1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 Nooo pěkně jsi ho vycvičila, jasně, dobře děláš. Mě ten můj teď taky nasral, ach jooo bylo by mi líp bez chlapa, aspoň něky určitě

ivapo
24. črc 2012

@martina_81 a Lidl to bude mít ted ve čtvrtek 26.1 ? Diky 🙂

martina_81
24. črc 2012

@malinka_02 jsem ráda,že jste na tom některé stejně jako já, potěší to. 😀 Když se Ti budou pěkně vyvíjet, tak by ti je měli nechat kultivovat do toho 5ho dne. No uvidíš. 🙂

ivapo
24. črc 2012

@danny38 pujdes do Lidl naproti Kohinnoru?ja doufám hned ráno ... 9ta!! Doufám.. Jdu pak do práce az na 12 tou..

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda zrovna dorazil a je v klidu, z akce je zklamanej. 😒
@ivapo jj, teď ve čtvrtek ,koukni na nabídku na www.lidl.cz ,určitě si vybereš. 😉

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 Zklamanej? No jo, člověk se těší a pak to stojí za houbeles.

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda oni už tam byli třikrát,ale letos to prý bylo jiný, nebyla to mega akce jako vždy (tu dělají v červnu),ale soukr akce pro odběratele Bernarda. A vždycky přijel nadšenej, kolik sežral masa a vypil piva a dneska byl asi omezený výběr,tak byl zklamanej. 😀 😀 Kámoš dělá v hospodě a bere jejich pivo,tak to vždycky domlouvá. Tak já dneska asi končím. 😒

pawlla
24. črc 2012

@vall83 ja jsem pri prvnim tehu mela tehu cukrovku a proto se asi mala narodila tak velka skoro 5 kilo, hlavne si musim davat pozor co papkas 😀

danny38
24. črc 2012

@martina_81 Jj ty tepláky a na ty rifle kouknu jak vypadají. Našla jsem si docela pěkné kalhoty na aukru, tak jsem zvědavá až mi dorazí 🙂

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 Tak se měj a na zítřek držím palečky beruško. Tfuj Tfuj Tfuj 🙂

danny38
24. črc 2012

@ivapo Jj, chystám se tam, je to od čtvrtka, ale dostanu se tam až odpolko, pak ještě poletíme s dcerou na kontrolu, má problémy s močákem.

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda díky, snad to pomůže. 😉
@danny38 tak úspěšný kup. 😀

janulkaa23
24. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holčiny prosím nevíte kdy se platí zmražení vajíček a ICSI?? před narkozou nebo až těsně před ET??

vall83
24. črc 2012

@pawlla no prave ja nepapam sladke lebo mi prestalo chutnat v tehotenstve....a stravujem sa pravidelne kazde 3 hodky trosku...tak neviem co mam este vysadit, jedine sladke co si dam sem-tam je ovocie....
a inak mala bola zdrava? lebo clanky na nete su hrozostrasne co citam aky to moze mat vplyv na dieta....
a po porode aj zmyzla?

ivapo
24. črc 2012

@danny38 aha... Snad tam něco zbyde!! 😉 držím palecky u doktora 🙂

pawlla
24. črc 2012

@vall83 jo jo mala byla zdrava jenom velka a mea jsem trochu vice prodove vody, a ty nemas glukometr na mereni hladiny cukru oni me poslali do poradny kde se tim zabyvaji a tam ti reknou co a jak a daji ti nejake presne info

ivapo
24. črc 2012

@janulkaa23 já jsem vse platila těsně před transferem.. Ale nezbylo nic na zamrazení nakonec.. Tak se platil jen transfer a 5 dni prodl. Kultivace 9.500 kč

pawlla
24. črc 2012

@vall83 jo po porodu to bylo pak hned pryc

janulkaa23
24. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo Děkuji, chci se jít zítra zeptat do gennetu, abych ty peníze nenosila stále u sebe.. Doufám, že to vyjde... prý mám hodně moooc vajíček tak sem zvědavá

nemorosis
24. črc 2012

@rory_g No březňátka jsou nejlepší, ať se mnou nesouhlasí kdo chce. 😀

ivapo
24. črc 2012

@janulkaa23 a uz ma po stimulaci? A kdy máš transfer?

vall83
24. črc 2012

@pawlla no jo aj mna dr. hned tam poslal, ale zatial ma len objednali a a dali dietu....no tak budem chytrejsia az pak....a ovocie si mohla papat? a kolko si ho mala zvysene si nepamatas?

rory_g
autor
24. črc 2012

@vall83 ahojky 😵 Těhu cukrovku zvládneš, musíš pravidelně jíst a hlídat si to, ovoce moc ne...
@nemorosis že jo? Já si to také myslím 😀

pawlla
24. črc 2012

@vall83 no to uz nevim ale vim ze o hodne jsem to mela zvysene skoro nic ani ovoce jsem nektere nemohla bylo to dost krute hlavne na konci cokoliv jsem snedla tak mala hned probirala taky se narodila jako peknej cvalik nemohla jsem skoro nic jist ale kdyz si na tomdavas pozor tak ten cukr se da udrzet v norme dvakrat denne jsem simto merila z kapicky krve z prstu

malinka_02
24. črc 2012

@martina_81 no rpávě se netvářili že by se chtěli obtěžovat v sobotu, myslela sem si že nedělají, ale dělají 😠 Držím palečky!!
@janulkaa23 my sme platili ICSI když sme po narkoze odcházeli domů a zmrazení až pokud bude co mrazit u ET
@nemorosis já doufám, že dubňátka 😀 😀

Holky mám strach tam ráno zas volat ☹ celý den nemyslím na nic jiného.. sem zvědavá jak přežiji těch 14 dní..

fionna
25. črc 2012

Dobré ránko děvčata 😉 . Večer jsem skoro nespala. Dnes jdeme na první konzultaci do CAR kvůli IVF. Tak jsem celá netrpělivá. Nevím, co nás čeká a ani kdy už nejdříve budu mít broučky v břiše. Doufám, že se to nebude nějak protahovat. Jinak všem přeji velkou úrodu vajec, kvality A+ 😉 . A těm, co už mají broučky u sebe, tak ať mají na testu // 😉 . Jinak ten můj je také celý nesvůj. Dokonce se ptal, prý :,,A neřeknou nám, že nám to neudělají" 😀 😀 Tak doufám, že neřeknou, že už jsme staří a neplodní 😒 . A také strašně chtěl, aby nám vybrali holčičku. A po surfování na netu zjistil, že je to u nás zakázané, ale v zahraničí to jde 😖 .Takže se smířil s tím, že jestli to výjde, tak to bude překvapení. Dejte vědět jak se dnes máte 🙂
@pawlla
@vall83
@malinka_02
@janulkaa23
@martina_81
@mmirunda
@ivapo

saraha2
25. črc 2012

dobré ráno babulky!!!na dnes ghlásili sluníčko a 30st a tady od rána lije,jako z konve!!!!!!!asi začnu fakt taky předpovídat...manžel má dovolenou,ale dnes ho povolali do práce,tak budu na vás mít více času 😉 jak je chlap doma,to je horší,než dítě 😀 navíc jsme včera měli návštěvu,tak jsme se nasmáli... 😀
@vall83 já vím,že to měla sousedka tady a musela držet nějakou dietu a chodila na kontroly..ale to zvládneš těhulinko naše!!!!!!!!!
@martina_81 kuk! 😉 tak cooo????testneš dnes???? 😉
@janulkaa23 my dali zálohu a zbytek jsme museli doplatit až v den ET..ale každý car to má asi jinak...

danny38
25. črc 2012

@fionna Ničeho se neboj, uvidíš že návštěva proběhne v pohodě 🙂 Pak dej vědět co vám řekli 😉 Budeme držet pěstičky 🙂

fionna
25. črc 2012

@saraha2 Ahoj 😉 , u nás je také zataženo 😒 .Chtěla jsem se zeptat, kolik jste dávali tu zálohu. Dnes tam jedeme, tak ať vím kolik sebou vzít?

fionna
25. črc 2012

@danny38 Dík 😉 . Jinak jsme se o tom doma bavili a je ochotný jít i do darovaných spermií. Ale myslím, že tenhle problém u nás určitě nebude 😉