1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pancuska
31. srp 2012

@fionna no a to ti pri tom zapale odstranili aj vajecnik aj vajcovod? a potom si zasa mala mimomaternicove a dalsi vajcovod? to je hrozne.....vidim ze si dalsia trpitelka!! dufam ze aspon chlap je dobry!! ja mam doma velmi velku psychicku podporu vdaka mojmu muzovi a tak to ma dost drzi....no tiez hned ako sme sa zobrali pred 3 rokmi sme sa zacali snazit! po pol roku som isla inemu dr a oklamala som ho ze sa snazime uz vyse roka,vysetril ma a urobil genetiku. zistil ze mam vrodenu trombofiliu,nasadil clostyll a na 3 mesiac uz po vysadeni clostyllu (brala som ho 2 cykly) som zostala tehu ale mimomaternicovo a tak mi odstranili vajcovod.....pred skoro rokom som zmenila zasa gynosa,najskor skusal clostyll a potom mi urobil laparku kde zistil ze mam sactosalpinx a o 2 mesiace na to ked som bola na konzultacii v centre kde mi povedali ze to musi ist von,tak mi ho odstranil....ziadost poslana a tak cakame! len stale rozmyslam ci aj ked mame dobry spermiogram ci dat ICSI ale pol na pol alebo nedat vobec!!! vy ste ako na tom? 😉

fionna
31. srp 2012

@pawlla Tak to budou dvojčááátka 😀 ,na chvíli si zahraju na Sibilu 😉 😀

fionna
31. srp 2012

@pancuska Jojo, odstranili, protože na ultrazvuku viděli velký útvar (tak mi to řekli, protože jsem se ptala: Proč paní vedle mně odstranili celý spodek a dělali to laparoskopicky a mně jen pravou stranu a rozřízli mi celý břuch?!) Z histolky pak přišlo jen vaječník obsahoval nesčetný počet folikulů 😨 .Takže myslím, že to uspěchali a řezat nic nemuseli. No už nic nenadělám. Zas na druhou stranu nám už tentokrát nehrozí mimoděložní 😀 .My si dáme ICSI i když výjde spermio dobře. Nechci nic nechávat náhodě.Najdu ti odkaz co mi poslala jedna kočena o ICSI, po přečtení jdu do toho.

mimi_2
31. srp 2012

@lucia2505 ahoj, no spermiogram nám robili v Heliose ale nič mi také nenavrhli, musím si to vyžiadať sama?

saraha2
31. srp 2012

@mmirunda šikovná píchačka jsi 😉
@pawlla nádherný testík!!je to tam!!!!holky já tady ted nebyla,ne,že bych na vás kašlala,ale v úterý jsem měla termín MS a v noci mě vzbudily křeče,jsem myslela,že padnu,děs a hrůza..tak jsem letěla na wc a byl z toho průjem,takže nevyspaná,hotová..a to jsem měla jet na gyndu..nakonec jsem si lupla čokoládu a jela a doufala,že nebude chtít,at vylezu na kozu. 😀 .no s hrůzou v očích jsem to nakonec vydržela ☹ pak mě to došlo..že jsem to měla dostat,tak asi proto..od té doby jsem jakási mimo,že ani pc jsem nezapínala,což je v mém případě co říct teda...takže na gyndě vše o.k.,další kontrola 10.9 a první screening,který bude stát 1450.jdu opět lehnout,jsem kaput..důchodkyně úplná... 😒

pawlla
31. srp 2012

@fionna kez by dvojcatka by mi vubec nevadila peave naopak
@saraha2 jej bobku tak to bez odpocivat at jste s miminkem v poradku, ty jo uz screening jo to to teda uteklo, ja jdu na utz za nejakejch 14 dni snad to utece 🙂

lucia2505
31. srp 2012

@mimi_2
@mimi_2 mne to urobili automaticky, ja som o to nežiadala, ani som nevedela, že také niečo treba...tak sa ich skús opýtať...

evikj33
31. srp 2012

@saraha2 Zdravím a odpočívej,já jsem taky nějaká přejetá,je to i změnama počasí,dnes už je to lepší,dokonce jsem vysála i vytřela celej barák 😕 Tak to už máš screning zarohem,nech si doklad a poptej se na pojištovně,mně ho celej proplatili,ale já platila jen 1000.I tak pokud něco přispějí,každá kačka k dobru. 😉 Já jdu 14.9. na velký UTZ.

ivapo
31. srp 2012

@saraha2 to je zvláštní .. Já za nej neplatila a ani pak za tripl testy.. To je asi proto že hned po oplodnění jsem v peci uz u mého gynekologa .. Z car uz jsem dávno rozloučena ..

mimi_2
31. srp 2012

@lucia2505 ďakujem a bola si alergická? Nejako sa to prejavuje? A kde Ti to robili, lebo ako som písala smermiogram nám robili v Heliose na moje požiadanie, tak asi v oktobri by som zase išla s mm a nech mi urobia aj ten test na alergiu...

danny38
31. srp 2012

@saraha2 Hlavně klíííd, odpočinek ti prospěje 😉 My máme teď také radosti. Majitelka bytu kde bydlíme se rozhodla byt prodat, takže hledáme nový. Nemám ráda stěhování téměř v zimě 😠 Času nám dá kolik potřebujeme, ale je to i tak na prd. Když se to se*e, tak pořádně.

lucia2505
31. srp 2012

@mimi_2 mne to robili v ISCARE, tam chodíme...ale to nebolo na alergiu, ale na protilátky, čiže či moje telo nevytvára protilátky proti spermiám a to by sa prejavovalo tak, že prirodzene nevieš otehotnieť, lebo vlastne tvoje telo nepríjme spermie a oni vlastne v tvojom tele uhynú a pri umelom keby oplodnili vakíčka, tak by sa plod prestal vyvýjať. Tá alergia to je zase niečo iné. Jeden kamarát mal priateľku, ktorá bola alergická na semeno a vždy po styku sa vyhádzala, opuchla a zčervenela, tak museli stále používať kondóm.

pancuska
31. srp 2012

@fionna takze aj vy mate spermiogram v poriadku ale date si aj ICSI? dobre som pochopila? 😉 moj problem je ze sa musim najskor presvedcit ze nebudem sama a az potom riesim 🙂 dakujem za odkazy,idem si to pozriet !! 😉 inak to boli iba folikuly? asi by som ich zabila!!!

tulipanek82
1. zář 2012

@pawlla Ahoj Pawli, ano, spravne, hlavni je myslet pozitivne, v Heliosu mi tohle stale otloukali o hlavu a vyplatilo se! teda jako s doktorem Texlem to ani nebyl problem,on je pozitivni sam o sobe a nejak to prenasi na druhe 🙂 Moc gratuluju k mrazackum a drz se! Uz to musi vyjit! 😵

tulipanek82
1. zář 2012

Holky ja jsem se ted tak rozkecala v jine diskuzi,ze jsem na vas uplne zapomela.Tak bych chtela dat vedet,ze uz mame i srdicko a nas prcisek se ma cile k svetu 🙂 Az budu mit fotecku,tak vam ji sem dam. Mejte se pekne,preji krasny vikend!

tulipanek82
1. zář 2012

@mimi_2 Nam v Heliose udelali i ty testy na protilatky. Me z krve a manzelovi ze spermatu. A vyslo mu to pozitivni. Tak jsme kvuli tomu museli mit ICSI. Jinak by jsme urcite sli do normalniho oplodneni ve zkumavce.Manzel je vedec a tak ma vystudovano, ze kdyz se oplozuje normalne,tak se prirozenou cestou vybere nejlepsi spermie. V Heliosu nam to potvrdili, rikali, ze kdyz to jde,radeji zkousi tady to oplodneni a ostatni doporucuji jen kdyz k tomu je duvod...

fionna
1. zář 2012

@saraha2 Jejda, tak to hodně odpočívej. 😉
@pawlla Mně by se dvojčátka taky moc líbila 🙂 , ale rodit bych je nechtěla 😨 .
@danny38 No to stěhování ti teda nezávidím. Jak se říká, lepší je vyhořet. Teda jestli ti za věci pak zaplatí 😀 . U nás ve mstě není problém sehnat byty do podnájmu. No akorát musíš mít na kauci. A ty zrovna ty peníze si mohla použít na výbavičku.
@pancuska Ještě nemám výsledky, ale jdeme do toho i když budou OK.Abych si pak nevyčítala, že jsme to nechali náhodě.

pawlla
1. zář 2012

@tulipanek82 diky moc taky doufam ze ted uz to dotahnem az do 9 mesice 🙂
@fionna noo rodit je to uz je druha vec ... Ale co tak ja je porodim kdyz uz rodim tak poradne ne 😀

fionna
1. zář 2012

@pawlla 😀 😀 😀

malinka_02
1. zář 2012

Ahoj holky my sme pořád na dovce v Itálii.Vracíme se 6.9.Dneska sem poctivě dočetla a koukám fakt to tu dost stojí..Já zacla spinit tak moje naděje že když nešel ket kvůli prasklemu díky
foliku že otehotnim vyhasli.
Kamarádka píše jak ji je zle že je chudák a ja ji závidím..

malinka_02
1. zář 2012

@saraha2 držím palce ať vše klape jak doteď!
@pawlla Pavli moc gratuluji!!

Já mám v září ten veletrh na druhy straně čr a jak spinim tak mi to vyjde přesně a ket zas nebude..

malinka_02
1. zář 2012

@mmirunda držím palecky ať je hodně kvalitních vajuch!

mmirunda
1. zář 2012

@malinka_02 Děkuju kočko. Máš pravdu stojí to tady dost, skoro nikdo sem nechodí ☹ Dovču si přádně užij, potřebuješ ji jako sůl 😉

janulkaa23
2. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Ahojky holky, tak sem byla minulý týden v úterý na kontrole po nevydařeném IVF a doktorka mi dělala ultrazvuk a říkala, že mám zrovna ovulaci(kterou normálně nemám, že to je možná těmi hormony co mám v sobě), tak ať se zkusíme s přítelem pomilovat, že by to mohlo vyjít tak uvidíme 🙂 jinak pokud to nevyjde budu čekat na MS a od třetího dne MS brát pět dní nějakou tabletku a pak na ultrazvuk a zkusíme IUI 🙂

pawlla
2. zář 2012

@janulkaa23 ahojky tak to je fajn tak se doma pekne snazte a mozna nebude potreba iui 🙂

No ja jsem vcera mela pekne nahnano bolelo me bricho jako na ms a sem tam me tam pichlo tak jsem to obrecela a bala jsem se abych nezacala krvacet

janulkaa23
2. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla děkuji a jak se cítíš?? Neboj MS určo nedorazí...

pawlla
2. zář 2012

@janulkaa23 no bojiiim bojiiim jinak me boli prsa jako cert nemuzu si pomalu sundat podprsenku a nikam se mi uz nevejdou 😀

malinka_02
2. zář 2012

@mmirunda tak dneska se zatáhlo a předpoved hlásí hnusné další dny tak řešíme jestli jet domu no fakt máme pech na všechno..