1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

lolitka25
15. črc 2012

@saraha2 nie, je to na zastavenie endometriozy pred zacatim stimulacie... uz som pisala s lekarom, dekapeptil nema ziaden vplyv na hcg . mam ist na krv a ultrazvuk zajtra a snad budem mudrejsia ...

pawlla
15. črc 2012

Ahojky davam sem tabulku se zmenama , ktere jste mi poslali. Takze prosim zmeny mi posilejte do IP, at v tom mam prehled dekuji. 🙂

Vítám mezi námi další děvčata
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU čt/pá

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 4.7. první včelka, 14.7 Pregnyl, 16.7 OPU - moc držime palečky
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – koncem měsíce UTZ a zahájení stimulace
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), čeká na MS a vše je připraveno na stimulaci na IVF
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

♥ Šťastné ťěhulky :
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! – blahopřejeme!!!
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

sheronka
15. črc 2012

@pawlla Ahoj. Aj keď som tehu, možem sa pridať k vám? CAR Gyn Fiv BA, 1.IVF jún (2E), 6.6.a 11.6. potvrdené tehu, UZV 2.8.

saraha2
15. črc 2012

@radina s dlouhým mají prý lepší zkušenosti do 35ti let...víc nevím..

pawlla
15. črc 2012

@sheronka jasne neni problem zitra te pridam do nasi tabulky

malinka_02
15. črc 2012

@mmirunda no nam vysli jen 2% tech dobrych ale rikali ze ICSI o PICSI nam rekli ze to az treba priste ze zaskrtat muzem vse a vytavit 50 tis ale ze poprve mysli ze je to zbytecne..

saraha2
15. črc 2012

tak věci připravený a bojím,bojím ☹ ještě odláknu nehty a hotovo..
@malinka_02 no..nás třeba mrzelo,že jsme to nedali hned to picsi..stálo by nás to o pár tisíc víc,ale třeba by se to povedlo..takhle nový pokus vyjde na mnohem víc....ale je mi jasné,že kdyby je a bude vždy...co kdyby atd...

jankaknm
15. črc 2012

ahojte, som 3 den po OPU, je mozne, ze mam krce a bolesti brucha, ale nie je to ohss? mali ste to niekotre? krce su ako pri naduvani a bolesti brucha v lavej casti, a prave lavy vajecnik vraj moc nefungoval, v piatok, som to chapala po opu, v sobotu to ustupovalo, dokonca som kmitala v kuchyni, a potom len lezala, k veceru som citila uz zas pichanie, hlavne, ked som sa pohla, alebo posadila, postavila, tak som chodila trochu skrcena a stale dufam, ze to su priznaky zmensovania vajecnikov a nie ohss. Dnes je to cely den take nepravidelne bolesti, aj trochu srdce akoby pichlo alebo pluca, do centra idem asi az v stredu na ET, myslite, ze mam ist uz zajtra k obvodnemu gynekologovi, ze co to je? ☹

danny38
15. črc 2012

@saraha2 Na zítra držím moooc pěsti, ať jsou všechny vajucha kvalitní 😉

ramdy
15. črc 2012

@saraha2 nn měla bych to dostat v úterý, ale nevím, jestli se mi to těmi hormony nerozhází, no každopádně jdu zítra na gyndu na krev, takže se uvidí. Navíc mě, ale dole začalo pálit, tak se obávám nějakého zánětu, ach jo.

ramdy
15. črc 2012

@malinka_02 testovala jsem v pátek a zítra jdu na gyndu, stejně to prostě uvnitř cítím, že tam nic není ☹

ramdy
15. črc 2012

@saraha2 budu na tebe zítra myslet, ať máš super kvalitu a dostatečné množství a prostě vše ať je jak má být, nic se neboj, všechny jsme s tebou

mmirunda
15. črc 2012

@saraha2 zlato, na zítřek tfuj tfuj tfuj ať je z Tebe dobrá nosnička 😉 Moc na tebe budu myslet a těším se na zrpávičky
@martina_81 Kočko tobě taky držím palečky k zítřejšímu KETU, i na tebe budu myslet, ať se tě bobečci chytí a už nepustí 😉

saraha2
15. črc 2012

@jankaknm mě bolelo břicho asi tak 10min po OPU jako při mS..pak už ne..ale ta,co byla se mnou to cítila i ještě v den ET..takže asi každý to snáší a nese jinak..i každé tělo se chová jinak..pokud máš obavy,zavolej do caru..za zavolání a poptání se nic nedáš..za obvodním bych asi nechodila,ten dle mého nemá takové zkušenosti s tímto..
@danny38 moc děkuju!!
@ramdy nooo..nechci ti dávat falešné naděje..ale...kamarádku taky pálilo,myslela,že má zánět,nebo že něco chytla..a byla těhu 😉 ale chápu tě..já taky cítila,že nic......vlastně celou dobu po ET jsem nic necítila...ani píchnutí,nic.... ☹ moc děkuji,budu informovat..

lenka290
15. črc 2012

Ahojte, ja idem na 1 IVF, mám dlhý protokol a chcela by som sa spýtať mali ste niektorá Puregon 900?

saraha2
15. črc 2012

@mmirunda děkuji!!!

saraha2
15. črc 2012

@martina_81 tak tfuj,tfuj!ať máš pořádné šampionky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ať se krásně zavrtají!!!

martina_81
15. črc 2012

@saraha2 no já na ni koukala taky jak debil, že jakej suchej zip? 😀 😀 ale třeba to bude něco jak to lepidlo,těžko říct. Já myslela,že se platí buď ICSI a nebo PiCSI a ono se to sčítá???? 😖 😖
Jinak na zítra hodně štěstí při OPU. 😉 😉

saraha2
15. črc 2012

@lenka290 ano..já píchala puregon..900myslíš 900jednotek,že?já měla nejdřív 900,pak mě to dávali po 300jednotkách..takže každý druhý vpich nadvakrát ☹ taky jsem měla dlouhý protokol..

saraha2
15. črc 2012

@martina_81 no právě jak kde se to sčítá!marmina třeba psala,že u nich se to nesčítá..u nás ano...a vůbec mám nějaký drahý car,co to tady tak pročítám 😀

lenka290
15. črc 2012

@saraha2 ano, presne tak najprv 900 a potom 300. A ako zadarilo sa?

martina_81
15. črc 2012

@mmirunda @saraha2 díky,o půl dvanácté si na mě vzpomeňte,ať mi to tam ten trouba pěkně zavede. 😀 😀 I když moc šancí tomu nedávám,pořád mě po tom estrofemu dost bolí břicho a kdyby neměl včera přítel noční,tak se asi nechám zavést na pohotovost,jaký jsem měla šílený bolesti. ☹ ☹ Tak jen doufám,že to neznamenalo nic špatnýho a přejde to.
@jankaknm mě bolelo břicho od OPU až do transféru a pak občas taky,ale holky psaly,že je to normální.

saraha2
15. črc 2012

@lenka290 nezadařilo....já jsem píchala nejdřív 225jednotek tuším dva dny,pak 250 pár dní a pak 275.ted jsem píchala od začátku 300jendotek..ale změnila jsem léky a píchala jsem menopur

saraha2
15. črc 2012

@martina_81 třeba budem na stole cca ve stejný čas 😉 posledně mě brali v 11.40h..
@lenka290 nelekej se,až budeš píchat..nebo jestli už pícháš..v každé náplni je o několik jednotek víc 😉

martina_81
15. črc 2012

@saraha2 no mě se taky zdá,že to máš nějaký drahý. 😖 Chodíš na obilňák,ne? to mě ukecávala ta moje známá,co tam chodí na gyndu,že mám jezdit tam,že prý tam je nějaký vyhlášený doktor a určitě to nebudu mít tak drahý jako v Sanusu. Tak jsem ráda,že jsem ji neposlechla. Já mám pocit,že u nás se taky buď platí ICSI nebo PICSI ale nesčítá se to.

ramdy
15. črc 2012

@saraha2 no já jsem měla pocit, že jsem těhu jen ze začátku a pak se to vše utlimilo, žádné bolesti ani břicho ani prsa, no pálí mě u vchodu, tak to těhu asi nebude ☹ škoda, no. Představa, že si zase budu píchat injekce a výsledek nezaručený, no nic nám nezbývá jiného, než se bít dál a dál bojovat.

martina_81
15. črc 2012

@saraha2 ? ty nemáš přesně určený čas? 😉 už se nemůžu dočkat až tam zas budu ležet v témeř svislé poloze s nohama nahoře a hlavou dolů. 😒

saraha2
15. črc 2012

@ramdy já vím..taky to mám za sebou.... ☹ a brzy budu vědět další ortel..ale jak říkáš..otřepem se a jdem opět do toho!jsme šikulky a ten kočárek jednou vozit budem!!!!!
@martina_81 já zvažovala unicu a obilňák..ale protože dvě kamarádky byly na obilňáku a úspěšně,tak jsem šla tam....ale je fakt,že i můj gynekolog říkal,že je to tam levnější...to jo teda....

lenka290
15. črc 2012

@saraha2 ja si teraz pichám diphereline a od 4 DC budem pichat puregon 900 a tiež menopur. No tak držím palčeky aby Ti to vyšlo 🙂

saraha2
15. črc 2012

@martina_81 hlavou dolů??nám při ET dali jen takový skokánek pod zadek...no nemám určený čas..mám tam být do 8.30hod..to bylo i minule a brali mě jako poslední před 12hod ☹