1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pupidu
25. říj 2012

@mmirunda ahoj Mirí, zítra jdu na kontrolu, už bych měla dostat průkazku, tak pak nahlásím novinky 🙂 Jinak teď chodím k manželovi do práce do kanclu na brigádu, tak přijdu domů, uvařím na další den oběd a padnu 😀 Ale jak to půjde, pokusím se vás dočíst 😀

ivapo
25. říj 2012

@zelvik to je teda oooooobrrrr!! Gratulujiiii!! 🙂

micha1a
25. říj 2012

@saraha2 Ahoj Saro! Tak jak se mas? Jak pokracuje tehulkovani? 🙂 Ja se stale nervuju - jestli je mimi ok, jestli dobre roste apod. Koukam se na pupek a pozoruju jestli se zvetsuje. No proste magor! Nemam zadne priznaky - tedy az na to brisko. Zatim necitim ani zadne pohyby - co ty? To se clovek stale musi porad o neco strachovat? Jinak mi u Apolinare doporucili jednu knizku, tak jsem si ji koupila a otevrela a tam fotky porodu. No tak sem ji zase rychle zaklapla! To ani nemuzu ukazat priteli! Ten by se zdesil! 🙂)) Ty mas dalsi ultrazvuk uz pristi tyden, vid? Tak drzim palce!! Ja jdu az 6/11....jsem pak objednana rovnou i na ten druhy velky - ale to bude az 28/11...

saraha2
25. říj 2012

@dia6 já jsem měla hraniční výsledky...brala jsem prednison

saraha2
25. říj 2012

@micha1a já taky nic necítím!a to jsem dnes tady četla,že jedna už cítí kopence a to je v 16tt..tak to víš,že si taky říkám,jestli je vše o.k. atd....v pondělí jdu k dr.,tak jsem zvědavá..já mám bříško mini pidi-vypadá spíš dobře najezené,než těhotné..myslíš ten ve 20tt??já jsem zvědavá,kdy mě objedná..co tripple testy?už máš?já ani nevím,kdy se dělají,dr.o nich zatím nemluvila..jen mě brali x ampulí na to NT vyšetření.knížečku mám taky,půjčenou od kamošky,manžel na to koukal a nic neříkal...nějak to ven musí,néé?? 😀 😉 a příznaky taky nemám..žádné....jak jsi na tom s kg???já od začátku těhu 3kg nahoře..

saraha2
25. říj 2012

@pawlla tak zítra čekáme jen ty nej zprávičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

micha1a
25. říj 2012

@saraha2 No myslim ze me na tripple testy ani neposlou, kdyz vysel dobre ten screening s ultrazvukem. Tedy vypada to tak. Ono je to pry presnejsi. Ale kazdy doktor to dela jinak...Brisko uz mam - ale to mne uz vyrostlo 5ty den po transferu 😀 Mela jsem tam nejake cysty (nastesti uz snad zmizely) a tak mi uz to brisko zustalo a akorat se zvetsuje. Obzvlast vecer - po vsem tom jidle co do sebe nahazu 😀 Ale mozna to je taky tim, ze mam proste volnejsi brisni svalstvo ci co - kazdy to ma fakt jinak. No a s kg, myslim, ze uz mam tak min. 5 kilo nahore ☹ Ale pokud bych nemela to brisko a o trochu vesti prsa (vsimnul si zejmena pritel 😀 ) Tak vubec nevim, ze jsem tehotna....

mmirunda
25. říj 2012

@pawlla Beruško, na zítřek tfuj tfuj tfuj a přeji jen dobré zprávičky 😵

mmirunda
25. říj 2012

Vítám všechny nově příchozí

A kočky, tabulka bude zase až zítra, tak snad nic neprošvihnu 😔

saurer
25. říj 2012

Ahoj holky, tak jsme byli dneska v tom caru na obilňáku.
Takže spermio je dobrý, naštěstí. A já počkám na MS, udělají mi dvakrát krevní testy a nasadí nejdřív hormony na domácí snažení. Kdyby nezabraly, zvýší dávku a šli bychom na IUI a kdyby až to nedopadlo, tak IVF.
No jsme z toho docela nadšení a hlavně mi doktorka potvrdila to, co jsem si myslela, že můj doktor je prostě idiot.
Ještě že jsem tam šla hned a na nic nečekala 🙂

mmirunda
25. říj 2012

@zelvik Gratuluju k ♥ a k obříkovi. Je krásnej 😉 Taky mi bývá špatně a musím pořád mlátit pusou a sice to jedna mandarinka zastaví, ale za půl hoďky můžu zase něco. S takovou se neunesu ☹

mmirunda
25. říj 2012

@saurer No vidíš, to jsou samé dobré zprávy, někdy je lepší mít pohled od více lékařů 😉 Tak držím pěstičky, aby se to podařilo 😵

saurer
25. říj 2012

@mmirunda jo to jsou 🙂 fakt máme radost, že nás hned "neodepsala" na IVF, ikdyž můj doktor už mi to tak hezky naservíroval 🙂 uf, no aspoń hezkej pocit z první návštěvy 🙂

pawlla
25. říj 2012

@kive76
@saraha2
@mmirunda diky holky no jsou to nervy snad sem zitra budu moct soupnout peknou fotecku

evikj33
25. říj 2012

@jahodarka To by mohlo být mimi-já to mám ještě ted občas-zimnice hlavně když jsem unavena 😉

zelvik
25. říj 2012

@ivapo
@mmirunda Holky děkuju moc!! Fakt si myslíte, že je to kusanec?🙂

@saurer Tak to je super. Každý to bere jinak, ale pro mě taky IVF bylo až konečné řešení. To, že bylo opravdu asi jediné možné, je už jiná kapitola, ale taky jsem tomu pořád dávala šance přirozeně. Tak věřím, že u vás to bude prkotina a půjde to samo jako po másle 😉
@pawlla Věříme, že fotečka bude. A výstavní!!!

ivapo
25. říj 2012

@zelvik Kolik si tyden?

ivapo
25. říj 2012

@mmirunda počkej tak za 14 tt a výš!! Já ted večer si ďost dopravam.. Ňo normálně a břicho pak jak kamen mám.. Ráno pak o.k.. A uz ma přes 10 kilooooo ☹ 😠 🙂

zelvik
25. říj 2012

@ivapo 7tt+3 a podle UTZ prý 7+4

evikj33
25. říj 2012

@zelvik Moooc gratuluju k srdíčku i mega bublince 🙂 @pawlla Na zítra držím pěsti at je hezká fotečka a vše jak má 😉 @sauer Super-hlavně že máš v Car duvěru-to je pulka uspěchu 😉 @malinka_02 No nevím ale já taky byla na UTZ v neděli a OPU a ET se dělalo běžně i o víkendech-prostě jak bylo potřeba,to jsou divné prak.. 😕 Tak snad to klapne a folik bude akorát a bude i Ketík se // nakonec 😉 Jinak jsem vás teda dočetla,ale je to fuška a dnes jsem zas nějak KO. @mmirunda S těma chlapama je asi něco v luftě i knám už to došlo,ale zas to pomalu odvanulo-dnes si asi dám decku posledního burčáku a budu opitá a bude mně vše fuk 😀

saurer
25. říj 2012

@zelvik no uvidíme z té krve, ale je mi dobře na duši 🙂 jako taky se toho IVF nijak nebojím, ale jsem ráda, že to nejdřív zkusíme jinak

Prostě jsem ráda, že to máme takhle hezky za sebou 🙂

ivapo
25. říj 2012

@saraha2 u prvni dcery jsem cítila pohyby az v 20 tt.. Ted v 16 tt.. U druhého tehotenstvi je to pry vetsinou drive 😉 tripl testy někdo doporučí a někdo ne.. Mě je delali..

ivapo
25. říj 2012

@zelvik supeer.. To je podle mě tak akorát....

jahodarka
25. říj 2012

@evikj33 😵 díky! 😵 poslední dny je mi teda pekelně blbě, ale to může být klidně i z těch všech hormonů, už jsem z toho fakt vyšťavená..

adriene
25. říj 2012

@malinka_02 Tak jak rikam, ja mam z Podoli zkusennost jinou, OPU mi o vikendu udelali a kolegyni z prace delali o vikendu i transfer... Ale jinak vseobecne (nejen v Podoli) se snazi vse delat v tydnu a o vikendech jen to nejnutnejsi... Protoze nejedou na 100%, jen ti, co slouzi...

malinka_02
25. říj 2012

@dia6 no my byli poprve v caru pred rokem..a rok uplynul a nic ..
@adriene ja mela prodlouzenou kultivaci a protoze nedelaji v sobotu tak me delali ET uz v patek tak sem platila vlastnen za den na vic..

malinka_02
25. říj 2012

@adriene no minule mi rekli at prijdu v pondeli a bylo pozde tak treba je ted premluvi..
@evikj33 treba je to ve statnim.jinak, ja nevim no..

adriene
25. říj 2012

@malinka_02 Ve statnim to muze byt jinak, ale co vim od zname, co chodila na IVF do Genetu, tak tam take o vikendu nedelali...

pentagras
25. říj 2012

ahoj holky, mužu se přidat, pujdu ted na ket 🙂

saraha2
26. říj 2012

@pawlla mooooc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!