1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda no je to neco jako ha ale neni to primo ha jsou to takove dvoubarevne tabletky na to aby ti narostla peknna sliznice a rychla no a ty muzes vysadit i o tejden driv nebo tak podle toho jak to spocitaji tak jsem to mela i minule

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla aha, tak to jo. No uvidím co budou mezuláni dělat se mnou

mmirunda
16. črc 2012

jinak kočky @saraha2 a @martina_81 držím vše co mám a myslím na Vás. V půl dvanácté budu asi na cestě do práce, tak bych Vám to tady nemohla napsat, ale myslím na Vás moc a moc ♥♥♥

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda no a ty mas zacit stimulku teoreticky kdy?

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla no tak já bych to teoreticky měla dostat příští středu a měla bych začít brát HA cca 3 týdny, takže v půlce srpna by vycházela stimulka, ale bojím se, že to zase neklapne

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda no tak to by vychazelo priblizne stejne no uvidim kdy mi naplanujou zacatek stimulky ... Doufam ze se uz knecne dozvim nejak blizsi info jinak me klepne uz

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla ta nejistota je totiž ještě horší než to čekání. Já se bojím že mi to ta hnusná cysta posune ☹ Bolí mě ta levá strana jako blázen, takže tam mrcha určitě pořád je a zvětšuje se ☹

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda tak ja se snazim to neresit ale teda dneska mam nervy jako blazen doufam ze se brzo dozvim aspon datum utz a nejake info tam protoze byvh uz to rada mela nejak urcene

malinka_02
16. črc 2012

@rory_g no právě.. ale tak doufám, že při stimulce to ještě nevadí ☹
@mmirunda no 10x sem se ptala kdy přijedou - 10 x že v pondělí tak sme si vzali na podělí 1 den dovči že zustanem na chatě a v neděli v 10 ráno telefon, přijeli sme jedm na chatu, my už na výletě tak sme večer přijeli a oni že tam s nám azustane brácha do dneška.. tak sem řekla že sem se 10 ptala kdy přijedou že sme si vzali 1 den dovolené a chtěli být sami na chatě a ne sedětskákat kolem bratra a v jeho bordeli (je mu 22 a není schopný si ani umýt po sobě talíř) koukat na televizi co si tam pustí on a sedět na židli protože on zabere celý gauč a že prostě sme chtěli mít normální dovolenou a že teda pojedem do Prahy. A už to jelko, že nesnáším bratra že nesmí rodiče snad ani přijet na svou chatu, přitom já bych jim nikdy neřekla že nesmí přijet, proto sem se 10X ptala kdy přijedou že by sme si tam chtěli zustat.
@pawlla u nás v caru taky něli dovolenou týden všichni takže prostě všem se to posunulo o měsíc.. já teda dostala naštěstí mrchu později ale zase tam byly strašný fronty a seděli sme tam 3 hodiny což v pracovní době není dobrý..
@radina tak to je super a kolikáty si DC že těc htějí nechat déle?

zana21
16. črc 2012

Holky, vás dočíst je nadlidský výkon 🙂
@briuska Nám embryolog říkal že s ISCI je mnohem větším pravděpodobnost na oplození, ale s vývojem embryek mají horší zkušenosti než z klasického IVF (přirozeně). My jsme nechali půl na půl, i když spg máme ukázkový a je pravda, že nám zaváděli embryjko z přirozeného oplodnění, které vývojem předstihlo všechny ostatní embryjka o jeden den 🙂
@radina @saraha2 Hodně štěstíčka na dnešek, ať se folíci pěkně vyvíjejí a tobě @saraha2 pěknou úrodičku 🙂
@jankaknm Jak to popisuješ, tak já bych to na OHSS tipla. Hodně pij, jez bílkoviny a hlavně se šetři 🙂
Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám 🙂

lenka290
16. črc 2012

Baby, mali ste z Puregonu, Monopuru alebo Diphereline nejaké vedlajšie účinky? Toľko ich je popísaných v letáku až mám z toho závrate 😨

jankaknm
16. črc 2012

@zana21
@martina_81
@saraha2 daj vediet ako ti to dnes dopadlo
Tak dnes je mi uz lepsie, snazim sa vela pit, fakt nic nerobit, len lenosim. 🙂 Dnes som volala do car a po vikende je stale 10 vajicok, ale 7 je lepsich, teda, ze sa pekne dalej drzia a mnozia. Ja som taka zvedava, co bude do stredy.

jankaknm
16. črc 2012

@lenka290 ja som mala zavrate a to som pila aj tie 4 litre, ku koncu uz velmi bolestive brucho, ale inak nic vazne. Necitaj, lebo si to privolas, proste ak by si spozorovala nieco vazne, volaj doktorom.

zana21
16. črc 2012

@jankaknm Tak to je moc pěkný vývoj, jen ať tak dále 🙂

rory_g
autor
16. črc 2012

@malinka_02 určitě to nebude mít na stimulku vliv 😉 Ale snaž se být v klidu...
@lenka290 nic mi nebylo, měla jsem Menopur...radši ty letáky nečti a jak píše Zana - hodně pít a bílkoviny 🙂
@jankaknm gratuluju 🙂

lenka290
16. črc 2012

@rory_g
@jankaknm Ďakujem za info, ste ma trocha ukludnili 🙂 tak sa idem nalievať "vodou" 😀

ramdy
16. črc 2012

takže jak jsem dopředu věděla krevní test je negativní, další pokus za dva měsíce. Jinak mi doktorka udělá nějaký hematologický rozbor. Nedělal Vám ho taky někdo?

radina
16. črc 2012

@rory_g Tak ratala som s nizsim poctom, ale tesim sa 🙂

radina
16. črc 2012

@malinka_02 som 6 DC. vraj rastu pomalicky, v stredu mam dalsiu kontrolu.

rory_g
autor
16. črc 2012

@ramdy já myslím, že mi to dělali při genetice a zjistili krevní mutace, zjistí Ti srážlivost krve 😉

malinka_02
16. črc 2012

@rory_g snažím se 😝
@ramdy to mě mrzí..
@radina aha tak já jsem dnes 5DC a jdu 7DC na 1. UTZ tak to budem mít docela podobně.. a jsi doma? Jý mám dnes dovču, jinak bych ráda do OPU do práce pak 1 den na OPU a pak po ET tak 4 dny a pak nevím, nemužu to v práci říct a nevím co si vymýšlet, kéž by to všlo na víkend..

ramdy
16. črc 2012

@malinka_02 jj to mě taky, ale život jde dál

saraha2
16. črc 2012

ahooj!!napíšu novinky a pustím se do dočítání 😉 byly jsme 3-ty dvě měly už třetí pokus,ta jedna měla první pokus v unice..já měla 8kousků a podle embryoložky pěkných,druhá měla 2vajíčka a třetí 5.první brali v 9.45h,já šla druhá v 10hod..ani jsem pak už nespala,takže jsem brzy vstala a šla za dr a pak za embryoložkou.na všech 8jsme dali ICSI s PICSI a PK pak AH..mám si zavolat ve středu..tak snad........píchli nám agolutin,utrogestan mám začít brát ve středu.ptala jsem se na ten agolutin a itrogestan po ET a sestřička zkoumala jakýsi podíl nějakého hormonu v tom a říkala,že v utrogestanu je ho víc a že ona,když byla těhu,tak utrogestan jen polykala..dr opět opakovala,že je úplně jedno,jestli budu zavádět,nebo polykat,že účinek je stejný...

saraha2
16. črc 2012

a spermio bylo opět vynikající,takže manžel se jen culí 😀 😀 😀

saraha2
16. črc 2012

@jankaknm tak to vypadá krásně!!jen at se tak pěkně drží dál!!!!!!!!!!!

ivapo
16. črc 2012

@rory_g jojo...taky me hned bolely prsa ...dobre znamení a bohužel bolí dál....držim palečky... 😉

ivapo
16. črc 2012

@ramdy ajajaj.....tak napodruhe to vyjde... 😉

rory_g
autor
16. črc 2012

@saraha2 parádní zprávy kočičko, moc držím palečky 😵
@ivapo díky, už aby bylo příští úterý 🙂 hCG stoupá, tak doufááám

ivapo
16. črc 2012

@saraha2 no supééééééééér!!!!!

ivapo
16. črc 2012

@rory_g to vypadá nadějně....a po kolikate je pokus?