1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
19. črc 2012

@pawlla zase mám kolem 12-13hod.no to jsem taky mooooc zvědavá,jak zítra dopadneš!!!!!

mmirunda
19. črc 2012

Zabte mě někdo, já se tady unudíííííííííííííííííííím 😠 😠 😠

berunka1975
19. črc 2012

@mmirunda 🙂 ja som na PN-ke uz druhy mesiac... idem si kupit melon

bes22
19. črc 2012

@martina_81 kéž by jsi měla pravdu 🙂

mmirunda
19. črc 2012

@berunka1975 to je jako provokace? 🙄 😉

mmirunda
19. črc 2012

@berunka1975 Já se unudím v práci ...

malinka_02
19. črc 2012

@saraha2 takhle brzo tu strasit.. 😉

malinka_02
19. črc 2012

@mmirunda ja se taky pekne nudim..ale nemuzu ani na MK z netu tak mudim pres mobil..

Dneska me pekne zase boli bricho..teda ono uz ani neprestava bolet..Jo a mam dalsi spek.Vcera v mym caru sla holcina z diskuse toho caru na ET delal ji ho ten doktor..Vzal ji 7 fikulu misto 9 pry se k nim nedodtal a ma modriny asi 5 pry nemohli trefit zilu.. 😕

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 pořád stejný. 😀 Podbřišek mě bolí celou dobu,co beru ten estrofem,ale poslední dny se to ustálilo a včera mě bolel spíš uprostřed než na bocích jako doteď,tak nevím,jestli se tam něco děje. 😀 Jinak už mi z toho taky hrabe,pořád se mi zdají nějaký kraviny. Dneska ráno o tom,jak vezu krásný dvojčata, kluky a ve žlutým kočárku!!! NO chápeš to? 😀 😀
@malinka_02 tak jí dělal OPU a ne ET,když jí bral folíky. Ale je to teda síla. To bych se teda pěkně klepala,abych ho nechytila na něco důležitýho. 😒

berunka1975
19. črc 2012

@mmirunda ups tak prepac, ja som myslela ze si domaaaaaa 🙄

berunka1975
19. črc 2012

@mmirunda ale nemusis ziarlit, melon nemali ☹

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 já po et měla taky hrozný sny..a vždy jsem se ráno vzbudila úplně mokrá!takže hned do sprchy..to budou ty hormooony 😀 to je dobře,že se tam něco děje 😉 mě se tam nedělo nic oproti holkám a taky to tak dopadlo ☹

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 mně se tam minule taky "dělo",taky mě pořád pobolívalo břicho a nic z toho nebylo. Myslím,že na tom to asi nezáleží,každej asi reaguje jinak. 😒 Jo ty sny jsou někdy děsný,taky se teď budím totálně mokrá. Hele ,ale kdyby to dopadlo,tak bych si i ten žlutej kočár snad pořídila!!! 😀 😀 😀 Taky máš po transféru povolenou jen vlažnou sprchu? 😖

kive76
19. črc 2012

@fionna tu genetiku nám doporučila dr. v Caru v Motole...a hned nás tam objednala...napsala žádanku, takže jsme nic neplatili...vezmou krev... a do 4 týdnů bude výsledek ...dr. z genetiky říkala, že přítel je o.k...a já že mám chromozomální nález jedno procento...to mi volala...ale 7.8. máme konzultaci u ní...tak nám řekne přesně co to znamená

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 říkali,že se nekoupat,ale upozorňovali spíš na to,aby jsi neprohřívala tělo..solárko,horká vana..tak žlutej jsem dluho nikde u nikoho neviděla..to se ti bude teda blbě shánět 😀 možná tak v tuzexu 😀 😀 😀 jinak mě taky říkali,at jím kompoty,aby nemusela moc tlačit...tak jsme se tady smály s holkama,že jak to udělat a netlačit,to neporadili 😀

kive76
19. črc 2012

@berunka1975 ty jsi platila za genetiku? mi jí měli zadarmo..dr. námv Motole napsala žádanku, a objednala nás na genetiku v Motole...jen každej poplatek 30 kč...

berunka1975
19. črc 2012

@kive76 uz som to vysvetlovala my sme platili genetiku embria, aby zistili pricinu potratu, nie genet. vysetrenie partnerov, to sme ani my neplatili... no a teraz budeme platit genet. vysetrenie embrii pred vkladom, za to sa plati okolo 1000 €

kive76
19. črc 2012

@berunka1975 aha, tak to jo..to já jsem nečetla ty přechozí příspěvky, jen některý...to je nějaký to PGD nebo tak nějak se to jmenuje? no to se taky platí ale nevím kolik...v ČR

berunka1975
19. črc 2012

@kive76 hej tak sa to vola, ja chodim do iscaru v Ba a tam je to podla poctu vysetrenych od 890-1100 euro a potom za kazde dalsie okolo 80 €

jankaknm
19. črc 2012

@saraha2 ahoj, ako citam, ty nevies odpocivat? 🙂 ved treba sliznicu pripravovat. Ja som si povedala, ze uz pred OPU 2 dni nic robit nebudem, a je to uz tyzden a fakt nic nerobim 🙂 ved to doma aj tak vyzera, ale nechcem nic riskovat, a boleli ma vajecniky, Ale verim a tesim sa, ze bude to ok, aj ty ani na chvilu nepochybuj! Kamaratka mi radila zobrat si na ET nieco babatkovske, nieco si kupit. Tak som muzovi dala ulohu, a kupil sadu 2 modrych ciapociek pre vek 0 mesiacov 😀

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 to právě taky netuším,kde se mi tam vzal zrovna žlutej kočár,v životě jsem žádnej takovej neviděla. 😀 Nám říkali,že se můžeme pouze sprchovat a to vodou o tělesné teplotě. S těma kompotama to jako fakt říkali? 😀 😀 😀 Já beru zatím pořád Profi lact,takže s tím problémy už naštěstí dlouho nemám. 🙂

saraha2
19. črc 2012

@jankaknm jéé!!tak že bych hupla ještě do nemocniční lékárny? 😀 tam mají plno věcí 😉 mě vaječníky nebolí a chci mít vše hotové,at pak můžu odpočívat..jsem si řekla,že do pondělka jen odpočinek a poléhávání..pak pomaličku něco sem,tam..právě já posiluju břišní svalstvo už 😀 😉

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 já pokud si dám ráno kávu,tak s tím taky problém nemám..no fakt to říkali.. 😀 že si dát raději každý den misku kompotu,aby se nemuselo moc tlačit 😀

radina
19. črc 2012

Ahojte kocky, tak ja som uz doma na PN 🙂 Zajtra mam zasa kontrolny UTZ. Vcera mal najvacsi folik 12mm, takze este par dni budem pichat 🙂

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 tak nám zase nikdo nic neřekl. a zrovna mně by miska kompotu asi moc nepomohla. 😀 😀
@radina tak to je super. 😀 Ty jsi ta,co ti dr. nechtěl napsat neschopenku? Hodně se mi to tady plete a občas ztrácím přehled,tak promiň. 😉

pawlla
19. črc 2012

@saraha2 jej tak o tlaceni mi nikdo nic nerikal jen o te vlazne vode.... To abych tech kompotu jedla litry protoze me jen tak neco neprozene 😀

saraha2
19. črc 2012

@martina_81
@pawlla na mě kompot taky nepůsobí 😀 ale zjistila jsem,že meruňky jo,tak chodím do zahrady zobat 😀 jsem psala o té kávě,tak jsem si sama sobě udělala chutě a už si dávám capuccino 😀

saraha2
19. črc 2012

@radina kolik dní už pícháš?

radina
19. črc 2012

@martina_81 Nie , to som nebola ja 🙂 aj mne sa to tu sem tam pletie 🙂

radina
19. črc 2012

@saraha2 Dnes uz 9 den. Mne rastu pomalicky, tak budem pichat dlhsie o par dni. Ako si na tom ?