1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@herbie Buď v klidu, taky jsem na chlapa zlá a přijde mi, že jsme na sebe protivní tak nějak navzájem. Jsou to holt velké nervy no. Takže začínáš dřív než já 😉

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 Beruško moc moc moc moc na tebe myslím a držím palušky ♥♥♥

radina
31. črc 2012

@malinka_02 ani my sme nic radsej nerobili, nebudeme riskovat 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@martina_81 a co ty kočko? jak je?

radina
31. črc 2012

@malinka_02 To urcite, ked uz sme presli taku dlhu cestu .... len ma soklo, ze mne v care radili sexovat aj v den ET, a na nete vacsinou pisu , ze nie. 😖

berunka1975
31. črc 2012

ahojte... vcera som bola na kontrole u svojej dr vravela ze maternica je ok, takze zajtra dufam ze v centre to dr nezmeni a vravela mi ze aj sliznica je dost vysoko, tak dufam ze zajtra uz dostanem rozpis liekov a len pockam na ms...
@martina_81 chcem ti len napisat aby si to nevzdavala a spravala sa tak ako keby bolo vsetko ok, treba tomu verit... ja som mala na 8tt hcg 27625 na 9tt 34250 a nedopadlo to dobre,ja som sa strasne o male bala, citila som ze nieco sa deje zle s nim ale az tak ze mi busilo srdce som mala zachvaty strachu. ked zena prezije to co ja(3 potraty)tak sa jej tazko pocuvaju reci typu, nesmies sa bat, musis byt v pohode, ale teraz uz naozaj budem verit a pozitivne mysliet podla mna je to tretina uspechu... ty si par dni po et takze ta tvoja hodnota je dost vysoka na to aby to dobre dopadlo, naozaj malinke sa mohlo uhniezdit neskor, hladalo si miestecko a to ze sestricka ti to tak podala, oni sa spoliehaju na tabulky ale kazda sme ina niesme podla statistik...

berunka1975
31. črc 2012

jaj a este bavili ste sa tu ci sexovat aci nie, ja som pocas tych troch tehu nesexovala od kedy som si nasla na teste //, takze ak to spocitam tak 3x po 8tyzdnov, ja by som sa bala, aj orgazmu, stahuje sa pri tom maternica, tak som nechcela riskovat

radina
31. črc 2012

Dievcata, brali ste niektora anopyrin po ET? ... na co je to dobre?

malinka_02
31. črc 2012

@radina to je fakt divny..ja beru anopyrin od zacatku stimulace vysla mi na genetice trombofilni mutace tak proto.

malinka_02
31. črc 2012

@saraha2 moc drzim palecky tak dej vedet at nas nenapinas 😉

radina
31. črc 2012

@malinka_02 hmm, no ja ho beriem od zaciatku stimulky, vcera pri ET nie ,a dnes som sa pytala sestricky, ci to mam este brat, vraj ano ...... uz som nahnevana, lebo kebyze sa dnes nespytam, tak by mi nikto nepovedal, ze ho mam dalej brat a ja by som to prestala. A mam si zavolat v piatok, ked tam bude moja DR., ze dokedy ho mam brat.

pawlla
31. črc 2012

Ahojky holky no ja jsem zase dopadla dostala jsem bolesti vcera a tak jsem jela na pohotovost a uz si me tu nechali me fakt trefi slak boli me jeden vajecnik ale tak ze se ani nepostavim. Takze nevim co bude a jestli neni celej ket v haji. 😖
@saraha2 dneska drzim palecky a pak dej vedet co a jak

Jinak prosim napiste mi novinky do IP at aktualizuju tabulku ted jsem par stranek pozadu.

radina
31. črc 2012

@pawlla Ahoj ,tak snad to nebude nic vazne 😖 Moc drzim palce, nech si v poriadku !

fionna
31. črc 2012

@pawlla Jejda, co to čtu 😒 . Držím vše co mám i na nohách, ať jdeš na ket. Doufám, že ti tam nějak pomůžou od bolestí. Co ti dávají? Nebo cpou do tebe litry vody??

fionna
31. črc 2012

@saraha2 Tak co? Jak je dnes? Myslím na tebe a holky drží pěsti určitě taky. 😉

fionna
31. črc 2012

@mmirunda Holky k tomu sexu, tak já nepřestala 😒 v těhotenství. A taky mi to asi zapoměl někdo říct a možná proto se mi u obou rychle zkracoval čípek. Ten můj , když jsem mu řekla, že se nesmí a přečetl si to i na netu..Tak vypadal, že ho trefí i když si ze mně dělal srandu, že já to nevydržím.. No a ráno ho bolela levá strana. Tak tedˇse modlím, aby měl jen zablokovanou páteř 😕 .To by bylo fakt super, kdyby se ho pak někdo ve špitále zeptal, jestli nezažil nějakou stresovou situaci? A on by řekl, že mu hrozí život bez sexu 😀 😀 😀 a z toho ho trefilo

pawlla
31. črc 2012

@fionna
@radina no mam prej nejakou reakci na neco co je v utrogestanu tak ho nemuzu a proto jsem taky asi prisla o mimi z prvniho IVF ☹ takze ted do me neco cpou mam kapacku a jak prej dokape a bude vse ok tak muzu jit dom no do caru jsem volala tak jsme se tak nejak domluvili no jsem zvedava jak to zase dopadne 😖 dali mi neco jineho na oddaleni MS tak doufam ze se ket zase nebude muset odlozit je mi teda fakt desne jem strasne nastvana

danny38
31. črc 2012

@pawlla Teda, pořád něco viď ☹ Držím pěstičky ať je vše už ok a ať se konečně rozjede ketík 😉

fionna
31. črc 2012

@pawlla Tééda nestraš. Já když ležela v nemocnici, tak se mi hcg také co druhý den zvedal. A až mi dali ultrogestan na udržení, tak se nezdvojnásobilo hcg ☹ .Tak to bych asi v caru taky měla radši říct. Ať se něco nepo...Držím pěsti. tfuj, tfuj, tfuj. Musíš na KET!!!!!

pawlla
31. črc 2012

@danny38
@fionna no proto je mi pokazde tak zle a jsem unavena kdyz beru utros vcera se doktor uplne zhrozil jak videl vysledky krve a okamzite jsem to musela prestat brat jen me moc mrzi ze jsem mohla byt porad tehu kdBych dala na sve pocity ze mi utros proste nejak nesedi mam prej prcitlivelos na nejakou tu jeho slozku 😒

malinka_02
31. črc 2012

@radina me zase rekla jedna dr pred ET ze kdyz spinim mam ho vysadit a ja rikam ale ja ho normalne neberu, jen ted kvuli IVF a sestricka pak rika at ho beru dal ze hlavni dr celeho CARu vzdy rika nevysazovat..Tak sem taky zmatena..

petris82
31. črc 2012

@pawlla moc ti drzim pesti at to dobre dopadne, at je ti brzy dobre a muzes na Ten KET!

malinka_02
31. črc 2012

@pawlla to je teda husty..zase bud rada ze se na to prislo a budes mit pokoj.
@fionna jako ze by utrogestan miminku nedelal dobre?

Ja jsem uz dnes v praci, sice sem sama v kancelari a sedim s natazenyma nohama ale ted sem byla na wc a spousta utrogestanu venku a to ho beru jen rano a vecer.. 😝

pawlla
31. črc 2012

@petris82 dekuji no mje nalada je ted na bodu mrazu ale dobre e to zjistili ted protoze jsem zase mohla o mi i prijit kvuli tomu utrosi tak budu muset pichat agolutin mitso utrose

fionna
31. črc 2012

@malinka_02 Ne zrovna miminku, ale třeba máš na něj alergii.......Tak jak píše
@pawlla .U mně bylo divné, že celou dobu na ultrazvuku jako by nic nebylo a hcg stoupalo.A když dali ultrogestan, tak za dva dny se krev z 980 zvedla jen na 1170 ☹ .Jenže na ultrazvuku byl vidět váček a ten tam před těmi 2 dny nebyl.A i tak řekli, že když se to nezdvojnásobilo, tak to není v pořádku.A vzali mně na sál, pak jsem se probudila a řekli, že vzali i vejcovod, prý pro jistotu i udělali výškrab. Víc jsem se nedozvěděla.Jen, že to bylo mimoděložní. A mně stále v hlavě vrtá, proč jsem ten den viděla jasnou dutinku a ta tam před těmi dvěmi dny nebyla. A kdyby to bylo jak říkali mimoděložní, tak by tam ta dutinka taky neměla, co dělat.Teď už je pozdě, ale stále nad tím přemýšlím.

radina
31. črc 2012

@pawlla ja ti verim, cloveku vzdy nieco musi skrizit cestu 😖 .. aspon, ze sa na to prislo a mozes to nahradit tymi injekciami.

pawlla
31. črc 2012

@fionna no to ja videla 14 dni po et jen takovou tecku za dalsich 14 dni uz gestacni vacek a vse bylo ok hcg rostlo utz ok a tak jsem mela vysadit agolutin a nasadit utros a bylo po vsem kdybych to tak vedela .... Citila jsem ze po nem nejsem ok ze je neco spatne ale ze to bude az tak to me ani nenapadlo .... No uz je pozde neco resit

pawlla
31. črc 2012

@radina no to jo lepsi td nez pak kdybych byla tehu ale tak moc me to mrzi vubec netusim proc na to nikdo neprisel driv

radina
31. črc 2012

@pawlla je to otrasne, to nase zdravotnictvo, miesto toho , aby sa veciam predchadzalo, kona sa velakrat az ked je neskoro :(

pawlla
31. črc 2012

@radina no lezim presne na tom pokoji jako jsem byla kdyz mi delali tu rvizi no vubec se tu necitim vsechno se mi to vraci doufam ze uz pujdu domu dneska