1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
26. črc 2012

@mmirunda dakujeeem. Asi sa neujalo ? 😒 ...... ale i tak som rada, lebo som to necakala 🙂 dakujeeem, uz to musime nechat len na prirodu 🙂

mmirunda
26. črc 2012

@radina To vyjde, protože musí 😉 Co bych za tohle dala já, jsem zvědavá jak to bude u nás 😉

radina
26. črc 2012

@mmirunda budem silno drzat paste ! vy idete na ivfko vlastne z akeho dovodu?

pawlla
26. črc 2012

@mmirunda no tak ja nevim ja mela asi kratkej trvalo to asi cca 14 dni do OPU a pak 5ty den byl ET. No nakonec se tam fakt potkame 🙂

mmirunda
26. črc 2012

@radina Děkuju moc. No já jsem v pořádku, ale máme špatné spermio, tak proto ☹ A přitom má chlap už desetiletého syna a ten se jim tenkrát povedl na podruhý normálně. Ale tak co, my tu přírodu převezeme 😉

mmirunda
26. črc 2012

@pawlla Však mě by to nevadilo, kdybychom se potkaly 😉 No a ty jsi začala píchat ještě když jsi brala antiko?

pawlla
26. črc 2012

@mmirunda no me by to taky vubec nevadilo skoda ze bydim tak daleko nooo bychom zasli na kafe 🙂 ne ne ja jsem zacala pichat jak jsem dobrala prasky a zacala mi MS prvni den ms

pawlla
26. črc 2012

@mmirunda no a co teda vlastne budes pichat ?

kiwisek
26. črc 2012

@martina_81 ahojky, čtu, že už jsi po KET. držím palečky na krev. zkusíš testík? 😉

radina
26. črc 2012

@mmirunda A zistili mu pricinu zlych sp.? ...... my sme mali vcera zlepsenie ! vraj pouzili len tie cerstve, ani mrazene nemuseli ..... sice neviem o kolko, ale taky zly aky sme mali, patologiu sme mali pred par mesiacmi 98 % a pocet ks bol tusim len 100tis., tak to bola tazka oligoasthenoteratozoospermia. A vidis, mame 8 embryjok z fresh materialu. Takze pozitivne myslenie ! 🙂

mmirunda
26. črc 2012

@pawlla Aha, protože já to teda asi budu mít jinak. Protože poslední prášek doberu až 16.8. a přitom už od 13.8 bych měla ( na té konzultaci mě to asi budou učit ) píchat, tak já nevím. Jo a v papírech mám menopur, puregon a Dipherelin takže toto

mmirunda
26. črc 2012

@kiwisek martinka měla včera dělat testík a včera se celý den neozvala ☹

malinka_02
26. črc 2012

@saraha2 prosim te jak beres utrogestan? Ja mam 2-0-2 ale nevim kdyz spinim jestli to neni malo.

Volala sem rano do caru dr rikala ze spineni je mozny a ja ze am bolesti jak na MS tak mam pry pokracovat v utrogestanu a uvidime..Tak doufam ze tim uvidime nemyslela ze muzu dostat MS..

Embryjek je furt 6 a embryolozka rikala ze zitra vyberem favorita a ze by uz necekala a dala ET zitra a co myslim, ja ze tomu nerozumim a ona ze je to kompromis mezi ct a so.A rekla deti tam nebude problem ted zalezi jak to s nima vybojujete vy.Tak me ta zodpovednost najednou zaskocila !

pawlla
26. črc 2012

@mmirunda no tak to mas trosku jinak ja mela gonal v tom perku ... jj neboj ti to tam vysvetli vsechno sestricka ona je super 🙂 ti do rozpisu udela i poznamky a tak

mmirunda
26. črc 2012

@radina No my máme Oligoasthenoteratospermie. měli jsme 14.8mil a 78% patologickýcha 0% progresivně pohyblivých, takže proto to Ifko. A nezjistili proč, to se tak prostě za těch deset let stalo a kde se stala chyba nikdo neví. teď píchám martinovi ještě nějaké hormony, to by mohlo zlepšit aspoň o fous a už dva měsíce papká vitamíny a taky omezil pivo a cigarety, tak třeba to k něčemu bude 😖

saraha2
26. črc 2012

@radina jj,to bereš,aby jsi připravila peřinku pro mimi 😉 jj,i v den transferu.poprvé jsem zapila,ted jsem zavedla..říkali,že je to jedno.krásný počet máš!!gratuluju!!!
@ramdy já jsem poprvé AH neměla,ted jo..

mmirunda
26. črc 2012

@pawlla No to Googla říkal, že mi nachystají rozpis a všechno ukážou a vysvětlí. mě udělají ještě UTZ a Martin půjde na kontrolní spermiogram

saraha2
26. črc 2012

@malinka_02 já mám brát 2-2-2

saraha2
26. črc 2012

@malinka_02 já měla OPU v pondělí..to mě hned píchli agolutin,jak mě přivezli ze sálku a s utrogestanem jsem měla začít od středy 2-2-2..a tak to pořád tak zavádím..

pawlla
26. črc 2012

@mmirunda no ja jsem nervni tak furt litam po byte a uklizim uz jsem vyhazela a uklidila pulku skrine a do pulky veci se uz nevezu 😒 jsem zvedava jestli vecer vubec usnu

danny38
26. črc 2012

@radina Ahojky 🙂 Já šla na ET ráno, takže mi řekli zatím nezavádět a zavést až po ET.

danny38
26. črc 2012

@saraha2 Pořád mooooc mačkám pěsti, musí to klapnout 😉

radina
26. črc 2012

@mmirunda Aj mojmu predpisali umely testosteron, lebo pricina bola v tomto, ale ten by vraj mohol potlacit jeho prirodzenu tvorbu, a mohol by byt uplne bez spermii. Tak dobre ze to nebral. 🙂 oproti nam mate super hodnoty v podstate. 😉

kive76
26. črc 2012

@mmirunda příteli se ted po 3 měsících taky zhoršily spermie..., a mě se zrovna zlepšila alergie na spermie o 10 procent 🙂

mmirunda
26. črc 2012

@kive76 To je jak na houpačce co? Jednou tak a podruhé onak

radina
26. črc 2012

@saraha2 Dakujem 🙂 sama som z toho prekvapena, nakolko som ovulku nemala ani nepamatam.

mmirunda
26. črc 2012

@radina Tak já tohle nechám na doktorech a nebudu jim do toho kecat..... Uvidíme

mmirunda
26. črc 2012

@pawlla usneš, neboj se, musíš se pořádně unavit a pak usneš, abys pak neusnula za volantem. Ale taky pak budu mít strach, už se vidím

kive76
26. črc 2012

@mmirunda tak to co jsi ted psala, to ted přítel taky má...Oligoasthenoteratospermie...12.8mil a 7% patologickýcha 2% progresivně pohyblivých.....jak říkám po 3 měsících zhoršení

mmirunda
26. črc 2012

@kive76 Tak my to máme takhle na začátku, takhle to bylo v tom květnu a bu´d ráda za 2% progresivně pohyblivých, my máme 0% a patologických máme 78% takže žádná sláva. No budeme doufat, že to bude stačit a že i mezi tím najdou nějakého šampiona 😉