vysvetlil? Ja jsem se na to v Heliosu teda jeste neptala, ale myslela jsem si, ze ho budu brat jen do pozitivniho testu...dekuji za o

danny38
7. črc 2012

@ivapo Akorát prádlo, jinak jsem zase nic nedělala 😀 Únava a ospalost je spíš od toho těhotenství, ale i léky mají určitý vliv.

danny38
7. črc 2012

@tulipanek82 Mě to doktor nevysvětlil, protože já se ho ani přímo neptala, já se ho jen ptala, jestli to nemůže mít nějaký špatný vliv v těhu, ale ujistil mě, že ví co mi předepisuje, že se nemusím bát a že není dobré číst si různé informace na příbalových letácích 🙂

ivapo
7. črc 2012

@danny38 jojo... Já prostěe využívám samoty.... Lip mi to utíká rano jdu do práce a pak na oběd ke tchyni do Plava!!! Odpo bude opět relax 😲 co zácpa? Me se opět vrátila.. Došlo mi mléko totiž!! Takze pojedu okolo vás ..Tak kolem 12 té mávej 😀

danny38
7. črc 2012

@ivapo No, dneska to celkem šlo, byla bych ráda, kdyby zácpa odezněla 😀 Já se zítra musím stůj co stůj dokopat k práci 🙂

mia75
8. črc 2012

Ahojte, kratky report z nemocnice - uz som tu 3.tyzden, tropická dovolenka v špitáli bez klímy bol vždy môj sen 😀 Uz tretí den nešpiním ani nemám bolesti, drobec je v poriadku. Hlavne vás chcem povzbudiť, že aj pri zlom scenári ako je silné krvácanie v 10tt sa ešte malé dokáže udržať 🙂 Sú tu rôzne prípady a väčšinou dopadli dobre. Beriem ešte Utroš (vraj do konca 15tt), magnezium a železo. A ležať, ležať. Vraj pre udržanie rizikového tehu je 90% úspechu len kľud v posteli. Aj keby som tu mala ležať do konca roka, vydrzime 😀 Držte sa a vidíme sa pri kočárkoch 🙂

ramdy
8. črc 2012

Dobré ránko všem, tak jsem se dočetla že třetí den po ET můžu mít ducha ještě z vlivu injekcí. No dnes jsem si dělala test a nic, ale snad se tam ještě ta čárka objeví.

nemorosis
8. črc 2012

@ramdy A chápu tedy dobře, že jsi třetí do po ET? Jestli máš teď bílo, je to přímo ideální, aspoň si další dny budeš jistá, že čárka už je od embrya. 😉

saraha2
8. črc 2012

@mia75 držte se!!!moc na vás myslím!!!no..taková drahá dovolená 😀 s luxusní stravou..pokud to pomůže-což pomohlo,tak užívej odpočinku a toho,že tě obskakují,protože až se narodí,tak budeš v jednom kole 😉
@rory_g samozřejmě psát musíš a plašit klidně můžeš 😉 ale oprvdu to,že ztím nemáš nevolnosti ber spíše jako dobré znamení..jasný! ?😉
@ramdy ano,ano..třetí den po ET to může bý pregnyl..ale každý to má jinak..někdo má ducha z pregnylu ještě i šestý den..můj případ to ale nebyl..

ramdy
8. črc 2012

@nemorosis nn na ET jsem byla v pondělí, takže 6. den, když den ET se nepočítá

ramdy
8. črc 2012

@nemorosis a teď je pořád bílo, tak snad se tam druhá čárka objeví

nemorosis
8. črc 2012

@ramdy Tak máš teď pěknou startovací pozici na druhou čárku. 🙂 Držím palce, ať se brzy ukáže, ale nespěchej a nestresuj se, ještě je opravdu hodně brzy.

ramdy
8. črc 2012

@nemorosis strašně mě bolí prsa a dneska se k tomu přidalo břicho, jako když to mám dostat

nemorosis
8. črc 2012

@ramdy Podle toho se na nic usuzovat nedá, prsa jsou dost z hormonů před i po ET a to břicho...to má tady snad úplně každá ať už otěhotní nebo ne. Ono se to lehko říká, ale opravdu na to zkus nemyslet, nepozoruj se a ono to vyjde. 🙂

rory_g
autor
8. črc 2012

@saraha2 děkuju Sári, bylo mi blbý sem psát 😅
@mia75 jsem ráda kočičko, že je Ti lépe a že je prcek v pořádku, vím, že to je v nemocnici hnus, ale jsi holka statečná 😉

nemorosis
8. črc 2012

@rory_g Ty jsi blázínek, prý nebudu psát! Jsi tady největší inspirací pro všechny!! 😉 Buď ráda, že ti je dobře a užívej si štěstí. 😉

saraha2
8. črc 2012

@nemorosis
@rory_g přesně tak!nemorosis mě mluví z duše 😉

saraha2
8. črc 2012

@ramdy to boloení břicha zní dobře!!!to mají tady holky s úspěšným koncem..mě nebylo nic..vůbec nic..a taky to tak dopadlo,že nic...takže odpočívej a dávej na sebe pozor!!!

marmina
8. črc 2012

Ahoj holky 😵
@zana21 Zani! spadl mi obrovský balvan ze srdce! to je skvělé!!! 😵 😵 😵 opatruj se moc moc moc a miminečko taky 😵 😵 😵
@rory_g opravdu buď šťastná, že ti není blbě! Mívala jsem festové celodenní nevolnosti od 6.tt do 14.tt, ale není o co stát! opravdu!
@mia75 to je teda dovolená...nemocnice nenávidím, asi bych tam nevydržela, ale kvůli miminku jo 🙂 vydržte, odměna bude jedinečná 😵