1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
31. kvě 2012

@hezké rano všem 🙂 Tak už máme plno pupenu a maly je jak indián. @mia75 já se dnes zas nic nedovím,maly je doma,tak na krev nemužu a dr.je až odpo,leda by krev vzala ona,ale to nevím 😒 Na dnešní kontrolu držím pěsti 🙂 @marmina Tobě také na dnešek jen ty nejjjj zprávy 😉

absti
31. kvě 2012

@unkarka
Tak takové kámošky jsou nejhorší!!!! ach jo to člověka nasere ještě víc, viď? 😠
@zana21
jo jo je to přesně to co jsi našla. Hranice je 10 a já mám hodnotu 18. Doktrorka mi řekla, že budu brát Prednison s Anopyrínem od 1DC a minimálně do doby než si udělám po IVF těhu test.
@saraha2
Nk buňky bojují proti infekcím, virům i rakovinotvorným látkám a všem co je cizí. Tj. vypudí i těhotenství. Buď těhotenství tělo vypudí před menstruací nebo NK buňky způsobují potraty.
@rory_g
Já ho budu brát od 1 Dc minimálně do těhu testu společně s anopirínem. Dávku Prednisonu budu mít 5mg denně

@marmina
Děkuji za přivítání 🙂

absti
31. kvě 2012

@ahojkyy
Ahojky,
no snad to pomůže. Ale zdá se mi, že ten Prednison budu brát nějak krátce.... holky stačí ho brát jen cca.14 dní před transferem???

verry
31. kvě 2012

dobré ránko 😵

@marmina držím pěstě, at je UTZ jak má být 😉

verry
31. kvě 2012

@absti jo ten prednison se tak bere, a stačí to. 😉

mmirunda
31. kvě 2012

@verry a ten prednison se musí brát před každým IVF?? Promiň moc tomu ještě nerozumím 🙂

verry
31. kvě 2012

@mmirunda no co já vím,tak je hlavně důležitý po transferu. Aby tělo přijalo embrijko,a nechtělo ho vypudit. Takže se začíná chvíli před transferem a po trasferu se bere do krve. Aspon u nás v CARu to tak je.

verry
31. kvě 2012

@mmirunda ale teda pokud nemá ještě ženská zjistenou nějakou imunologickou odchylku- to by musela brát prednison dřív než půjde do IVF a pak po zahnízdění ho bere třeba až do 15tt

mmirunda
31. kvě 2012

@verry Aha, no tak snad se to dozvím pak od doktorů, doktor zatím o tomhle nemluvil, ale čeká nás to až v sprnu, tak je ještě čas ☹ přijde mi to nekonečný ....

mmirunda
31. kvě 2012

@verry Tak já bych měla být snad úplně v pořádku, až na tu hnusnou cystu ....

saraha2
31. kvě 2012

@absti děkuji!

saraha2
31. kvě 2012

@absti já ho začla brát až s první injekcí,tj.druhý den cyklu..
@verry ahoj!

verry
31. kvě 2012

@mmirunda určitě ti všechno vysvětlí. A na tu cystu-zkoušela jsi něco? bylinky? znám mastičku od bylinkářky CYTOVITAL a ta rozpouští cysty, mohla by ti pomoci.

verry
31. kvě 2012

@saraha2 čaoo, blondýnko 😉

absti
31. kvě 2012

Holky a řekněte mi měli jste po IVF hodně klidový režim, aby se embryjko zavrtalo?

kive76
31. kvě 2012

ahojky, holky tak jsem si říkala, že sem taky dám fotku, a už podruhé mi to napsalo, že fotka je špatná...a přitom mě přišla super 🙂

verry
31. kvě 2012

@absti já po IVF jen ležela, přítel se o mě staral 😀
@kive76 😀 😀 taky dobrý, hele a nemáš velký rozlišení tý fotky. Zkus ji zmenšit, pak už to mohlo jít. 😉

absti
31. kvě 2012

@verry
a měla jsi i neschopenku nebo jsi šla pak do práce??

evikj33
31. kvě 2012

Ahoj ženy tak na krev jdu nakonec až 7.6.ke svému gyndr.a do caru 12.6.Potvrzení na PN pošlou poštou.Dřív to bohužel nejde,nemám hlídáni pro malého.Manža je v práci a mamka taky.Navíc toho 1ě si musím sehnat odvoz do Olmíku ,protože manža nemuže a mamka si bere dovču at pohlída malého.Tchánovci důchodci opět nemají čas 😠 Jinak dnešní čárka 12den po Et už je jako malovaná

rox
31. kvě 2012

@ahojkyy ja chodim do archy - me to tam prijde takove docela zmatecne a neorganizovane. na emaily jednou odpovi 3 sestry, jindy zadna, des bes. A i kdyz jsem objednana tak cekam, a pak se dr vybavuje do tel 10 min misto aby se mi venoval a pak na me kouka jako na mimozemstana. Si pripadam jako bych prekazela 😀 A navic mi porad tvrdi ze nemam ovulku, ale pritom testy jsou pozitivni a teplota nizka, takze ovulka potvrzena nadvakrat. Si fakt pripadam jen jako penezenka....sice neco delaji,ale nepripada mi ze maji zajem o uspech. Mozna se ale pletu, toto jsou ale moje pocity.
Nemate holky nekdo zkusenosti z IVF cube na Praze 6? Oni teda nemaji smlouvy s pojistovnama a vse se plati na ruku,ale rozhovor s jednou jejich dr byl teda nebe a dudy. Pokud to ted nevyjde v Gennetu tak dalsi pokus jdu tam, stejne si vsechno platim takze to vyjde nastejno.

rox
31. kvě 2012

@evikj33 No tak to mas teda radost urcite......ja ASI nestovice uz mela, respektive kdyz je mel kluk, tak jsem je nechytla 🙂

evikj33
31. kvě 2012

@rox Já naštěstí taky ale naši sousede spolu žili a její sin z 1manželství je dostal a její přítel je neměl a chytl to taky v 34letech to byl pohled,sousedka se jim furt tlemila 😀

marmina
31. kvě 2012

ahoj @rox já jsem si povídala s jednou holčinou co z Cube utekla...přešla do Pronatalu

saraha2
31. kvě 2012

@kive76 mě to taky trvalo několik dní,než se mě to povedlo 😀 zkoušej dál.. 😉
@verry ty máš ale vzorného manžela!!!

rox
31. kvě 2012

@marmina Fakt?? A proc?? Kvuli penezum? poptej se prosiiiiiim, ja mluvila s dr. Visnovou a nemuzu si stezovat. ja utekla z Pronatalu zase 😀 pac kdyz jsem potratila, tak mis to aby mi to dr rekla nejak citlive, tak se podivala do karty, na me, hodila po me fotku a rika - nic tam neni, vsak taky co chcete ve vasem veku. To je normalni. No ocekavala bych fakt citlivejsi pristup....a uz jsem se tam neukazala. JInak jsem chodila k dr Stredovi a na toho nemuzu rict nic skaredyho, ten byl moc sympatickej a vedel co dela. Asi chci nejakou peci, ktera je tady scifi 😀 😀 Ale dr jsou nekdy hovada . kamaradce zemrelo doma v postylce pulrocni dite, volala rychlou, oni dojeli, koukli a rikaji: Co po nas chceje, je studenej, zavolejte si havrany......takze des bes.
@evikj33 Pokud se jen zasmali tak to jeste jde, hlavne aby nebyly\ nejake dusledky!! Jako u tech priusnic, jak rekla kamaradka - abys doma nemela z bejka vola 😀 😀 😀

danny38
31. kvě 2012

@absti Ahojík, já byla v klidu 2 dny a pak už jsem začala trochu něco doma dělat, já bych ani pořád ležet nevydržela 😀 Měla jsem do včera dovolenou a dneska jsem šla už do práce, mám tady toho strašně moc, to nemůžu v životě dodělat, samé papíry 😀 Jo a jsem 7.den po ET 🙂

danny38
31. kvě 2012

@mmirunda Já měla Prednison také od druhého dne cyklu a beru ho zatím stále 🙂

absti
31. kvě 2012

@danny38
já že jedna holka v práci si po transferu brala 14 dní dovolenou a to se mi moc nechce.. Takže ty jsi týden nechodila do práce a v tom byl i víkend, viď?

alinah
31. kvě 2012

ahoj holky,

@absti, ja jsem lezela asi 3h po ET, pak jsem uz mela na starosti malyho a sli jsme na prochazku do lesa. jako nedelala jsem zadny domaci prace (zehleni, luxovani) ale jinak jsem normalne fungovala. 2 dny po ET jsem sla do prace.

pridavam fotku naseho Velikonocniho zajicka z tohodle utery.. Dr byl sice debil, ale aspon fotku udelal..

rory_g
autor
31. kvě 2012

@rox ahojky a nechceš přejít do Gennetu na Letnou? Já tam chodím k dr Langerové a teda super, pamatuje si všechno, je citlivá, pořád dodává naději a hlavně se mnou vše probere a nesnaží se mě hned vylifrovat a nedělá ze mě debila. Dr Vykysalá mě osobně nesedí (třeba to není její vina, ale po jejím IUI jsem krvácela a potom si myslím, že za to nepovedené OPU tak trochu může ona, viz. ta příšerná zpráva...) a ostatní neznám...na dr. Brandejskou jsem ještě slyšela samou chválu...