1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
26. črc 2012

@saraha2 no ja se 5 den nedozvim rikali ze ET bude asi zitra ze uz neni proc cekat - nevim co tim myslela..To je divny..pokud by to fakt nemrazili to bych zvazovala zmenu CARu snad 😠
@pawlla prave reknes ze chces na rozmrazenem udelat AH a oni ti ho udelaji

martina_81
26. črc 2012

@radina joo, ono to občas trošku vyteče. 😒
@danny38 díky. 🙂 Pořídila jsi nějaké ty hadry v Lidlu? 😉

danny38
26. črc 2012

@martina_81 Ty tepláky byli u nás už docela přebrané, ale jedny jsem tam ukořistila tmavě šedé 😀 vzala jsem si i ty rifle, nevypadali tak příšerně, v nouzi budou dobré 😀

malinka_02
26. črc 2012

@martina_81 no tak to je super hned mi to vlilo optimismus do zil!!! Potichoucku gratuluji! Takze prvni testik byl 8 den po KETu? A jak si brala ten utrogestan? Ja mam jen 2-0-2 a od vcera bolesti jak na MS a spineni tak nevim jestli bych nemela mit vic..

pawlla
26. črc 2012

@malinka_02 tak si pridej a dej si 2 2 2 nic se nestane

danny38
26. črc 2012

@malinka_02 Já brala utroš 2-2-2 a teď už mám jen 1-1-1 a v neděli konečně naposledy. Od pondělí vysazuji 🙂

martina_81
26. črc 2012

@danny38 u nás už to bylo taky přebraný, těhu pás jsem nestihla, už byly jen velké. 😒 a tepláky jsem našla poslední fialový a tmavě šedý,ale z těch mám teda fakt radost. 😉
@malinka_02 děkuji. První testík byl 9.den, dneska jsem teprve 10.den. Utrogestan beru pořád 3x2. Ty máš teprve po OPU,ne? to je divný, zeptej se,až tam budeš volat,ať máš klid.

ivapo
26. črc 2012

@danny38 ahoj...ja vzala 4 veci...tu svetlou halenku doružova...cernou ,sede teplaky a ty rifle sem dokonce vzala 40/42...ty 38 mi byly peras stehna ted akorat.....no ale jsou mekkooucky...nakonec se ti budou libit...co chceš za ty prachy..vid?4 věci a celkem 770 kč..to jde!

malinka_02
26. črc 2012

@martina_81 no prave zitra uz bych mela mit ET a pomalu mam strach ze prijde MS..Pry teprv! Si dobra ze si to vydrzela tak dlouho!
@pawlla no kdyz si pridam sama tak mi pak zase dojde..

ivapo
26. črc 2012

@danny38 ja už utrouš neberu 11 ty den...ale pribíram stejně..už 4 a pul...neli 5 kg..mazec
😒

herbie
26. črc 2012

martina_81 pridavam se take ke gratulaci i kdyz teda potichoucku jeste 😉 drzim ti palce at v pondeli mas dobre zpravy!!

pawlla
26. črc 2012

@malinka_02 jej tak urcite zavolej do caru a trvej at ti daji k telefonu doktora a s nim se domluv at pak z toho neni nejakej problem ja kdyz jsem po opu spinila tak mi taky utros pridali

danny38
26. črc 2012

@ivapo Já jsem tady dnes četla, že utrouš způsobuje únavu, tak jsem zvědavá až ho vysadím jestli to bude lepší 🙂

martina_81
26. črc 2012

@malinka_02 a proč bych se stresovala dřív, když vím,že by se tam stejně nic neukázalo. Dr. mi říkal,že když to budu zkoušet (je mu asi jasný,že to žádná nevydrží do krve),tak nejdřív 10.den, že dřív tam asi nic vidět nebude. Proč by Ti měla přijít ms,když máš jít teprve na transfér??? Hlavně,aby ti utroš vydržel do transféru,a pak si řekneš o další.
@herbie děkuji. 😉
@danny38 já jsem po utroši hotová, jen když ho polykám, to si pak připadám jak ožralá. 😀

ivapo
26. črc 2012

@danny38 a jo? mas pravdu..nejsem tak unavena..hlavne taky nejsou vedra...nebo proto?
😉

ivapo
26. črc 2012

@martina_81 ja utrouš mela zacit brat az po transferu

martina_81
26. črc 2012

@ivapo u nás se bere už od OPU a při KETu taky už pár dní před transférem.

danny38
26. črc 2012

@martina_81 @ivapo Já právě doufám, že ta únava odpadne, připadám si nemožná když nejsem schopná normálně fungovat 🙂

martina_81
26. črc 2012

@danny38 uvidíš, snad to bude lepší. 😉

fionna
26. črc 2012

@martina_81 Uaau, tak to držím pěsti moc, ať je ještě silnější zítra 😉

ivapo
26. črc 2012

@martina_81 hodne štestí! 😉

martina_81
26. črc 2012

@ivapo díky,zatím moc nejásám,ať to nezakřiknu. 😉

malinka_02
26. črc 2012

@pawlla uz po OPU ti ho pridali?Ja mela na telefonu doktorku, vedouci celeho caru..
@martina_81 no nevim..ale znas to stat se muze cokoliv..

pawlla
27. črc 2012

@malinka_02 jj po OPU mi pridali brala jsem 2 2 2 a to pak i po tehu testu a jestee jsem si pichala ten agolutin (tan je fajn ze mi po nem nic nebylo krom pichance v zadku 😀 ) po utrosi jsem nemohla fungovat vubec

Tak dneska jedu zase do Brna tak jsem zvedava co mi tam dr. rekne doufam ze neco uz konkretniho v 11 15 tam mam byt tak pak dam nejake info jsem desne nervozni a nevyspana a zase ta desna cesta 😒

fionna
27. črc 2012

@pawlla Držím pěsti. Ať máš jen dobrou zprávu 😉

mmirunda
27. črc 2012

@pawlla držím palečky beruško

ramdy
27. črc 2012

@malinka_02 já to právě taky slyšela a taky je prý větší šance na uchycení vajíčka

mmirunda
27. črc 2012

@martina_81 zlatííííííííííííííííííííčkooooooooooooooooo moc jsem na tebe myslela a doufala a mačkala všechny palečky co mám. Potichounku gratuluju ke dvěma // abychom je ještě nevyplašily. Mám obrovskou radost 🙂 Teď ještě @saraha2 ať si mám z koho brát příklad 😉

mmirunda
27. črc 2012

Jinak holky, já dneska píchala chlapovi rozespalá injekci a dopadla jsem jak při vraždě. Blbě jsem ulomila ampulku pregnylu, tak se mi rozpraskla a já jsem dořezaná, no prostě paráda. Se chci vidět, až budu píchat do sebe a několikrát denně 😠 😠

saraha2
27. črc 2012

@malinka_02pokud jdeš dnes ETIT 😉 tak tfuj,tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@martina_81 dobré ráno všem!§tak co??testíš dnes???já mám dnes pocit,že prsa už polevily..že už nejsou tak nalitý.. ☹ co ty?jak jsi na tom?bolesti v podbřišku,nebo něco??
@pawlla šťastnou cestu a hlavně samé dobré zprávičky!!!!!!
@mmirunda manžel se taky pořezal poprvé,když měl rozlomit ampulu na pregnyl..pak se chudák ještě píchl,jak měnil jehlu...ale teď,jak píchal menopur,tak už to měl vždy raz,dva... 😀