1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
23. črc 2012

@petris82 já stříkala synarel a zaváděla utrogestan-pak jsem vysadila,do 4dnů přišla MS a druhý den cyklu jsem začla píchat 😉

saraha2
23. črc 2012

@petris82 ale já s tím DP začla 21den předchozího cyklu..ne 14dní....synarel jsem pak stříkala dál-jsem to napsala špatně,ten jsem vysadila až v den,jak jsem měla píchnout pregnyl..

petris82
23. črc 2012

@saraha2 no me prave doctor tvrdil jak stimuluju krasne, ze dobre reaguju. mela jsem pry nizke davky , mela jsem gonal a cetrotide. rekl mi ze pujdu tak minimalne na dva UTZ a pak se uvidi kdy bude OPU a kdyz jsem byla na prvnim UTZ za tyden, tak rekl ze mam 5 folikulu 22mm a sup za dva dny OPU. JInak i pres maly pocet me bricho bolelo primo pekelne a z nekterych " vuni" mi bylo na zvraceni.

janulkaa23
23. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak od zítra si budu píchat 4 dny Gonal, v pátek na ultrazvuk a pokud vše bude ok, v sobotu na OPU 🙂

mia75
23. črc 2012

@saraha2 Držím palce na uspesne dovŕšenie 2. pokusu !! 🙂 teraz to výjde 🙂

petris82
23. črc 2012

@saraha2 myslim, ze to rikame stejne, ale nerozumime si 😵 . Mne v pulce srpna prijde mrcha -za 21 dni od mrchy pujdu na UTZ a zacnu s nejakyma lekama(nevim co) ,ale uz to bude v zari, a potom za dalsich 14 dni pujdu na dalsi kontrolu a uz by se melo zacit s injekcema - ty rekl ze mi necha stejny. a uvidime jak to poroste... 😵

danny38
23. črc 2012

@mmirunda Na pohlaví máme ještě čas, uvidíme co řekne doktor příští týden, třeba bude něco už vidět, i když jsem četla, že spíš se dá pohlaví rozeznat až tak po 16.tt ...no každopádně zkusím z doktora tahat rozumy 😀

mmirunda
23. črc 2012

@danny38 tak hlavně ať je mimoušek zdravej a ať je tam to co si přeješ mít 😉

mmirunda
23. črc 2012

Holky, jdu vařit na zítřek chlapovi oběd do práce 😠 😠

herbie
23. črc 2012

mmirunda gratuluju k mrse a dobrym vysledkum je dobre ze cysta zmizela! jinak ja jsem taky v poradku a obcas me poboliva v levo dole jak na cystu a pritom tam nic nemam. petris82 vitam te mezi nama.

danny38
23. črc 2012

@mmirunda Děkuji 🙂 Mně je jedno jestli to bude kluk nebo holka, nejdůležitější je zdravíčko 😉

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda a co ten ksicht u toho? Ho nebudeš vařit s láskou? 😀 😀 😀

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 jasně že ho vařím s láskou 😀 😀 ale zrovna tohle si vymyslel. Rajskou 😠 😠 podle babiččina receptu, je to drbačka jako sviňa 😠

mmirunda
23. črc 2012

@herbie Ani nevíš jak jsem ráda, že cysta odkráčela sama, Mě právě pořád ta bolest vlevo nepřestává, proto jsem si myslela že tam je a že roste a nakonec nic .... tak nevím co to je

alinah
23. črc 2012

ahoj holky, po dlouhe dobe nakukuju. je tu spousta novych tvari! naprosto se to neda stihat!

@saraha - drzim palce at to tentokrat vyjde! a samozrejme i vsem ostatnim co zrovna stimuluji nebo maji po ET.

ja jsem byla v patek na kontrole, vypada to ze cekame holcicku, tak jsem stastna jak blecha!

mejte se vsechny krasne!

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda a co je na tom tak zvláštního,že je to drbačka? 😉

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 No vař se ořenová zelenina ( drbačka to krájet ) ta až změkně se rozmixuje nebo přepasíruje zpět. Zasraná je od toho celá kuchyň. Ona je hodně taková zeleninová, tady ta rajská a to chlapovi chutná 😉

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda to mi přijde spíš jak na svíčkovou než na rajskou. 😉 Bych mu pak za tu námahu nechala umýt celou kuchyň. 😀

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 No na svíčkovou je to podobnej začátek, jen tady se dá k té zelenině protlak, pak je to taková zeleninová rajská, ale nám všem strašně chutná, je to recept od bábinky, ale za tu námahu to stojí 😉

herbie
23. črc 2012

mmirunda no ja mam to stejny taky me tam poboliva byla jsem na velkym sonu kvuli tomu myslela jsem si ze tam mam cystu a ono nic prej jsem v poradku nic tam neni tak zaplat panbuh, ale je to divny ze? ja cekam dneska na mrchu, ale vidim to na zitrek uz aby dorazila!!

malinka_02
23. črc 2012

@martina_81 no jasně já se taky furt ptám jak blbec, ale třeba dneska začla u mě, pak začla mluvit na tu druhou kolik měla folíku a ohledně PK jestli je mají dělat jí a proč, ohledně mražení zda chce po 2 nebo po kolika, jaký měli spermiogram a ohledně OHSS a mluvila asi 20 minut a pak že jde a jestli máme dotazy mě neřekla nic, já se rychle zeptla kolik bylo folíku ona že to u mě nemá že mi to dojde říct (už nepřišla) pak sem se zeptla na spermio, pak sem na ní ještě houkla že chci mrazit po jednom a už byla pryč 😠 😢
Moje kolegyně má syna a ty stálo miminko 650 000, jenže oni měli byt od rodičů, my máme hypoteku na 2,5 milionu.. A ted je jim 37 chtěli by druhé a nemajína to..
@petris82 no já šla taky na odběr 12DC ale mco folíku nebylo, naštěstí všechny plné, teď ještě aby se oplodnili..
@saraha2 mě stačí jedno miminko 😉 😉 😉 ale mám strašný strach až budu ráno volat ☹ ☹ ☹

malinka_02
23. črc 2012

@petris82 ono záleží na velikosti, když už si měla 22mm tak museli ven..a mě přesně strašně bolelo břicho i přes malý počet a ted je to taky strašný..
@mmirunda svíčkovou i rajskou odmítám vařit 😀

saraha2
23. črc 2012

@mia75 děkuji moc!a jak jsi na tom ty???????

saraha2
23. črc 2012

@petris82 jj,tak to je 😉 začíná se 21den cyklu-někdo má injekci,já měla sprej do nosu..

martina_81
23. črc 2012

@malinka_02 tak to je teda šílený číslo, to bych teda nedala,snad jen kdybysme byli těžce za vodou,což nejsme, nic zadarmo jsem nedostala,takže máme taky hypotéku na byt, chtěli bysme udělat jádro,ale kvůli dítěti to posouváme na neurčito, na účtě už mám jen na pár KETů (snad to nebude potřeba) a kdyby bylo nejhůř,tak vyberu z životní pojistky,ale to taky není žádná výhra. 😒

mmirunda
23. črc 2012

@malinka_02 pročpak 😲? 😀

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 Marti, buď v klidu, já mám teď asi 35 tisíc což vyjde tak na jeden pokus IVF a pak jsme v řiti a museli bychom si půjčit, protože nemáme ani vindru, ale prdím na to, nějak bylo, nějak bude. Zase nemáme hypotéku a v Opavě máme barák, kterej snad brzo Martin se ségrou prodá a peníze si rozdělí amysi konečně koupíme vlastní bydlení ...

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda tak já taky pořád doufám,že nám to bude stačit a nebudu muset sahat ani na tu pojistku. A půjčovat si rozhodně nechci. 😒 Tak maximálně,kdyby mi to nabídla mamka, jinak ne.

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 Tak já taky od mamky nebo taťky, ale kdyby to jinak nešlo, tak holt půjčka ☹

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda hele musíme věřit, že nám ty naše malý úspory budou stačit. 😀 😀