1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@saraha2 tak já vím, že vždycky to nemusí být přesný. My spolu ale naposledy spali cca 18.6. a od té doby ani ťuk 😀

malinka_02
25. čer 2012

@mmirunda me se pred vanoci zkratili cykly z 27 na 23-24 dni a pred vanoci nic sem uz verila na vsnocni zazrak a mrcha dosla 34 .. Ted sem na 27 dnech a jak se blizi IVF tak 30.. Grrr.

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda tak uvidis kdyztak vyvolavacka pomuze, doktor na to koukne a rekne co a jak

mmirunda
25. čer 2012

@malinka_02 taky dobrý ☹ Já jsem vysadila antiko loni v srpnu a od té doby jsem měla přesně 28 dnů (-+1 den) každej cyklus a přesně 14DC bývala ovu. tak nevím co se děje. Možná je to nějakej vnitřní stres co v sobě mám ☹ Tak holt ve středu bude včelička a snad se pak mrška konečně spustí ..... ale raději bych byla, kdyby došla přirozeně ...

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla to jo, vydupala bych si i kontrolu, protože to není žádná prdel. Gogela holt bude muset švihnout, aby to všechno stihnul

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda takto urcite ano at je vsechno v poradku nez do toho pujdete to je dulezite

mmirunda
25. čer 2012

Tak dám si na břicho horkej gelovej polštářek a uvidíme. Jinak před chvílí dělaný mamates je samozřejmě negativní, tak jak jsem čekala ...

radina
25. čer 2012

@mmirunda Nechystas sa nahodou k DR. , ze by si sa na to spytala? Ja kedze som to uz brala, tak sa nejako nebojim si to opat nasadit, ale mozno si dam len 6 tab denne 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@radina dneska jsem tam volala a mám tam přijít ve středu ( pokud mrcha nedojde dřív ), tak pokud budu mluvit i mudrem, tak se ho zeptám 😉

radina
25. čer 2012

@mmirunda Mne DR v care na to povedala, ze ako viem ze som mala ovulku, (teda ked som tvrdila ze podla BT a hlienu som mala) ......... povedala, ze toto vraj nic neznamena, ze ovulka je len vtedy, ked ma hlien konkretnu konzistenciu, ktoru vidno len pod mikroskopom ! 😖 Mne sa uz stalo, ze som mala vsetky priznaky ovulky a potom u DR. na kontrole som mala stale nepuknuty folik.

mmirunda
25. čer 2012

@radina tak možný to je, mě to mudr taky říkal, že to na sobě nemusím poznat. Ty jo to je alchymie. Ale aby pak ta vyvolávačka nebyla problém, kdybych těhu byla. No uvidím v tu středu, třeba mi vezmou i krev 😖

radina
25. čer 2012

@mmirunda To by uz dr asi na utz videl , ze si tehu, nie? alebo by ti vzal aspon predtym krv.....vobec neviem ako to chodi, hoci po tom, com riesim toto ivf, sa mi kamosky smeju , ze som chodiaca lekaren 😀

mmirunda
25. čer 2012

@radina tak kočko, já v lékárně dělám a stejně spoustu věcí nevím 😉 Ale myslím si že těhu nejsem .... to už by test podle mě ukázal. No mohli by mi vzít krev a z té by se zjitsila hladina Hcg, ale myslím si, že je to vážně zbytečné .... nezbývá než čekat do středy

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda neboj pichnout ti agolutin ten je na podporu delozni sliznice nebo tak nekak mi to dr. rikal a kdyz si tehotna pomuze a kdyz nejsi dostanes mrchu me v caru rikal dr ze agolutin je ochrance tehotenstvi pichala jsem si ho kazdej den po ivf

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla jj já vím ..... ale raději bych aby to přišlo samo ...

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda no jo mi to povidej ja cekala skoro 8 tejdnu po revizi a az pak sla k dr a ten rikal ze jsem mela prijit uz driv no je ze ja spinila i ciste cervenou krev a pak zas nic a tak porad dokola celej tejden .... Tak jsem si rekla dost a sla jsem k dr ale po te vyvolavacce mi to prislo az 4 den a mela jsem to 7 dni no hruuuuza, ale dr rikal ze prvni ms po revizi muze byt jina nez jsem zvykla

pawlla
25. čer 2012

@radina to me se kamosky taky smejou ze jsem lekarma a jak videli kolik leku prd ivf a inkekci jsem brala tak neverili 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla právě proto na tu vyvolávačku nechci, tak už nevím co s tím tělem udělat aby spolupracovalo ☹ kéž by se nademnou smilovalo

radina
25. čer 2012

@mmirunda No super, tak odteraz nam radis 🙂 ja vzdy konzultujem veci s kamoskou co studovala VS chemicku a dalsou, co zasa prirodovedecku 🙂 .......... je pravda, ze clovek by najradsej riesil ine hovadiny ako toto, ale ked uz mame problem, tak si treba okolo toho radsej nastudovat viac , ako sa potom nechat zaskocit , no nie ? 🙂

radina
25. čer 2012

@pawlla hehe, a este sa mi smeju, ze ked idem k DR. vzdy mi daco najdu ! Ze som ako z gediatrie 😀

mmirunda
25. čer 2012

@radina No jasně. Víš co je sranda, já v práci radím jiným a pak si sama chodím pro rady. on totoži člověk nechce být sám zodpovědbý za to, když se nějak léčí, ale chce to na někoho chodit 😀 Ale třeba to co jsem se dozvěděla tady na MK ohledně těhu, měření, testů a nebo IVF to tě nikdo nikde nenaučí, ani na škole ani nikde jidně 🙂

rox
25. čer 2012

@mmirunda ja neukradla!!! Copak ja jsem chlastala aby prisla?? 😀 😀 😀

radina
25. čer 2012

@mmirunda Tiez si myslim, lebo my sme akoby laicke lekarky, ale s dobrou praxou ! 😉
Inak, co si ako lekarnicka myslis o brani melantoninu pred ivf?

mmirunda
25. čer 2012

@rox no vidíš a já chlastala a stejně nepřišla 😀 😀

mmirunda
25. čer 2012

@rox tak si ji nech nooo si vymodlím svoji 😀

mmirunda
25. čer 2012

@radina sice o tom moc nevím, ale tohle mluví samo za sebe 😉 http://www.crmzlin.cz/article/2248.umele-oplodn... a pak aby se nám nepodařilo 😀

rox
25. čer 2012

@saraha2 ja otehotnela den pred ms!!! Je pravda, ze jsem byla mlada a cyklus nebyl ustalenej, ale preci jen to takto vychazelo!

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda no ja doufam ze to moje uz bude spolupracovat jak ma nebo me uz vazne trefi slak cim vic se to vlizi tim jsem vice nervozni

rox
25. čer 2012

@mmirunda Asi jsi chlastala malo 😀 😀 Zkus to dneska znova a dej si k tomu priserne horkou vanu. To by mohlo pomoci.

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla A ty už jsi antiko dobrala?? a kdy startuješ?